Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jean Malouel na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Jean Malouel: kaj nam pove letošnjih obiskov
Najbolj ogledano platno je Calvary and the Martyrdom of St Denis: 600 obiskov v letu, kar predstavlja 60% vsega prebranega o umetniku Jean Malouel. Nadzaluje ga Large Round Pietà in Virgin and Child with Angels. Stran slikarja: 1.400 obiskov. Platna: 900. Skupno: 2.300. Številnost bralcev raste: 300% več obiskov od Sep 2026 do Okt 2026. Najboljši mesec: Jul 2026, 1.600 obiskov. Izbirajo Dramatično (Čustveni ton bolj, kot to nakazuje katalog: 60% obiskov, 25% platn).
3 najbolj obiskovano platn v umetnosti Jean Malouel
3 platn Jean Malouel, ki jih so bralci TopImpressionists.com najpogosteje odprli v zadnjih dvanasteh mesecih, razvrščeno po številu obiskov.
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Jean Malouel?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
Mesec
Umetnikova stran
Stran umetnin
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
100
0
Jul 2026
1.100
500
Avg 2026
100
0
Sep 2026
0
100
Okt 2026
100
300
Kdaj bralci odprete platna umetnika Jean Malouel?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo bralci umetnika Jean Malouel, v primerjavi s tem, kar je ustvaril slikar?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
Vibra
Vibra
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dramatičnost
50,0%
80,0%
Eleganca
25,0%
20,0%
Eteričen
25,0%
0,0%
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dramatično
25,0%
60,0%
Melanholičen
25,0%
20,0%
Romantično
25,0%
20,0%
Duševno vzviščen
25,0%
0,0%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
25,0%
20,0%
Mehak senčni del
75,0%
80,0%
Subtilna svetlobnost
0,0%
0,0%
Svetla ravnovesja
0,0%
0,0%
Luminosno
0,0%
0,0%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
0,0%
0,0%
Subtilne barve
25,0%
20,0%
Uravnomerno mehka
75,0%
80,0%
Izrazita prisotnost barv
0,0%
0,0%
Živahna barva
0,0%
0,0%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
25,0%
20,0%
Uravnotežen
75,0%
80,0%
Živopisno
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
0,0%
0,0%
Nežen
0,0%
0,0%
Ravnovesje
25,0%
20,0%
Izrazit
50,0%
60,0%
Izjava
25,0%
20,0%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
0,0%
0,0%
Subtilno zmešana paleta barv
0,0%
0,0%
Ravnovesna harmonija
0,0%
0,0%
Močna barvna enotnost
75,0%
100,0%
Usklajenana paleta barv
25,0%
0,0%
Kateri platna so najbolj priljubljena pri Jean Malouel, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
Umetniško delo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Okt 2026
Virgin and Child with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary and the Martyrdom o…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Large Round Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
V katerih jezikih se bere Jean Malouel?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
Jezik
Obiskov
Deli
Angleščina
100
100,0%
Koliko obiskov na dan ima Jean Malouel in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
Dan
Obiskov
ned 18 Okt
200
pon 19 Okt
300
tor 20 Okt
0
sre 21 Okt
0
čet 22 Okt
0
pet 23 Okt
0
sob 24 Okt
0
ned 25 Okt
0
pon 26 Okt
0
tor 27 Okt
0
sre 28 Okt
0
čet 29 Okt
0
pet 30 Okt
0
sob 31 Okt
0
ned 1 Nov
0
pon 2 Nov
0
tor 3 Nov
0
sre 4 Nov
0
čet 5 Nov
0
pet 6 Nov
0
sob 7 Nov
0
ned 8 Nov (napovedano)
0
pon 9 Nov (napovedano)
0
tor 10 Nov (napovedano)
0
sre 11 Nov (napovedano)
0
čet 12 Nov (napovedano)
0
pet 13 Nov (napovedano)
0
sob 14 Nov (napovedano)
0
ned 15 Nov (napovedano)
0
pon 16 Nov (napovedano)
0
tor 17 Nov (napovedano)
0
sre 18 Nov (napovedano)
0
čet 19 Nov (napovedano)
0
pet 20 Nov (napovedano)
0
sob 21 Nov (napovedano)
0
ned 22 Nov (napovedano)
0
pon 23 Nov (napovedano)
0
tor 24 Nov (napovedano)
0
sre 25 Nov (napovedano)
0
čet 26 Nov (napovedano)
0
pet 27 Nov (napovedano)
0
sob 28 Nov (napovedano)
0
Kaj si bralci sprašujejo o Jean Malouel
Katera platna umetnika Jean Malouel so najpogosteje odprrta?
Calvary and the Martyrdom of St Denis prvi: 600 obiskov, 60% ogledov. Na višjih mestih je 3 platn.
Koliko je bralcev umetnika Jean Malouel na platformi TopImpressionists.com?
2.300 obiskov v dvanasteh mesecih: 1.400 na strani slikarja, 900 na platnah.
Katera platna umetnika Jean Malouel odgovarjajo okusu bralcev?
Plotna slika, ki se odziva kot Dramatično (Čustveni ton), predstavlja 60% obiskov za 25% kataloga.