Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio De Pereda na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Antonio De Pereda: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je St Dominic: 300 návštev za rok, čo predstavuje 43% všetkého, čo sa čítalo o Antonio De Pereda. Nasleduje ich Vanitas a St Anthony of Padua with Christ Child (detail). Stránka maliara: 1 000 návštev. Obrazy: 600. Spolu: 1 600. Počet čitateľov klesá: o 67% menej návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 1 200 návštev. Vyberajú si Pokojný (Emocionálny tón) častejšie, než naznačuje katalóg: 100% návštev, 14% plátien.
4 najčítanejších pláten od Antonio De Pereda
4 pláten umelca Antonio De Pereda, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Antonio De Pereda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
300
0
Sep 2026
0
100
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Antonio De Pereda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Antonio De Pereda v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
28,6%
100,0%
Elegantný
42,9%
0,0%
Dramatické
28,6%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
42,9%
0,0%
Kontemplatívny
28,6%
0,0%
Pokojný
14,3%
100,0%
Tajomný
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
66,7%
42,9%
Mäkký tieň
25,0%
57,1%
Mierny jas
8,3%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
25,0%
14,3%
Subtelné tóny farieb
50,0%
57,1%
Vyvážene jemná
16,7%
28,6%
Výrazná prítomnosť farieb
8,3%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
14,3%
Vyvážené
41,7%
85,7%
Sýte
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
25,0%
42,9%
Vyvážený
16,7%
14,3%
Výrazný
41,7%
28,6%
Vyhlásenie
16,7%
14,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
25,0%
14,3%
Silná farebná jednota
66,7%
85,7%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Antonio De Pereda podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stiil-life with a Pendulum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Knight's Dream (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vanitas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The Holy Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Antonio De Pereda?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
česky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Koľko návštev za deň má Antonio De Pereda a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt
200
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
200
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
Čo sa čitatelia pýtajú o Antonio De Pereda
Ktoré plátna od Antonio De Pereda sa otvárajú najčastejšie?
St Dominic na prvom mieste: 300 návštev, čo predstavuje 43% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 4 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Antonio De Pereda na TopImpressionists.com?
1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca, 600 na plátnach.
Aké plátna od Antonio De Pereda najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Pokojný (Emocionálny tón), získavajú 100% návštev z 14% katalógu.