Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Miel na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jan Miel v číslach
La curea - curée - con corte Regale, Carlo Emanuele II e Franesca d je plátno umelca Jan Miel, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Potom Dance in the Trattoria a Schádzanie. Z celkového počtu 1 300 návštev: 800 na stránke maliara, 500 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 900 návštev. Preferencia ukazuje: Tmavý (Luminancia) má 67% návštev z 26% katalógu.
Jan Miel: 6 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Jan Miel.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Jan Miel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
200
200
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Jan Miel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Jan Miel?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
50,0%
0,0%
Klasika
10,0%
50,0%
Zemitý
20,0%
0,0%
Elegantný
10,0%
25,0%
Dramatické
10,0%
0,0%
Romantický
0,0%
25,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
22,2%
25,0%
Kontemplatívny
33,3%
0,0%
Pokojná
11,1%
25,0%
Melancholický
11,1%
25,0%
Pokojný
22,2%
0,0%
Radostný
0,0%
25,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
66,7%
Mäkký tieň
48,0%
16,7%
Mierny jas
26,0%
16,7%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
52,0%
66,7%
Subtelné tóny farieb
40,0%
33,3%
Vyvážene jemná
6,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
90,0%
100,0%
Tmavé tóny
6,7%
0,0%
Neutrálne tóny
3,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
64,0%
100,0%
Vyvážené
34,0%
0,0%
Sýte
2,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
16,7%
Jemný
14,0%
33,3%
Vyvážený
8,0%
16,7%
Výrazný
10,0%
0,0%
Vyhlásenie
60,0%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
16,7%
jemne prepojená paleta
8,0%
33,3%
Vyvážená harmónia
2,0%
16,7%
Silná farebná jednota
48,0%
33,3%
Jednotná paleta
28,0%
0,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Jan Miel v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
LA DINEE DES VOYAGEURS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Schádzanie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Genre Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA HALTE MILITAIRE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hunters at Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Carnival Time in Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dance in the Trattoria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cottage with inhabitants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The vihuela player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The local Barber
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Jan Miel?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
200
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Jan Miel a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
200
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
400
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Jan Miel: krátke odpovede
Ktoré plátno od Jan Miel má najviac videností?
La curea - curée - con corte Regale, Carlo Emanuele II e Franesca d: 100 návštev, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení umelca Jan Miel. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava Jan Miel?
1 300 za dvanásť mesiacov (800 na stránke maliara, 500 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Jan Miel?
Áno, Tmavý (Luminancia): 67% návštev z 26% katalógu.