Ateliér — Bezplatné celosvetové doručenie — Doručenie za 2–6 týždňov

      Stuart Davis Čitatelia a najpozorovávanejšie plátna

      1892 – 1964

      Čo nájdete na tejto stránke?

      Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stuart Davis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

      Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

      Stuart Davis a čitatelia

      Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Stuart Davis na TopImpressionists.com dielo Visa 1: 300 návštev, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Stuart Davis celkom zaznamenal 5 400 návštev: 1 100 na stránke umelca a 4 300 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 43% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 4 100 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (83%) a telefóny (17%). Čitateľov priťahujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 28% návštev, čo predstavuje 14% z katalógu maliara.

      10 pláten umelca Stuart Davis, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť

      Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Stuart Davis, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.

      1. Visa 1 1 Visa 1 300 návštev · 6,4%
      2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 návštev · 4,3%
      3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 návštev · 4,3%
      4. Odol 4 Odol 100 návštev · 2,1%
      5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 návštev · 2,1%
      6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 návštev · 2,1%
      7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 návštev · 2,1%
      8. Composition 8 Composition, 1935 100 návštev · 2,1%
      9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 návštev · 2,1%
      10. T View 10 T View, 1951 100 návštev · 2,1%

      Koľko čitateľov navštevuje stránku Stuart Davis každý mesiac?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

      Pozrite si čísla
      MesiacStránka umelcaStránky diel
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260200
      Júl 20265003 600
      Aug 2026200500
      Sep 20264000

      Ako často sa otvárajú plátna od Stuart Davis?

      Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

      Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

      Ktoré plátna od Stuart Davis získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?

      Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

      Pozrite si čísla
      DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
      Odol00000000001000
      Rocks, Gloucester000000000000
      The Mellow Pad00000000010000
      Tropes de Teens000000000000
      Visa 1000000001001001000
      Report rockport000000000000
      Owh! in San Pao000000000000
      Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
      Sketch000000000000
      Rapt at Rappaport's000000000000

      Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Stuart Davis?

      Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

      Pozrite si čísla
      ZariadenieNávštevyZdieľať
      pou počítače4 50083,3%
      telefóny90016,7%

      V akých jazykoch sa číta tvorba Stuart Davis?

      Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

      Pozrite si čísla
      JazykNávštevyZdieľať
      anglicky400100,0%

      Koľko návštev má Stuart Davis denne a aká je prognóza?

      Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

      Pozrite si čísla
      DeňNávštevy
      po 21 Sep0
      ut 22 Sep0
      st 23 Sep100
      št 24 Sep0
      pi 25 Sep0
      so 26 Sep0
      ne 27 Sep100
      po 28 Sep0
      ut 29 Sep0
      st 30 Sep100
      št 1 Okt0
      pi 2 Okt100
      so 3 Okt0
      ne 4 Okt0
      po 5 Okt0
      ut 6 Okt0
      st 7 Okt100
      št 8 Okt0
      pi 9 Okt200
      so 10 Okt0
      ne 11 Okt0
      po 12 Okt (predpoveď)0
      ut 13 Okt (predpoveď)0
      st 14 Okt (predpoveď)100
      št 15 Okt (predpoveď)0
      pi 16 Okt (predpoveď)100
      so 17 Okt (predpoveď)0
      ne 18 Okt (predpoveď)0
      po 19 Okt (predpoveď)0
      ut 20 Okt (predpoveď)0
      st 21 Okt (predpoveď)200
      št 22 Okt (predpoveď)0
      pi 23 Okt (predpoveď)200
      so 24 Okt (predpoveď)0
      ne 25 Okt (predpoveď)100
      po 26 Okt (predpoveď)0
      ut 27 Okt (predpoveď)0
      st 28 Okt (predpoveď)200
      št 29 Okt (predpoveď)0
      pi 30 Okt (predpoveď)200
      so 31 Okt (predpoveď)0
      ne 1 Nov (predpoveď)100

      Otázky o Stuart Davis

      Ktoré plátna od Stuart Davis sú najpopulárnejšie?

      Na prvom mieste je Visa 1 s 300 návštevami (6% z celkového počtu zobrazení umelca Stuart Davis). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 10 najčítanejších diel.

      Koľko ľudí sa o Stuart Davis dozvedelo na TopImpressionists.com?

      5 400 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 100 na stránke umelca a 4 300 na jednotlivých plátnach.

      Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Stuart Davis?

      Čitateľia sledujú Stuart Davis na pou počítače (83%) a telefóny (17%); pou počítače predstavuje 83% návštev.

      Aké plátna preferujú čitatelia u Stuart Davis?

      Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 28% návštev oproti 14% v katalógu.