Atelje — Brezplačna svetovna dostava — Dostava v 2–6 tednih

      Paul Maze Popularnost in statistika obiskov

      1887 – 1979

      Kaj je ta stran?

      Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul Maze na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

      Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

      Paul Maze v številkah

      Henley Royal Regatta je platno umetnika Paul Maze, ki ga bralci najpogosteje odprejo: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 33% vseh ogledov. Nato William Chippindale (b.1801) in Regatta Scene. V vseh 700 obiskih: 300 na strani slikarja, 400 na platnah. Jul 2026 je bil vrhunec: 700 obiskov. Preferencia kaže: Temno (Luminenca) predstavlja 22% obiskov za 8% kataloga.

      Paul Maze: 5 platn, ki jih bralci najpogosteje odpirajo

      Ta seznam je razvrščen po dejanskih obiskih na TopImpressionists.com v obdobju dvanajstih mesecev, ne po oceni kataloga. Prvo mesto zavzema najbolj obiskano platno umetnika Paul Maze.

      1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 obiskov · 33,3%
      2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 obiskov · 22,2%
      3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 obiskov · 22,2%
      4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 obiskov · 11,1%
      5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 obiskov · 11,1%

      Kako se mesečno spreja raha ob umetnosti Paul Maze spreminja?

      Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

      Prikaži podatke
      MesecUmetnikova stranStran umetnin
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300400
      Avg 202600
      Sep 202600
      Okt 202600

      Kako so v letu ogledana platna umetnika Paul Maze?

      Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

      Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

      Kakšna je primerjava najljubših platn Paul Maze skozi leto?

      Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

      Prikaži podatke
      Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
      Whitehall in Winter000000000000
      Boulogne000000000000
      Regatta Scene00000000200000
      Villefranche000000000000
      Yachts000000000000
      Regatta at Meulan000000000000
      The Bank Picquet on Its Way…000000000000
      Trooping the Colour000000000000
      Henley Royal Regatta00000000100000
      The Harbour, Ostende000000000000

      V katerih jezikih bralci umetnika Paul Maze uporabljajo jezik?

      Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

      Kakšna je dnevna obiska umetnika Paul Maze in kaj sledi tem?

      Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

      Prikaži podatke
      DanObiskov
      čet 15 Okt100
      pet 16 Okt0
      sob 17 Okt0
      ned 18 Okt0
      pon 19 Okt0
      tor 20 Okt0
      sre 21 Okt200
      čet 22 Okt0
      pet 23 Okt0
      sob 24 Okt0
      ned 25 Okt0
      pon 26 Okt0
      tor 27 Okt0
      sre 28 Okt0
      čet 29 Okt0
      pet 30 Okt0
      sob 31 Okt0
      ned 1 Nov0
      pon 2 Nov0
      tor 3 Nov0
      sre 4 Nov0
      čet 5 Nov (napovedano)0
      pet 6 Nov (napovedano)0
      sob 7 Nov (napovedano)0
      ned 8 Nov (napovedano)0
      pon 9 Nov (napovedano)0
      tor 10 Nov (napovedano)0
      sre 11 Nov (napovedano)0
      čet 12 Nov (napovedano)0
      pet 13 Nov (napovedano)0
      sob 14 Nov (napovedano)0
      ned 15 Nov (napovedano)0
      pon 16 Nov (napovedano)0
      tor 17 Nov (napovedano)0
      sre 18 Nov (napovedano)0
      čet 19 Nov (napovedano)0
      pet 20 Nov (napovedano)0
      sob 21 Nov (napovedano)0
      ned 22 Nov (napovedano)0
      pon 23 Nov (napovedano)0
      tor 24 Nov (napovedano)0
      sre 25 Nov (napovedano)0

      Paul Maze: kratki odgovori

      Katero platno umetnika Paul Maze je največ gledano?

      Henley Royal Regatta: 300 obiskov, 33% ogledov umetnika Paul Maze. Seznam sega do ranke 5.

      Koliko obiskov prejema Paul Maze?

      700 v dvanasteh mesecih (300 na strani slikarja, 400 na platnah).

      Ali bralci raje izbirajo določeno vrsto platna avtorja Paul Maze?

      Da, Temno (Luminenca): 22% obiskov za 8% kataloga.