Atelje — Brezplačna svetovna dostava — Dostava v 2–6 tednih

      John Henry Twachtman Popularnost in statistika obiskov

      1853 – 1902

      Kaj je ta stran?

      Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika John Henry Twachtman na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

      Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

      John Henry Twachtman v številkah

      Pokrajinske slike 3 je platno umetnika John Henry Twachtman, ki ga bralci najpogosteje odprejo: 900 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 3% vseh ogledov. Nato Izvirni vodospok in Tree by a Road. V vseh 33.100 obiskih: 1.700 na strani slikarja, 31.400 na platnah. Svetloba raste: 50% več obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Jul 2026 je bil vrhunec: 28.900 obiskov. Naprave bralcev: naprave (95%), telefoni (5%) in tableti (0%). Preferencia kaže: Spokojno (Čustveni ton) predstavlja 68% obiskov za 50% kataloga.

      John Henry Twachtman: 10 platn, ki jih bralci najpogosteje odpirajo

      Ta seznam je razvrščen po dejanskih obiskih na TopImpressionists.com v obdobju dvanajstih mesecev, ne po oceni kataloga. Prvo mesto zavzema najbolj obiskano platno umetnika John Henry Twachtman.

      1. Pokrajinske slike 3 1 Pokrajinske slike 3, 1902 900 obiskov · 2,7%
      2. Izvirni vodospok 2 Izvirni vodospok, 1900 600 obiskov · 1,8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 obiskov · 1,8%
      4. Vodospad 4 Vodospad, 1898 500 obiskov · 1,5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 obiskov · 1,5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 obiskov · 1,5%
      7. Pogled iz Hiše Holleyja, Kos Cob, Connecticut 7 Pogled iz Hiše Holleyja, Kos Cob, Connecticut, 1901 500 obiskov · 1,5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 obiskov · 1,5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 obiskov · 1,5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 obiskov · 1,5%

      Kako se mesečno spreja raha ob umetnosti John Henry Twachtman spreminja?

      Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

      Prikaži podatke
      MesecUmetnikova stranStran umetnin
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202601.200
      Jul 20261.00027.900
      Avg 2026400800
      Sep 20263001.500

      Kako so v letu ogledana platna umetnika John Henry Twachtman?

      Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

      Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

      Kakšna je primerjava najljubših platn John Henry Twachtman skozi leto?

      Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

      Prikaži podatke
      Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
      Pokrajinske slike 3000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Vodospad00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      Izvirni vodospok0000000005000100

      Telefoni, tableti ali računalniki: kako se bere John Henry Twachtman?

      Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

      Prikaži podatke
      NapravaObiskovDeli
      naprave31.30094,6%
      telefoni1.7005,1%
      tableti1000,3%

      V katerih jezikih bralci umetnika John Henry Twachtman uporabljajo jezik?

      Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

      Prikaži podatke
      JezikObiskovDeli
      Angleščina20066,7%
      Nemščina10033,3%

      Kakšna je dnevna obiska umetnika John Henry Twachtman in kaj sledi tem?

      Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

      Prikaži podatke
      DanObiskov
      pon 21 Sep0
      tor 22 Sep200
      sre 23 Sep0
      čet 24 Sep0
      pet 25 Sep0
      sob 26 Sep100
      ned 27 Sep0
      pon 28 Sep0
      tor 29 Sep100
      sre 30 Sep100
      čet 1 Okt0
      pet 2 Okt0
      sob 3 Okt0
      ned 4 Okt100
      pon 5 Okt300
      tor 6 Okt0
      sre 7 Okt0
      čet 8 Okt300
      pet 9 Okt0
      sob 10 Okt0
      ned 11 Okt100
      pon 12 Okt (napovedano)200
      tor 13 Okt (napovedano)200
      sre 14 Okt (napovedano)100
      čet 15 Okt (napovedano)200
      pet 16 Okt (napovedano)0
      sob 17 Okt (napovedano)100
      ned 18 Okt (napovedano)100
      pon 19 Okt (napovedano)200
      tor 20 Okt (napovedano)200
      sre 21 Okt (napovedano)100
      čet 22 Okt (napovedano)200
      pet 23 Okt (napovedano)0
      sob 24 Okt (napovedano)100
      ned 25 Okt (napovedano)200
      pon 26 Okt (napovedano)300
      tor 27 Okt (napovedano)300
      sre 28 Okt (napovedano)100
      čet 29 Okt (napovedano)300
      pet 30 Okt (napovedano)0
      sob 31 Okt (napovedano)100
      ned 1 Nov (napovedano)200

      John Henry Twachtman: kratki odgovori

      Katero platno umetnika John Henry Twachtman je največ gledano?

      Pokrajinske slike 3: 900 obiskov, 3% ogledov umetnika John Henry Twachtman. Seznam sega do ranke 10.

      Koliko obiskov prejema John Henry Twachtman?

      33.100 v dvanasteh mesecih (1.700 na strani slikarja, 31.400 na platnah).

      Ali bralci obiščajo John Henry Twachtman na telefonu ali na računalniku?

      Na obeh: naprave (95%), telefoni (5%) in tableti (0%); voduje naprave z 95%.

      Ali bralci raje izbirajo določeno vrsto platna avtorja John Henry Twachtman?

      Da, Spokojno (Čustveni ton): 68% obiskov za 50% kataloga.