Atelje — Brezplačna svetovna dostava — Dostava v 2–6 tednih

      Samuel Hirszenberg Popularnost in statistika obiskov

      1865 – 1908

      Kaj je ta stran?

      Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Samuel Hirszenberg na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

      Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

      Samuel Hirszenberg v številkah

      The Black Banner je platno umetnika Samuel Hirszenberg, ki ga bralci najpogosteje odprejo: 400 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 44% vseh ogledov. Nato Landscape in Female Figure Study. V vseh 1.300 obiskih: 500 na strani slikarja, 800 na platnah. Jul 2026 je bil vrhunec: 900 obiskov. Preferencia kaže: Zbledelo (Zasičenost barv) predstavlja 44% obiskov za 17% kataloga.

      Samuel Hirszenberg: 4 platn, ki jih bralci najpogosteje odpirajo

      Ta seznam je razvrščen po dejanskih obiskih na TopImpressionists.com v obdobju dvanajstih mesecev, ne po oceni kataloga. Prvo mesto zavzema najbolj obiskano platno umetnika Samuel Hirszenberg.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 obiskov · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 obiskov · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 obiskov · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 obiskov · 11,1%

      Kako se mesečno spreja raha ob umetnosti Samuel Hirszenberg spreminja?

      Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

      Prikaži podatke
      MesecUmetnikova stranStran umetnin
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400500
      Avg 202600
      Sep 2026100300

      Kako so v letu ogledana platna umetnika Samuel Hirszenberg?

      Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

      Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

      Kakšna je primerjava najljubših platn Samuel Hirszenberg skozi leto?

      Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

      Prikaži podatke
      Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      V katerih jezikih bralci umetnika Samuel Hirszenberg uporabljajo jezik?

      Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

      Prikaži podatke
      JezikObiskovDeli
      Nemščina100100,0%

      Kakšna je dnevna obiska umetnika Samuel Hirszenberg in kaj sledi tem?

      Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

      Prikaži podatke
      DanObiskov
      pon 21 Sep0
      tor 22 Sep0
      sre 23 Sep0
      čet 24 Sep0
      pet 25 Sep0
      sob 26 Sep0
      ned 27 Sep300
      pon 28 Sep0
      tor 29 Sep0
      sre 30 Sep0
      čet 1 Okt0
      pet 2 Okt0
      sob 3 Okt0
      ned 4 Okt0
      pon 5 Okt0
      tor 6 Okt0
      sre 7 Okt0
      čet 8 Okt0
      pet 9 Okt0
      sob 10 Okt0
      ned 11 Okt0
      pon 12 Okt (napovedano)0
      tor 13 Okt (napovedano)0
      sre 14 Okt (napovedano)0
      čet 15 Okt (napovedano)0
      pet 16 Okt (napovedano)0
      sob 17 Okt (napovedano)0
      ned 18 Okt (napovedano)0
      pon 19 Okt (napovedano)0
      tor 20 Okt (napovedano)0
      sre 21 Okt (napovedano)0
      čet 22 Okt (napovedano)0
      pet 23 Okt (napovedano)0
      sob 24 Okt (napovedano)0
      ned 25 Okt (napovedano)0
      pon 26 Okt (napovedano)0
      tor 27 Okt (napovedano)0
      sre 28 Okt (napovedano)0
      čet 29 Okt (napovedano)0
      pet 30 Okt (napovedano)0
      sob 31 Okt (napovedano)0
      ned 1 Nov (napovedano)0

      Samuel Hirszenberg: kratki odgovori

      Katero platno umetnika Samuel Hirszenberg je največ gledano?

      The Black Banner: 400 obiskov, 44% ogledov umetnika Samuel Hirszenberg. Seznam sega do ranke 4.

      Koliko obiskov prejema Samuel Hirszenberg?

      1.300 v dvanasteh mesecih (500 na strani slikarja, 800 na platnah).

      Ali bralci raje izbirajo določeno vrsto platna avtorja Samuel Hirszenberg?

      Da, Zbledelo (Zasičenost barv): 44% obiskov za 17% kataloga.