Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Laurent Garnier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Laurent Garnier a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Laurent Garnier na TopImpressionists.com dielo Šepoty vrbovej vetve uprostred tichej monochromatickej horskej hmlu: 2 300 návštev, čo predstavuje 77% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Tiché tiene šalvie: Meditatívna štúdia v hmle a kameni a Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters. Laurent Garnier celkom zaznamenal 2 700 návštev: 0 na stránke umelca a 2 700 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 17% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Čitateľov priťahujú Vyvážené (Intenzita farieb): 93% návštev, čo predstavuje 25% z katalógu maliara.
5 pláten umelca Laurent Garnier, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 5 pláten Laurent Garnier, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Laurent Garnier každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
0
1 500
Aug 2026
0
600
Sep 2026
0
500
Ako často sa otvárajú plátna od Laurent Garnier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Laurent Garnier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
56,2%
86,2%
Pokojný
37,5%
13,8%
Kontemplatívny
6,2%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,2%
0,0%
Mäkký tieň
0,0%
0,0%
Mierny jas
8,3%
13,3%
Svetlá rovnováha
29,2%
3,3%
Luminózny
58,3%
83,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
91,7%
86,7%
Subtelné tóny farieb
4,2%
13,3%
Vyvážene jemná
4,2%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
87,0%
100,0%
Pastelové tóny
8,7%
0,0%
Monochromatické
4,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
75,0%
6,7%
Vyvážené
25,0%
93,3%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,7%
76,7%
Jemný
25,0%
0,0%
Vyvážený
16,7%
16,7%
Výrazný
12,5%
3,3%
Vyhlásenie
29,2%
3,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,2%
0,0%
jemne prepojená paleta
8,3%
0,0%
Vyvážená harmónia
4,2%
0,0%
Silná farebná jednota
4,2%
0,0%
Jednotná paleta
79,2%
100,0%
Ktoré plátna od Laurent Garnier získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Šepoty vrbovej vetve uprost…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
Tiché tiene šalvie: Meditat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Osamelosť v monochromatnej…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolitické ticho: Meditatí…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Uhliarkové štíty pod vĺčkov…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Osamoteľné echa v tichých t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ethereal Solitude: The Sile…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitude in Ochre: A Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Golden Ochre Cascades: A Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Laurent Garnier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
300
100,0%
Koľko návštev má Laurent Garnier denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
200
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
100
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
200
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
200
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
100
št 5 Nov (predpoveď)
200
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Laurent Garnier
Ktoré plátna od Laurent Garnier sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Šepoty vrbovej vetve uprostred tichej monochromatickej horskej hmlu s 2 300 návštevami (77% z celkového počtu zobrazení umelca Laurent Garnier). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 5 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Laurent Garnier dozvedelo na TopImpressionists.com?
2 700 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 0 na stránke umelca a 2 700 na jednotlivých plátnach.
Aké plátna preferujú čitatelia u Laurent Garnier?
Vyvážené (Intenzita farieb): 93% návštev oproti 25% v katalógu.