Atelje — Brezplačna svetovna dostava — Dostava v 2–6 tednih

      Adriaen Brouwer Braleči in najbolj gledana platna

      1635 – 1638

      Kaj je ta stran?

      Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Adriaen Brouwer na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

      Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

      Adriaen Brouwer in bralci

      V obdobju dvanajstih mesecev je bilo platno Adriaen Brouwer, ki ga je na TopImpressionists.com največ gledal, Feeling: 500 obiskov, kar predstavlja 11% vseh ogledov tega slikarja. Nato sledą The Smokers in In the Tavern. Adriaen Brouwer je skupno privabili 5.200 obiskov: 1.000 na strani umetnika in 4.200 na posameznih platnah. Povečuje se zanimanje: število obiskov se je z83% povečalo od Avg 2026 do Sep 2026. Najuspešnejši mesec je bil Jul 2026 z 3.500 obiskov. Bralci brskajo na naprave (90%) in telefoni (10%). Bralci se privabljajo k Melanholičen (Čustveni ton): 32% obiskov za 14% slikarjevega kataloga.

      10 plat Adriaen Brouwer, ki pritegajo največ pozornosti

      Prebrano na podlagi obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih na TopImpressionists.com: 10 platn Adriaen Brouwer, ki jih bralci najpogosteje odprejo, najprej na prvem mestu.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 obiskov · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 obiskov · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 obiskov · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 obiskov · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 obiskov · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 obiskov · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 obiskov · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 obiskov · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 obiskov · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 obiskov · 2,1%

      Koliko bralcev obišče stran umetnika Adriaen Brouwer vsak mesec?

      Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

      Poglejte številke
      MesecUmetnikova stranStran umetnin
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 20268002.700
      Avg 20260600
      Sep 2026200900

      Kako pogosto se odprejo platna umetnika Adriaen Brouwer?

      Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

      Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

      Katera platna umetnika Adriaen Brouwer privabljajo največ obiskov, mesec za mesec?

      Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

      Poglejte številke
      Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Katere naprave uporabljajo bralci za spremljanje umetnika Adriaen Brouwer?

      Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

      Poglejte številke
      NapravaObiskovDeli
      naprave4.70090,4%
      telefoni5009,6%

      V katerih jezikih je Adriaen Brouwer čten?

      Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

      Poglejte številke
      JezikObiskovDeli
      Češčina200100,0%

      Koliko obiskov dobi Adriaen Brouwer vsak dan in kakšna je napoved?

      Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

      Poglejte številke
      DanObiskov
      pon 21 Sep0
      tor 22 Sep100
      sre 23 Sep300
      čet 24 Sep0
      pet 25 Sep0
      sob 26 Sep0
      ned 27 Sep100
      pon 28 Sep0
      tor 29 Sep0
      sre 30 Sep100
      čet 1 Okt0
      pet 2 Okt0
      sob 3 Okt100
      ned 4 Okt0
      pon 5 Okt0
      tor 6 Okt0
      sre 7 Okt0
      čet 8 Okt0
      pet 9 Okt0
      sob 10 Okt100
      ned 11 Okt0
      pon 12 Okt (napovedano)0
      tor 13 Okt (napovedano)0
      sre 14 Okt (napovedano)0
      čet 15 Okt (napovedano)0
      pet 16 Okt (napovedano)0
      sob 17 Okt (napovedano)0
      ned 18 Okt (napovedano)0
      pon 19 Okt (napovedano)0
      tor 20 Okt (napovedano)0
      sre 21 Okt (napovedano)0
      čet 22 Okt (napovedano)0
      pet 23 Okt (napovedano)0
      sob 24 Okt (napovedano)0
      ned 25 Okt (napovedano)0
      pon 26 Okt (napovedano)0
      tor 27 Okt (napovedano)0
      sre 28 Okt (napovedano)0
      čet 29 Okt (napovedano)0
      pet 30 Okt (napovedano)0
      sob 31 Okt (napovedano)0
      ned 1 Nov (napovedano)0

      Vprašanja o Adriaen Brouwer

      Kateri platna umetnika Adriaen Brouwer so najbolj priljubljena?

      Na prvem mestu je Feeling z 500 obiskovami (11% ogledov umetnika Adriaen Brouwer). Zgornja lestica prikazuje 10 najbolj ogledanih del.

      Koliko ljudi je prebralo o Adriaen Brouwer na TopImpressionists.com?

      5.200 obiskov v dvanajstih mesecih, 1.000 na strani slikarja in 4.200 na posameznih platnah.

      Na katerih napravah sledijo umetniku Adriaen Brouwer?

      Bralci spremljajo umetnika Adriaen Brouwer na napravah naprave (90%) in telefoni (10%); največ obiskov ( 90% ) predstavlja naprave.

      Kakšne platna imajo bralci v Adriaen Brouwer najraje?

      Melanholičen (Čustveni ton): 32% obiskov, v primerjavi s 14% kataloga.