Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Yann Lambert na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Yann Lambert: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Chromatická konvergencia v kobalte a škarľate: Monumentálna štúdia mestského kaňonu: 1 100 návštev za rok, čo predstavuje 31% všetkého, čo sa čítalo o Yann Lambert. Nasleduje ich Fragmentovaný horizont v šalvovo-slateovom prevedení: Monumentálny študium atmosférického napätia a Nebeský jas: Éterické rozšírenie polnočnej modrej a žiarivých bielych kvetov. Stránka maliara: 500 návštev. Obrazy: 3 400. Spolu: 3 900. Počet čitateľov rastie: o 125% viac návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 2 300 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na telefóny (56%), pou počítače (41%) a tablety (3%). Vyberajú si Vyvážené (Intenzita farieb) častejšie, než naznačuje katalóg: 91% návštev, 40% plátien.
5 najčítanejších pláten od Yann Lambert
5 pláten umelca Yann Lambert, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
400
1 900
Aug 2026
0
400
Sep 2026
100
800
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Yann Lambert?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Yann Lambert v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
33,3%
71,4%
Éterický
6,7%
28,6%
Výrazné
33,3%
0,0%
Zemitý
6,7%
0,0%
Mystický
6,7%
0,0%
Hravý
6,7%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
53,3%
60,0%
Melancholický
6,7%
31,4%
Tajomný
13,3%
5,7%
Dramatický
6,7%
2,9%
Radostný
13,3%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
20,0%
31,4%
Mierny jas
6,7%
0,0%
Svetlá rovnováha
46,7%
68,6%
Luminózny
26,7%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
26,7%
37,1%
Subtelné tóny farieb
20,0%
31,4%
Vyvážene jemná
20,0%
28,6%
Výrazná prítomnosť farieb
33,3%
2,9%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
53,8%
96,0%
Tmavé tóny
15,4%
4,0%
Pastelové tóny
15,4%
0,0%
Zemité tóny
7,7%
0,0%
Prírodné témy
7,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
5,7%
Vyvážené
40,0%
91,4%
Sýte
40,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
20,0%
2,9%
Výrazný
13,3%
31,4%
Vyhlásenie
66,7%
65,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
20,0%
31,4%
jemne prepojená paleta
20,0%
31,4%
Vyvážená harmónia
26,7%
0,0%
Silná farebná jednota
20,0%
37,1%
Jednotná paleta
13,3%
0,0%
Aké sú obľúbené plátna umelca Yann Lambert podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Chromatická konvergencia v…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Fragmentovaný horizont v ša…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
Nebeský jas: Éterické rozší…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Primitívna rezonancia: Spon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serene Path Through Verdant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Ochre Spires Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Celestial Vortex Over the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crimson Fragments and Calli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Blue Fragments:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Yann Lambert?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
telefóny
2 200
56,4%
pou počítače
1 600
41,0%
tablety
100
2,6%
V akých jazykoch sa číta Yann Lambert?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Yann Lambert a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
po 21 Sep
0
ut 22 Sep
100
st 23 Sep
100
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
400
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt (predpoveď)
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Yann Lambert
Ktoré plátna od Yann Lambert sa otvárajú najčastejšie?
Chromatická konvergencia v kobalte a škarľate: Monumentálna štúdia mestského kaňonu na prvom mieste: 1 100 návštev, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 5 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Yann Lambert na TopImpressionists.com?
3 900 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 3 400 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Yann Lambert?
Používajú telefóny (56%), pou počítače (41%) a tablety (3%); telefóny predstavujú 56% návštev.
Aké plátna od Yann Lambert najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Vyvážené (Intenzita farieb), získavajú 91% návštev z 40% katalógu.