Atelje — Brezplačna svetovna dostava — Dostava v 2–6 tednih

      Lam Qua Braleči in najbolj gledana platna

      1801 – 1860

      Kaj je ta stran?

      Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lam Qua na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

      Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

      Lam Qua in bralci

      V obdobju dvanajstih mesecev je bilo platno Lam Qua, ki ga je na TopImpressionists.com največ gledal, Case No.3790: 200 obiskov, kar predstavlja 17% vseh ogledov tega slikarja. Nato sledą The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong in Portrait of Keying (Qiying). Lam Qua je skupno privabili 1.400 obiskov: 500 na strani umetnika in 900 na posameznih platnah. Povečuje se zanimanje: število obiskov se je z100% povečalo od Sep 2026 do Okt 2026. Najuspešnejši mesec je bil Jul 2026 z 600 obiskov. Bralci se privabljajo k Izjava (Kontrast): 25% obiskov za 7% slikarjevega kataloga.

      10 plat Lam Qua, ki pritegajo največ pozornosti

      Prebrano na podlagi obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih na TopImpressionists.com: 10 platn Lam Qua, ki jih bralci najpogosteje odprejo, najprej na prvem mestu.

      1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 obiskov · 16,7%
      2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 obiskov · 16,7%
      3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 obiskov · 8,3%
      4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 obiskov · 8,3%
      5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 obiskov · 8,3%
      6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 obiskov · 8,3%
      7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 obiskov · 8,3%
      8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 obiskov · 8,3%
      9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 obiskov · 8,3%
      10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 obiskov · 8,3%

      Koliko bralcev obišče stran umetnika Lam Qua vsak mesec?

      Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

      Poglejte številke
      MesecUmetnikova stranStran umetnin
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200400
      Avg 2026300200
      Sep 20260100
      Okt 20260200

      Kako pogosto se odprejo platna umetnika Lam Qua?

      Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

      Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

      Katera platna umetnika Lam Qua privabljajo največ obiskov, mesec za mesec?

      Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

      Poglejte številke
      Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
      Case No.379000000000000200
      Case No.4605000000000000
      Case No.4849000000000000
      Case No.1675000000000000
      Case No.343800000000001000
      Mouqua000000000000
      Dr. Peter Parker.000000000000
      Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
      Case No.2152 (after)00000000100000
      Case No.5331000000000000

      V katerih jezikih je Lam Qua čten?

      Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

      Koliko obiskov dobi Lam Qua vsak dan in kakšna je napoved?

      Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

      Poglejte številke
      DanObiskov
      ned 11 Okt0
      pon 12 Okt0
      tor 13 Okt0
      sre 14 Okt0
      čet 15 Okt0
      pet 16 Okt0
      sob 17 Okt0
      ned 18 Okt0
      pon 19 Okt0
      tor 20 Okt100
      sre 21 Okt0
      čet 22 Okt0
      pet 23 Okt0
      sob 24 Okt0
      ned 25 Okt0
      pon 26 Okt0
      tor 27 Okt0
      sre 28 Okt0
      čet 29 Okt0
      pet 30 Okt100
      sob 31 Okt0
      ned 1 Nov (napovedano)0
      pon 2 Nov (napovedano)0
      tor 3 Nov (napovedano)100
      sre 4 Nov (napovedano)0
      čet 5 Nov (napovedano)0
      pet 6 Nov (napovedano)100
      sob 7 Nov (napovedano)0
      ned 8 Nov (napovedano)0
      pon 9 Nov (napovedano)0
      tor 10 Nov (napovedano)100
      sre 11 Nov (napovedano)0
      čet 12 Nov (napovedano)0
      pet 13 Nov (napovedano)100
      sob 14 Nov (napovedano)0
      ned 15 Nov (napovedano)0
      pon 16 Nov (napovedano)0
      tor 17 Nov (napovedano)100
      sre 18 Nov (napovedano)0
      čet 19 Nov (napovedano)0
      pet 20 Nov (napovedano)100
      sob 21 Nov (napovedano)0

      Vprašanja o Lam Qua

      Kateri platna umetnika Lam Qua so najbolj priljubljena?

      Na prvem mestu je Case No.3790 z 200 obiskovami (17% ogledov umetnika Lam Qua). Zgornja lestica prikazuje 10 najbolj ogledanih del.

      Koliko ljudi je prebralo o Lam Qua na TopImpressionists.com?

      1.400 obiskov v dvanajstih mesecih, 500 na strani slikarja in 900 na posameznih platnah.

      Kakšne platna imajo bralci v Lam Qua najraje?

      Izjava (Kontrast): 25% obiskov, v primerjavi s 7% kataloga.