Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Tessa Barlin na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Tessa Barlin: kaj nam pove letošnjih obiskov
Najbolj ogledano platno je Tjivita, Trimming the stem: 200 obiskov v letu, kar predstavlja 20% vsega prebranega o umetniku Tessa Barlin. Nadzaluje ga The Beaded Pouch in San Woman. Stran slikarja: 300 obiskov. Platna: 800. Skupno: 1.100. Brskanje se upočasni: 100% manj obiskov od Avg 2026 do Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026, 1.000 obiskov. Izbirajo Subtilna svetlobnost (Luminenca bolj, kot to nakazuje katalog: 100% obiskov, 51% platn).
9 najbolj obiskovano platn v umetnosti Tessa Barlin
9 platn Tessa Barlin, ki jih so bralci TopImpressionists.com najpogosteje odprli v zadnjih dvanasteh mesecih, razvrščeno po številu obiskov.
Kdaj obiskovalci obiščejo stran umetnika Tessa Barlin?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
Mesec
Umetnikova stran
Stran umetnin
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
700
Avg 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Kdaj bralci odprete platna umetnika Tessa Barlin?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo bralci umetnika Tessa Barlin, v primerjavi s tem, kar je ustvaril slikar?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Reflektivno
46,2%
33,3%
Spokojanost
7,7%
33,3%
Veselo
15,4%
0,0%
Spokojno
7,7%
33,3%
Topel in pomirjajoč
7,7%
0,0%
Energetičen
7,7%
0,0%
Zainigljivost
7,7%
0,0%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
15,6%
0,0%
Mehak senčni del
22,2%
0,0%
Subtilna svetlobnost
51,1%
100,0%
Svetla ravnovesja
11,1%
0,0%
Luminosno
0,0%
0,0%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
0,0%
0,0%
Subtilne barve
20,0%
10,0%
Uravnomerno mehka
40,0%
40,0%
Izrazita prisotnost barv
40,0%
50,0%
Živahna barva
0,0%
0,0%
Barvna paleta
Barvna paleta
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zemljani toni
53,3%
60,0%
Temni toni
37,8%
40,0%
Nevtralne barve
8,9%
0,0%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
11,1%
0,0%
Uravnotežen
48,9%
40,0%
Živopisno
40,0%
60,0%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
4,4%
0,0%
Nežen
22,2%
10,0%
Ravnovesje
11,1%
10,0%
Izrazit
24,4%
40,0%
Izjava
37,8%
40,0%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
0,0%
0,0%
Subtilno zmešana paleta barv
0,0%
0,0%
Ravnovesna harmonija
4,4%
0,0%
Močna barvna enotnost
35,6%
60,0%
Usklajenana paleta barv
60,0%
40,0%
Kateri platna so najbolj priljubljena pri Tessa Barlin, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
Umetniško delo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V katerih jezikih se bere Tessa Barlin?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
Jezik
Obiskov
Deli
Chinese
100
100,0%
Koliko obiskov na dan ima Tessa Barlin in kaj sledi?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
Dan
Obiskov
sre 23 Sep
0
čet 24 Sep
0
pet 25 Sep
0
sob 26 Sep
0
ned 27 Sep
0
pon 28 Sep
0
tor 29 Sep
0
sre 30 Sep
0
čet 1 Okt
0
pet 2 Okt
0
sob 3 Okt
0
ned 4 Okt
0
pon 5 Okt
0
tor 6 Okt
100
sre 7 Okt
0
čet 8 Okt
0
pet 9 Okt
0
sob 10 Okt
0
ned 11 Okt
0
pon 12 Okt
0
tor 13 Okt
0
sre 14 Okt (napovedano)
0
čet 15 Okt (napovedano)
0
pet 16 Okt (napovedano)
0
sob 17 Okt (napovedano)
0
ned 18 Okt (napovedano)
0
pon 19 Okt (napovedano)
0
tor 20 Okt (napovedano)
0
sre 21 Okt (napovedano)
0
čet 22 Okt (napovedano)
0
pet 23 Okt (napovedano)
0
sob 24 Okt (napovedano)
0
ned 25 Okt (napovedano)
0
pon 26 Okt (napovedano)
0
tor 27 Okt (napovedano)
0
sre 28 Okt (napovedano)
0
čet 29 Okt (napovedano)
0
pet 30 Okt (napovedano)
0
sob 31 Okt (napovedano)
0
ned 1 Nov (napovedano)
0
pon 2 Nov (napovedano)
0
tor 3 Nov (napovedano)
0
Kaj si bralci sprašujejo o Tessa Barlin
Katera platna umetnika Tessa Barlin so najpogosteje odprrta?
Tjivita, Trimming the stem prvi: 200 obiskov, 20% ogledov. Na višjih mestih je 9 platn.
Koliko je bralcev umetnika Tessa Barlin na platformi TopImpressionists.com?
1.100 obiskov v dvanasteh mesecih: 300 na strani slikarja, 800 na platnah.
Katera platna umetnika Tessa Barlin odgovarjajo okusu bralcev?
Plotna slika, ki se odziva kot Subtilna svetlobnost (Luminenca), predstavlja 100% obiskov za 51% kataloga.