Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Hercules Seghers na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Hercules Seghers: kaj nam pove letošnjih obiskov
Najbolj ogledano platno je Mountainous landscape: 300 obiskov v letu, kar predstavlja 27% vsega prebranega o umetniku Hercules Seghers. Nadzaluje ga Rocky landscape in Mountain Valley with Fenced Fields. Stran slikarja: 1.000 obiskov. Platna: 1.000. Skupno: 2.000. Številnost bralcev raste: 200% več obiskov od Sep 2026 do Okt 2026. Najboljši mesec: Jul 2026, 1.200 obiskov. Izbirajo Izjava (Kontrast bolj, kot to nakazuje katalog: 73% obiskov, 42% platn).
7 najbolj obiskovano platn v umetnosti Hercules Seghers
7 platn Hercules Seghers, ki jih so bralci TopImpressionists.com najpogosteje odprli v zadnjih dvanasteh mesecih, razvrščeno po številu obiskov.
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo bralci umetnika Hercules Seghers, v primerjavi s tem, kar je ustvaril slikar?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
Vibra
Vibra
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Serojno
29,4%
40,0%
Dramatičnost
23,5%
20,0%
Skošnja
17,6%
20,0%
Mistično
17,6%
20,0%
Naravna tekstura in toni
5,9%
0,0%
Romantično
5,9%
0,0%
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zainigljivost
23,5%
20,0%
Spokojanost
17,6%
20,0%
Reflektivno
17,6%
20,0%
Spokojno
17,6%
20,0%
Melanholičen
11,8%
20,0%
Prevladujoče somberna in resna
11,8%
0,0%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
12,5%
0,0%
Mehak senčni del
20,8%
36,4%
Subtilna svetlobnost
54,2%
63,6%
Svetla ravnovesja
8,3%
0,0%
Luminosno
4,2%
0,0%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
37,5%
36,4%
Subtilne barve
20,8%
36,4%
Uravnomerno mehka
37,5%
27,3%
Izrazita prisotnost barv
4,2%
0,0%
Živahna barva
0,0%
0,0%
Barvna paleta
Barvna paleta
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zemljani toni
60,0%
90,0%
Nevtralne barve
35,0%
10,0%
Temni toni
5,0%
0,0%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
33,3%
36,4%
Uravnotežen
54,2%
54,5%
Živopisno
12,5%
9,1%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
16,7%
9,1%
Nežen
20,8%
0,0%
Ravnovesje
8,3%
0,0%
Izrazit
12,5%
18,2%
Izjava
41,7%
72,7%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
12,5%
27,3%
Subtilno zmešana paleta barv
12,5%
9,1%
Ravnovesna harmonija
4,2%
0,0%
Močna barvna enotnost
33,3%
45,5%
Usklajenana paleta barv
37,5%
18,2%
Kateri platna so najbolj priljubljena pri Hercules Seghers, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
Umetniško delo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Okt 2026
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Rhenen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Wageningen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Panoramic landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Town with four towers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Armed Men
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Valley with Fenced…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
V katerih jezikih se bere Hercules Seghers?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
Jezik
Obiskov
Deli
Francoščina
300
100,0%
Koliko obiskov na dan ima Hercules Seghers in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
Dan
Obiskov
čet 15 Okt
100
pet 16 Okt
100
sob 17 Okt
100
ned 18 Okt
0
pon 19 Okt
0
tor 20 Okt
0
sre 21 Okt
0
čet 22 Okt
0
pet 23 Okt
0
sob 24 Okt
0
ned 25 Okt
0
pon 26 Okt
0
tor 27 Okt
0
sre 28 Okt
0
čet 29 Okt
0
pet 30 Okt
0
sob 31 Okt
100
ned 1 Nov
100
pon 2 Nov
500
tor 3 Nov
0
sre 4 Nov
0
čet 5 Nov (napovedano)
100
pet 6 Nov (napovedano)
100
sob 7 Nov (napovedano)
200
ned 8 Nov (napovedano)
100
pon 9 Nov (napovedano)
400
tor 10 Nov (napovedano)
0
sre 11 Nov (napovedano)
0
čet 12 Nov (napovedano)
100
pet 13 Nov (napovedano)
100
sob 14 Nov (napovedano)
200
ned 15 Nov (napovedano)
100
pon 16 Nov (napovedano)
500
tor 17 Nov (napovedano)
0
sre 18 Nov (napovedano)
0
čet 19 Nov (napovedano)
100
pet 20 Nov (napovedano)
100
sob 21 Nov (napovedano)
200
ned 22 Nov (napovedano)
100
pon 23 Nov (napovedano)
600
tor 24 Nov (napovedano)
0
sre 25 Nov (napovedano)
0
Kaj si bralci sprašujejo o Hercules Seghers
Katera platna umetnika Hercules Seghers so najpogosteje odprrta?
Mountainous landscape prvi: 300 obiskov, 27% ogledov. Na višjih mestih je 7 platn.
Koliko je bralcev umetnika Hercules Seghers na platformi TopImpressionists.com?
2.000 obiskov v dvanasteh mesecih: 1.000 na strani slikarja, 1.000 na platnah.
Katera platna umetnika Hercules Seghers odgovarjajo okusu bralcev?
Plotna slika, ki se odziva kot Izjava (Kontrast), predstavlja 73% obiskov za 42% kataloga.