Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio Bellucci na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Antonio Bellucci: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Cimon and Pero (Roman Charity): 300 návštev za rok, čo predstavuje 23% všetkého, čo sa čítalo o Antonio Bellucci. Nasleduje ich Self portrait a Antiochus a Stratonice. Stránka maliara: 300 návštev. Obrazy: 1 300. Spolu: 1 600. Najlepší mesiac: Júl 2026, 1 100 návštev. Vyberajú si Jednotná paleta (Harmónia farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 23% návštev, 7% plátien.
9 najčítanejších pláten od Antonio Bellucci
9 pláten umelca Antonio Bellucci, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Antonio Bellucci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
1 000
Aug 2026
0
200
Sep 2026
200
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Antonio Bellucci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Antonio Bellucci v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
42,9%
40,0%
Elegantný
28,6%
30,0%
Romantický
28,6%
30,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
28,6%
40,0%
Dramatický
28,6%
30,0%
Kontemplatívny
14,3%
20,0%
Romantický
28,6%
10,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
57,1%
53,8%
Mäkký tieň
35,7%
30,8%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
7,1%
15,4%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,6%
38,5%
Subtelné tóny farieb
42,9%
46,2%
Vyvážene jemná
28,6%
15,4%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
85,7%
76,9%
Neutrálne tóny
7,1%
15,4%
Tmavé tóny
7,1%
7,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
46,2%
Vyvážené
50,0%
53,8%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
7,1%
0,0%
Vyvážený
7,1%
7,7%
Výrazný
42,9%
46,2%
Vyhlásenie
42,9%
46,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
7,1%
7,7%
Vyvážená harmónia
21,4%
7,7%
Silná farebná jednota
64,3%
61,5%
Jednotná paleta
7,1%
23,1%
Aké sú obľúbené plátna umelca Antonio Bellucci podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Cimon and Pero (Roman Chari…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herkules v paláci Omphale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus a Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus a Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Family of Darius before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Rinaldo and Armida
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Minerva, Mercury and Plutus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V akých jazykoch sa číta Antonio Bellucci?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
Chinese
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Antonio Bellucci a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Antonio Bellucci
Ktoré plátna od Antonio Bellucci sa otvárajú najčastejšie?
Cimon and Pero (Roman Charity) na prvom mieste: 300 návštev, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 9 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Antonio Bellucci na TopImpressionists.com?
1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca, 1 300 na plátnach.
Aké plátna od Antonio Bellucci najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Jednotná paleta (Harmónia farieb), získavajú 23% návštev z 7% katalógu.