Atelje — Besplatna dostava širom sveta — Rok isporuke: 2–6 nedelja

      Fric Taulov Čitaoci i platna

      1847 – 1906

      Šta predstavlja ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Fric Taulov na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

      Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

      Fric Taulov: šta nam govori godina poseta

      Najviše otvorenih platna je At Quimperlé: 1.600 poseta godišnje, što čini 12% svega što je pročitano o umetniku Fric Taulov. Nakon toga slede The River at Beaulieu i The Old Church by the River. Stranica slikara: 2.100 poseta. Platna: 10.400. Ukupno: 12.500. Broj čitalaca raste: 611% više poseta u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najbolji mesec: Сеп. 2026, 6.400 poseta. Čitaoci pretražuju na računari (55%), telefoni (42%) i tableti (3%). Biraju Blaga senka (Luminansa više nego što katalog sugeriše: 53% poseta, 28% platna.

      10 najgledanijih platnih dela umetnika Fric Taulov

      10 platna umetnika Fric Taulov koja su čitaoci TopImpressionists.com najčešće otvarali u poslednjih dvanaest meseci, poređana prema broju poseta.

      1. At Quimperlé 1 At Quimperlé 1.600 poseta · 11,7%
      2. The River at Beaulieu 2 The River at Beaulieu 1.400 poseta · 10,2%
      3. The Old Church by the River 3 The Old Church by the River 1.100 poseta · 8,0%
      4. At Quimperle 4 At Quimperle, 1901 1.000 poseta · 7,3%
      5. The Pier, Dordrecht 5 The Pier, Dordrecht, 1905 700 poseta · 5,1%
      6. On the Grand Canal, Venice 6 On the Grand Canal, Venice, 1885 600 poseta · 4,4%
      7. La rivière à Manéhouville (près de Dieppe) 7 La rivière à Manéhouville (près de Dieppe) 500 poseta · 3,6%
      8. French River Landscape with a Stone Bridge 8 French River Landscape with a Stone Bridge 500 poseta · 3,6%
      9. La vieille fabrique 9 La vieille fabrique 500 poseta · 3,6%
      10. Riverside, View of Abbeville 10 Riverside, View of Abbeville, 1894 400 poseta · 2,9%

      Kada čitaoci posećuju stranicu umetnika Fric Taulov?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

      Podaci u tabeli
      MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
      Окт. 202500
      Нов. 202500
      Дец. 202500
      Јан. 202600
      Феб. 202600
      Мар. 202600
      Апр. 202600
      Мај. 202600
      Јун. 202600
      Јул. 20267004.500
      Ауг. 20260900
      Сеп. 20261.4005.000

      Kada čitaoci otvaraju platna umetnika Fric Taulov?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

      Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

      Koji su omiljeni platna Fric Taulov, mesec po mesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

      Podaci u tabeli
      Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
      At Quimperlé000000000100300800
      The Old Church by the River000000000300100400
      At Quimperle00000000000900
      La rivière à Manéhouville (…000000000200100100
      The River at Beaulieu0000000001001001.100
      On the Grand Canal, Venice0000000001000300
      On the Grand Canal, Venice00000000000100
      Seine000000000000
      Washerwomen at Quimperle000000000000
      Autumn0000000001001000

      Koji su uređaji čitalaca umetnika Fric Taulov?

      Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

      Podaci u tabeli
      UređajPosetePodeli
      računari6.90055,2%
      telefoni5.20041,6%
      tableti4003,2%

      Na kojim jezicima se čita Fric Taulov?

      Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Podaci u tabeli
      JezikPosetePodeli
      енглески1.00040,0%
      пољски1.00040,0%
      шпански30012,0%
      чешки2008,0%

      Koliko dnevno poseta ima Fric Taulov, i šta je sledeće?

      Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

      Podaci u tabeli
      DanPosete
      уто. 6 Окт.0
      сре. 7 Окт.0
      чет. 8 Окт.200
      пет. 9 Окт.200
      суб. 10 Окт.0
      нед. 11 Окт.200
      пон. 12 Окт.200
      уто. 13 Окт.0
      сре. 14 Окт.900
      чет. 15 Окт.0
      пет. 16 Окт.0
      суб. 17 Окт.200
      нед. 18 Окт.0
      пон. 19 Окт.300
      уто. 20 Окт.1.300
      сре. 21 Окт.0
      чет. 22 Окт.400
      пет. 23 Окт.0
      суб. 24 Окт.200
      нед. 25 Окт.100
      пон. 26 Окт.400
      уто. 27 Окт. (prognoza)900
      сре. 28 Окт. (prognoza)600
      чет. 29 Окт. (prognoza)400
      пет. 30 Окт. (prognoza)100
      суб. 31 Окт. (prognoza)300
      нед. 1 Нов. (prognoza)200
      пон. 2 Нов. (prognoza)600
      уто. 3 Нов. (prognoza)1.000
      сре. 4 Нов. (prognoza)700
      чет. 5 Нов. (prognoza)500
      пет. 6 Нов. (prognoza)200
      суб. 7 Нов. (prognoza)300
      нед. 8 Нов. (prognoza)200
      пон. 9 Нов. (prognoza)700
      уто. 10 Нов. (prognoza)1.200
      сре. 11 Нов. (prognoza)800
      чет. 12 Нов. (prognoza)500
      пет. 13 Нов. (prognoza)200
      суб. 14 Нов. (prognoza)400
      нед. 15 Нов. (prognoza)300
      пон. 16 Нов. (prognoza)800

      Šta čitaoci pitaju o Fric Taulov

      Koji platna Fric Taulov se najčešće otvaraju?

      At Quimperlé prvi: 1.600 poseta, 12% pregleda. Iznad je rangirano 10 platana.

      Kolika je čitalačka publika umetnika Fric Taulov na TopImpressionists.com?

      12.500 poseta u dvanaest meseci: 2.100 na stranici umetnika, 10.400 na platnima.

      Koje uređaje koriste čitaoci umetnika Fric Taulov?

      Koriste računari (55%), telefoni (42%) i tableti (3%); računari čine 55% poseta.

      Koji platna Fric Taulov odgovaraju ukusu čitalaca?

      Platna koja se interpretiraju kao Blaga senka (Luminansa) čine 53% poseta za 28% kataloga.