Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Simon Bening na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Simon Bening v číslach
The Seven Sorrows of the Virgin je plátno umelca Simon Bening, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 46% všetkých zobrazení. Potom Scenes from the Creation a The Temptation of Christ. Z celkového počtu 900 návštev: 0 na stránke maliara, 900 na plátnach. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 700 návštev. Preferencia ukazuje: Tmavé tóny (Paleta farieb) má 75% návštev z 8% katalógu.
Simon Bening: 7 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od Simon Bening.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u Simon Bening?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
700
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
200
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od Simon Bening?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten Simon Bening?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
33,3%
77,8%
Pokojná atmosféra
44,4%
11,1%
Nostalgický
22,2%
11,1%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
33,3%
66,7%
Duchovná
22,2%
22,2%
Pokojná
11,1%
11,1%
Pokojný
22,2%
0,0%
Nostalgický
11,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
9,5%
0,0%
Mäkký tieň
33,3%
15,4%
Mierny jas
52,4%
84,6%
Svetlá rovnováha
4,8%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
33,3%
15,4%
Subtelné tóny farieb
38,1%
7,7%
Vyvážene jemná
28,6%
76,9%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
69,2%
12,5%
Tmavé tóny
7,7%
75,0%
Neutrálne tóny
23,1%
12,5%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
33,3%
15,4%
Vyvážené
61,9%
76,9%
Sýte
4,8%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,8%
0,0%
Jemný
33,3%
30,8%
Vyvážený
19,1%
7,7%
Výrazný
19,1%
46,2%
Vyhlásenie
23,8%
15,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
33,3%
23,1%
jemne prepojená paleta
23,8%
53,8%
Vyvážená harmónia
19,1%
7,7%
Silná farebná jednota
19,1%
15,4%
Jednotná paleta
4,8%
0,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Simon Bening v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Penitent St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jesus Among the Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Book of Hours
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calendar Miniatures from a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Simon Bening?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
holandsky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca Simon Bening a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
100
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
Simon Bening: krátke odpovede
Ktoré plátno od Simon Bening má najviac videností?
The Seven Sorrows of the Virgin: 600 návštev, čo predstavuje 46% celkového počtu zobrazení umelca Simon Bening. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava Simon Bening?
900 za dvanásť mesiacov (0 na stránke maliara, 900 na plátnach).
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od Simon Bening?
Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 75% návštev z 8% katalógu.