Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Justus Van Gent na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Justus Van Gent: kaj nam pove letošnjih obiskov
Najbolj ogledano platno je Pio II Pont Max: 600 obiskov v letu, kar predstavlja 22% vsega prebranega o umetniku Justus Van Gent. Nadzaluje ga Cardinal Bessarione in Solon. Stran slikarja: 200 obiskov. Platna: 2.000. Skupno: 2.200. Najboljši mesec: Jul 2026, 1.500 obiskov. Izbirajo Temno (Luminenca bolj, kot to nakazuje katalog: 59% obiskov, 28% platn).
10 najbolj obiskovano platn v umetnosti Justus Van Gent
10 platn Justus Van Gent, ki jih so bralci TopImpressionists.com najpogosteje odprli v zadnjih dvanasteh mesecih, razvrščeno po številu obiskov.
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Justus Van Gent?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
Mesec
Umetnikova stran
Stran umetnin
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
100
1.400
Avg 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
100
400
Kdaj bralci odprete platna umetnika Justus Van Gent?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo bralci umetnika Justus Van Gent, v primerjavi s tem, kar je ustvaril slikar?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
Vibra
Vibra
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Klasično
65,0%
81,8%
Dramatičnost
30,0%
18,2%
Eleganca
5,0%
0,0%
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Reflektivno
40,0%
45,5%
Prevladujoče somberna in resna
30,0%
36,4%
Duševno vzviščen
30,0%
18,2%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
28,2%
59,3%
Mehak senčni del
46,2%
25,9%
Subtilna svetlobnost
25,6%
14,8%
Svetla ravnovesja
0,0%
0,0%
Luminosno
0,0%
0,0%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
7,7%
3,7%
Subtilne barve
30,8%
3,7%
Uravnomerno mehka
53,8%
66,7%
Izrazita prisotnost barv
7,7%
25,9%
Živahna barva
0,0%
0,0%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
17,9%
3,7%
Uravnotežen
76,9%
96,3%
Živopisno
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
2,6%
0,0%
Nežen
15,4%
29,6%
Ravnovesje
12,8%
33,3%
Izrazit
38,5%
22,2%
Izjava
30,8%
14,8%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
20,5%
14,8%
Subtilno zmešana paleta barv
23,1%
29,6%
Ravnovesna harmonija
17,9%
11,1%
Močna barvna enotnost
28,2%
40,7%
Usklajenana paleta barv
10,3%
3,7%
Kateri platna so najbolj priljubljena pri Justus Van Gent, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
Umetniško delo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Okt 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V katerih jezikih se bere Justus Van Gent?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
Jezik
Obiskov
Deli
Češčina
100
50,0%
Angleščina
100
50,0%
Koliko obiskov na dan ima Justus Van Gent in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
Dan
Obiskov
sob 17 Okt
0
ned 18 Okt
0
pon 19 Okt
0
tor 20 Okt
0
sre 21 Okt
0
čet 22 Okt
0
pet 23 Okt
0
sob 24 Okt
0
ned 25 Okt
0
pon 26 Okt
0
tor 27 Okt
300
sre 28 Okt
400
čet 29 Okt
0
pet 30 Okt
0
sob 31 Okt
300
ned 1 Nov
0
pon 2 Nov
0
tor 3 Nov
0
sre 4 Nov
100
čet 5 Nov
0
pet 6 Nov
0
sob 7 Nov (napovedano)
200
ned 8 Nov (napovedano)
0
pon 9 Nov (napovedano)
0
tor 10 Nov (napovedano)
200
sre 11 Nov (napovedano)
300
čet 12 Nov (napovedano)
0
pet 13 Nov (napovedano)
0
sob 14 Nov (napovedano)
200
ned 15 Nov (napovedano)
0
pon 16 Nov (napovedano)
0
tor 17 Nov (napovedano)
200
sre 18 Nov (napovedano)
300
čet 19 Nov (napovedano)
0
pet 20 Nov (napovedano)
0
sob 21 Nov (napovedano)
200
ned 22 Nov (napovedano)
0
pon 23 Nov (napovedano)
0
tor 24 Nov (napovedano)
200
sre 25 Nov (napovedano)
400
čet 26 Nov (napovedano)
0
pet 27 Nov (napovedano)
0
Kaj si bralci sprašujejo o Justus Van Gent
Katera platna umetnika Justus Van Gent so najpogosteje odprrta?
Pio II Pont Max prvi: 600 obiskov, 22% ogledov. Na višjih mestih je 10 platn.
Koliko je bralcev umetnika Justus Van Gent na platformi TopImpressionists.com?
2.200 obiskov v dvanasteh mesecih: 200 na strani slikarja, 2.000 na platnah.
Katera platna umetnika Justus Van Gent odgovarjajo okusu bralcev?
Plotna slika, ki se odziva kot Temno (Luminenca), predstavlja 59% obiskov za 28% kataloga.