Atelje — Besplatna dostava širom sveta — Rok isporuke: 2–6 nedelja

      Adrijen Brouver Čitaoci i najgledanija platna

      1635 – 1638

      Šta predstavlja ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Adrijen Brouver na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

      Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

      Adrijen Brouver i čitaoci

      Tokom dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Adrijen Brouver na platformi TopImpressionists.com bilo je Feeling: 500 poseta, što čini 11% svih pregleda ovog slikara. Naredni su The Smokers i In the Tavern. Adrijen Brouver je ukupno privukao 5.200 poseta: 1.000 na stranici umetnika i 4.200 na pojedinačnim platnima. Pažnja raste: broj poseta je porastao za 83% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najuspešniji mesec bio je Јул. 2026, sa 3.500 poseta. Čitaoci pretražuju na računari (90%) i telefoni (10%). Čitaoci su privlašćeni Melanholičan (Emocionalni ton): 32% poseta, za 10% umetnikovog kataloga.

      10 platna umetnika Adrijen Brouver koja privlače najviše pažnje

      Prebrojano na osnovu poseta u poslednjih dvanaest meseci na TopImpressionists.com: 10 platna umetnika Adrijen Brouver koja čitaoci najčešće otvaraju, počevši od prvog mesta.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 poseta · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 poseta · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 poseta · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 poseta · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 poseta · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 poseta · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 poseta · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 poseta · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 poseta · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 poseta · 2,1%

      Koliko čitalaca poseti stranicu Adrijen Brouver svakog meseca?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

      Pogledajte brojke
      MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
      Окт. 202500
      Нов. 202500
      Дец. 202500
      Јан. 202600
      Феб. 202600
      Мар. 202600
      Апр. 202600
      Мај. 202600
      Јун. 202600
      Јул. 20268002.700
      Ауг. 20260600
      Сеп. 2026200900

      Koliko često se otvaraju platna umetnika Adrijen Brouver?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

      Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

      Koji platna Adrijen Brouver privlače najviše poseta, mesec po mesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

      Pogledajte brojke
      Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Sa kojih uređaja čitaoci prate Adrijen Brouver?

      Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

      Pogledajte brojke
      UređajPosetePodeli
      računari4.70090,4%
      telefoni5009,6%

      Na kojim jezicima se čita Adrijen Brouver?

      Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Pogledajte brojke
      JezikPosetePodeli
      чешки200100,0%

      Koliko poseta dnevno ostvaruje Adrijen Brouver i kakva je prognoza?

      Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

      Pogledajte brojke
      DanPosete
      пон. 21 Сеп.0
      уто. 22 Сеп.100
      сре. 23 Сеп.300
      чет. 24 Сеп.0
      пет. 25 Сеп.0
      суб. 26 Сеп.0
      нед. 27 Сеп.100
      пон. 28 Сеп.0
      уто. 29 Сеп.0
      сре. 30 Сеп.100
      чет. 1 Окт.0
      пет. 2 Окт.0
      суб. 3 Окт.100
      нед. 4 Окт.0
      пон. 5 Окт.0
      уто. 6 Окт.0
      сре. 7 Окт.0
      чет. 8 Окт.0
      пет. 9 Окт.0
      суб. 10 Окт.100
      нед. 11 Окт.0
      пон. 12 Окт. (prognoza)0
      уто. 13 Окт. (prognoza)0
      сре. 14 Окт. (prognoza)0
      чет. 15 Окт. (prognoza)0
      пет. 16 Окт. (prognoza)0
      суб. 17 Окт. (prognoza)0
      нед. 18 Окт. (prognoza)0
      пон. 19 Окт. (prognoza)0
      уто. 20 Окт. (prognoza)0
      сре. 21 Окт. (prognoza)0
      чет. 22 Окт. (prognoza)0
      пет. 23 Окт. (prognoza)0
      суб. 24 Окт. (prognoza)0
      нед. 25 Окт. (prognoza)0
      пон. 26 Окт. (prognoza)0
      уто. 27 Окт. (prognoza)0
      сре. 28 Окт. (prognoza)0
      чет. 29 Окт. (prognoza)0
      пет. 30 Окт. (prognoza)0
      суб. 31 Окт. (prognoza)0
      нед. 1 Нов. (prognoza)0

      Pitanja o Adrijen Brouver

      Koji platna Adrijen Brouver su najpopularnija?

      Na prvom mestu je Feeling sa 500 poseta (11% ukupnih pregleda za Adrijen Brouver). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

      Koliko ljudi je čitalo o Adrijen Brouver na TopImpressionists.com?

      5.200 poseta u dvanaest meseci, 1.000 na stranici umetnika i 4.200 na pojedinačnim platnima.

      Na kojim uređajima prate Adrijen Brouver?

      Čitaoci prate Adrijen Brouver na računari (90%) i telefoni (10%); računari čini 90% poseta.

      Kakve platna čitaoci preferiraju kod Adrijen Brouver?

      Melanholičan (Emocionalni ton): 32% poseta, u odnosu na 10% kataloga.