Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Ruskin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
John Ruskin v číslach
Ravine at Maglans, Valley of Cluse je plátno umelca John Ruskin, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. Potom The Walls of Lucerne a Pompeii. Z celkového počtu 4 800 návštev: 2 300 na stránke maliara, 2 500 na plátnach. Svetlo rastie: o 600% viac návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 2 300 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (79%) a telefóny (21%). Preferencia ukazuje: Pokojný (Atmosféra) má 60% návštev z 0% katalógu.
John Ruskin: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od John Ruskin.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u John Ruskin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
800
1 500
Aug 2026
100
200
Sep 2026
1 400
700
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od John Ruskin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten John Ruskin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
75,0%
40,0%
Pokojný
0,0%
60,0%
Klasika
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
60,0%
Melancholický
25,0%
20,0%
Kontemplatívny
25,0%
20,0%
Dramatický
25,0%
0,0%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
0,0%
Mäkký tieň
12,0%
13,8%
Mierny jas
18,0%
27,6%
Svetlá rovnováha
34,0%
31,0%
Luminózny
22,0%
27,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
31,0%
Subtelné tóny farieb
38,0%
51,7%
Vyvážene jemná
12,0%
13,8%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
3,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
55,0%
61,5%
Zemité tóny
17,5%
19,2%
Monochromatické
20,0%
15,4%
Tmavé tóny
5,0%
3,9%
Pastelové tóny
2,5%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
30,0%
17,2%
Vyvážené
56,0%
65,5%
Sýte
14,0%
17,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,0%
51,7%
Jemný
14,0%
10,3%
Vyvážený
4,0%
10,3%
Výrazný
20,0%
20,7%
Vyhlásenie
16,0%
6,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
20,7%
jemne prepojená paleta
2,0%
6,9%
Vyvážená harmónia
2,0%
0,0%
Silná farebná jednota
30,0%
24,1%
Jednotná paleta
52,0%
48,3%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna John Ruskin v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Chamouni, Rocks and Vegetat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Trevi Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Walls of Lucerne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Entrance to the Domodossola…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ca d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Ducal Palace, Twentieth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Mark's, Southern Portico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View From Bonneville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonlight, chamonix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Champagnole
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je John Ruskin vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 800
79,2%
telefóny
1 000
20,8%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca John Ruskin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
900
37,5%
anglicky
800
33,3%
taliansky
300
12,5%
francúzsky
200
8,3%
kórejsky
100
4,2%
slovensky
100
4,2%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca John Ruskin a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
200
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
200
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
300
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
100
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
300
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
200
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
400
po 12 Okt (predpoveď)
200
ut 13 Okt (predpoveď)
100
st 14 Okt (predpoveď)
200
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
200
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
300
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
300
John Ruskin: krátke odpovede
Ktoré plátno od John Ruskin má najviac videností?
Ravine at Maglans, Valley of Cluse: 300 návštev, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení umelca John Ruskin. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava John Ruskin?
4 800 za dvanásť mesiacov (2 300 na stránke maliara, 2 500 na plátnach).
Otvárajú čitatelia John Ruskin v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (79%) a telefóny (21%); pou počítače dominuje s podielom 79%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od John Ruskin?
Áno, Pokojný (Atmosféra): 60% návštev z 0% katalógu.