Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pablo Picasso na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Pablo Picasso v číslach
Guernica je plátno umelca Pablo Picasso, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 70 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. Potom Traja hudobníci a Mladé dámy z Avignonu. Z celkového počtu 583 300 návštev: 191 000 na stránke maliara, 392 300 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 20% menej návštev v Sep 2026 oproti Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 343 500 návštev. Jazyky čitateľov: anglicky (23%), francúzsky (8%) a rusky (7%). Krajiny čitateľov: Južná Kórea (8%), Francúzsko (7%) a Bulharsko (6%). Zariadenia čitateľov: pou počítače (63%), telefóny (33%) a tablety (4%). Preferencia ukazuje: Mierny jas (Luminancia) má 41% návštev z 24% katalógu.
Pablo Picasso: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Pablo Picasso.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Pablo Picasso?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
6 100
Júl 2026
48 300
295 200
Aug 2026
50 800
78 500
Sep 2026
91 400
12 500
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Pablo Picasso?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Pablo Picasso?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
46,0%
42,8%
Pokojná atmosféra
10,0%
13,6%
Elegantný
18,0%
12,6%
Výrazné
2,0%
11,0%
Pokojný
12,0%
5,5%
Nostalgický
0,0%
5,2%
Minimalistický
0,0%
2,6%
Romantický
6,0%
2,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
61,2%
46,1%
Kontemplatívny
16,3%
23,0%
Zúfalý a vážny
0,0%
12,3%
Dramatický
6,1%
6,0%
Tajomný
8,2%
3,8%
Pokojná
2,0%
3,8%
Romantický
2,0%
1,1%
Hravý
0,0%
0,6%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
10,0%
8,4%
Mäkký tieň
28,0%
31,2%
Mierny jas
24,0%
41,0%
Svetlá rovnováha
22,0%
13,9%
Luminózny
16,0%
5,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
24,0%
25,4%
Subtelné tóny farieb
22,0%
17,2%
Vyvážene jemná
30,0%
26,1%
Výrazná prítomnosť farieb
24,0%
30,4%
Sýta farba
0,0%
0,8%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
21,6%
37,6%
Zemité tóny
29,7%
31,2%
Neutrálne tóny
37,8%
27,4%
Pastelové tóny
8,1%
2,7%
Monochromatické
0,0%
0,4%
Prírodné témy
2,7%
0,4%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Západ slnka
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
26,3%
Vyvážené
38,0%
40,8%
Sýte
28,0%
32,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
6,7%
Jemný
12,0%
9,3%
Vyvážený
8,0%
10,3%
Výrazný
10,0%
15,8%
Vyhlásenie
58,0%
57,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
32,0%
20,1%
jemne prepojená paleta
10,0%
11,6%
Vyvážená harmónia
16,0%
9,8%
Silná farebná jednota
24,0%
34,8%
Jednotná paleta
18,0%
23,7%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Pablo Picasso v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Guernica
0
0
0
0
0
0
0
0
100
24 100
16 800
700
Traja hudobníci
0
0
0
0
0
0
0
0
300
17 700
15 200
400
Mladé dámy z Avignonu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 300
4 700
0
Portrét Ambroise Vollarda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
4 000
100
Chlapec s pipa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 700
3 100
200
Dve ženy behajúce na pláži…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 600
700
200
Sabartes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
300
0
Ženy z Alžíru (Verzia O)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
900
0
Gitárista
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
500
200
Matka a dieťa (Marie-Theres…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
100
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je Pablo Picasso vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
365 800
62,7%
telefóny
193 700
33,2%
tablety
23 800
4,1%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Pablo Picasso?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
24 600
23,1%
francúzsky
8 500
8,0%
rusky
7 300
6,9%
kórejsky
7 000
6,6%
španielsky
6 300
5,9%
fínsky
5 700
5,4%
poľsky
5 700
5,4%
švédsky
4 700
4,4%
portugalsky
4 200
3,9%
nemecky
3 500
3,3%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Pablo Picasso a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
13 700
št 24 Sep
11 600
pi 25 Sep
11 800
so 26 Sep
11 700
ne 27 Sep
10 600
po 28 Sep
14 400
ut 29 Sep
16 100
st 30 Sep
16 700
št 1 Okt
15 600
pi 2 Okt
13 700
so 3 Okt
9 200
ne 4 Okt
18 300
po 5 Okt
16 800
ut 6 Okt
17 800
st 7 Okt
20 900
št 8 Okt
20 400
pi 9 Okt
16 700
so 10 Okt
13 500
ne 11 Okt
14 800
po 12 Okt
20 500
ut 13 Okt
21 500
st 14 Okt (predpoveď)
22 700
št 15 Okt (predpoveď)
21 100
pi 16 Okt (predpoveď)
18 700
so 17 Okt (predpoveď)
15 200
ne 18 Okt (predpoveď)
19 400
po 19 Okt (predpoveď)
22 900
ut 20 Okt (predpoveď)
24 600
st 21 Okt (predpoveď)
24 900
št 22 Okt (predpoveď)
23 100
pi 23 Okt (predpoveď)
20 500
so 24 Okt (predpoveď)
16 700
ne 25 Okt (predpoveď)
21 200
po 26 Okt (predpoveď)
25 100
ut 27 Okt (predpoveď)
26 900
st 28 Okt (predpoveď)
26 800
št 29 Okt (predpoveď)
24 800
pi 30 Okt (predpoveď)
22 000
so 31 Okt (predpoveď)
18 000
ne 1 Nov (predpoveď)
22 800
po 2 Nov (predpoveď)
27 000
ut 3 Nov (predpoveď)
28 900
Pablo Picasso: krátke odpovede
Ktoré plátno od Pablo Picasso má najviac videností?
Guernica: 70 000 návštev, čo predstavuje 11% celkového počtu zobrazení umelca Pablo Picasso. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Pablo Picasso?
583 300 za dvanásť mesiacov (191 000 na stránke maliara, 392 300 na plátnach).
Otvárajú čitatelia Pablo Picasso v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (63%), telefóny (33%) a tablety (4%); pou počítače dominuje s podielom 63%.
Je Pablo Picasso dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (23%), francúzsky (8%) a rusky (7%). Na čele je anglicky s podielom 23%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Pablo Picasso?
Áno, Mierny jas (Luminancia): 41% návštev z 24% katalógu.