Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Philippe De Champaigne na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Philippe De Champaigne: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je The Last Supper, known as The Little Supper: 1 100 návštev za rok, čo predstavuje 15% všetkého, čo sa čítalo o Philippe De Champaigne. Nasleduje ich Portrait of King Charles II of England a Louis XIII Crowned by Victory. Stránka maliara: 2 700 návštev. Obrazy: 6 700. Spolu: 9 400. Počet čitateľov rastie: o 300% viac návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 4 800 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (54%), telefóny (39%) a tablety (6%). Vyberajú si Elegantný (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 58% návštev, 37% plátien.
10 najčítanejších pláten od Philippe De Champaigne
10 pláten umelca Philippe De Champaigne, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Philippe De Champaigne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
800
4 000
Aug 2026
200
700
Sep 2026
1 700
1 900
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Philippe De Champaigne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Philippe De Champaigne v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
36,7%
57,9%
Dramatické
26,7%
19,3%
Pokojná atmosféra
13,3%
7,0%
Klasika
13,3%
3,5%
Mystický
3,3%
8,8%
Pokojný
3,3%
3,5%
Éterický
3,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
26,7%
38,6%
Duchovná
30,0%
22,8%
Pokojná
20,0%
12,3%
Dramatický
3,3%
12,3%
Melancholický
10,0%
8,8%
Výrazný
3,3%
3,5%
Zúfalý a vážny
6,7%
1,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
59,1%
72,0%
Mäkký tieň
22,7%
25,3%
Mierny jas
6,8%
0,0%
Svetlá rovnováha
9,1%
2,7%
Luminózny
2,3%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
50,0%
32,0%
Subtelné tóny farieb
43,2%
57,3%
Vyvážene jemná
6,8%
10,7%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
79,4%
96,4%
Neutrálne tóny
14,7%
3,6%
Monochromatické
5,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
56,8%
53,3%
Vyvážené
43,2%
46,7%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
15,9%
2,7%
Jemný
20,4%
22,7%
Vyvážený
15,9%
24,0%
Výrazný
25,0%
22,7%
Vyhlásenie
22,7%
28,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,8%
24,0%
jemne prepojená paleta
18,2%
5,3%
Vyvážená harmónia
11,4%
16,0%
Silná farebná jednota
40,9%
45,3%
Jednotná paleta
22,7%
9,3%
Aké sú obľúbené plátna umelca Philippe De Champaigne podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Philippe De Champaigne?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
5 100
54,3%
telefóny
3 700
39,4%
tablety
600
6,4%
V akých jazykoch sa číta Philippe De Champaigne?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
700
38,9%
poľsky
400
22,2%
švédsky
200
11,1%
grécky
100
5,6%
španielsky
100
5,6%
japonsky
100
5,6%
portugalsky
100
5,6%
rusky
100
5,6%
Koľko návštev za deň má Philippe De Champaigne a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
100
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
300
po 28 Sep
800
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
200
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
300
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
300
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
200
st 14 Okt
400
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
200
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
300
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
300
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
300
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
200
Čo sa čitatelia pýtajú o Philippe De Champaigne
Ktoré plátna od Philippe De Champaigne sa otvárajú najčastejšie?
The Last Supper, known as The Little Supper na prvom mieste: 1 100 návštev, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Philippe De Champaigne na TopImpressionists.com?
9 400 návštev za dvanásť mesiacov: 2 700 na stránke umelca, 6 700 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Philippe De Champaigne?
Používajú pou počítače (54%), telefóny (39%) a tablety (6%); pou počítače predstavujú 54% návštev.
Aké plátna od Philippe De Champaigne najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Elegantný (Atmosféra), získavajú 58% návštev z 37% katalógu.