Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rigaud Benoit na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Rigaud Benoit: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Country Wedding: 100 návštev za rok, čo predstavuje 25% všetkého, čo sa čítalo o Rigaud Benoit. Nasleduje ich Woman in vase with flowers a Louis XIV. Stránka maliara: 200 návštev. Obrazy: 400. Spolu: 600. Počet čitateľov klesá: o 100% menej návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 500 návštev. Vyberajú si Sýte (Intenzita farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 50% návštev, 20% plátien.
4 najčítanejších pláten od Rigaud Benoit
4 pláten umelca Rigaud Benoit, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Rigaud Benoit?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Rigaud Benoit v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Hravý
71,4%
66,7%
Lekmotný
14,3%
33,3%
Mystický
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
10,0%
25,0%
Mäkký tieň
10,0%
25,0%
Mierny jas
50,0%
25,0%
Svetlá rovnováha
30,0%
25,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
25,0%
Subtelné tóny farieb
40,0%
25,0%
Vyvážene jemná
10,0%
25,0%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
25,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
50,0%
25,0%
Zemité tóny
30,0%
50,0%
Tmavé tóny
10,0%
25,0%
Monochromatické
10,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
25,0%
Vyvážené
60,0%
25,0%
Sýte
20,0%
50,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
25,0%
Jemný
40,0%
50,0%
Vyvážený
30,0%
25,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
0,0%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
60,0%
50,0%
jemne prepojená paleta
20,0%
25,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
20,0%
25,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Rigaud Benoit podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Country Wedding
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Louis XIV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
La Sirene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Woman in vase with flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Damballah Wedo and His Cons…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Simbi de l
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Country Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Jardin d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Initiation Ceremony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheet of Studies of Hands P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Rigaud Benoit?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Rigaud Benoit a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 20 Sep
0
po 21 Sep
0
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt (predpoveď)
0
po 12 Okt (predpoveď)
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Rigaud Benoit
Ktoré plátna od Rigaud Benoit sa otvárajú najčastejšie?
Country Wedding na prvom mieste: 100 návštev, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 4 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Rigaud Benoit na TopImpressionists.com?
600 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca, 400 na plátnach.
Aké plátna od Rigaud Benoit najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Sýte (Intenzita farieb), získavajú 50% návštev z 20% katalógu.