Atelje — Besplatna dostava širom sveta — Rok isporuke: 2–6 nedelja

      Lam Qua Čitaoci i najgledanija platna

      1801 – 1860

      Šta predstavlja ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Lam Qua na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

      Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

      Lam Qua i čitaoci

      Tokom dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Lam Qua na platformi TopImpressionists.com bilo je Portrait of Keying (Qiying): 100 poseta, što čini 12% svih pregleda ovog slikara. Naredni su Case No.3438 i Case No.5583. Lam Qua je ukupno privukao 1.200 poseta: 500 na stranici umetnika i 700 na pojedinačnim platnima. Pažnja smanjena za 80% u odnosu na Ауг. 2026 u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najuspešniji mesec bio je Јул. 2026, sa 600 poseta. Čitaoci su privlašćeni Blaga senka (Luminansa): 75% poseta, za 47% umetnikovog kataloga.

      8 platna umetnika Lam Qua koja privlače najviše pažnje

      Prebrojano na osnovu poseta u poslednjih dvanaest meseci na TopImpressionists.com: 8 platna umetnika Lam Qua koja čitaoci najčešće otvaraju, počevši od prvog mesta.

      1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 poseta · 12,5%
      2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 poseta · 12,5%
      3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 poseta · 12,5%
      4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 poseta · 12,5%
      5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 poseta · 12,5%
      6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 poseta · 12,5%
      7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 poseta · 12,5%
      8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 poseta · 12,5%

      Koliko čitalaca poseti stranicu Lam Qua svakog meseca?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

      Pogledajte brojke
      MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
      Окт. 202500
      Нов. 202500
      Дец. 202500
      Јан. 202600
      Феб. 202600
      Мар. 202600
      Апр. 202600
      Мај. 202600
      Јун. 202600
      Јул. 2026200400
      Ауг. 2026300200
      Сеп. 20260100

      Koliko često se otvaraju platna umetnika Lam Qua?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

      Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

      Koji platna Lam Qua privlače najviše poseta, mesec po mesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

      Pogledajte brojke
      Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
      Case No.3790000000000000
      Case No.4605000000000000
      Case No.4849000000000000
      Case No.1675000000000000
      Case No.343800000000000100
      Mouqua000000000000
      Dr. Peter Parker.000000000000
      Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
      Case No.2152 (after)00000000010000
      Case No.5331000000000000

      Na kojim jezicima se čita Lam Qua?

      Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Koliko poseta dnevno ostvaruje Lam Qua i kakva je prognoza?

      Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

      Pogledajte brojke
      DanPosete
      пет. 9 Окт.100
      суб. 10 Окт.0
      нед. 11 Окт.0
      пон. 12 Окт.0
      уто. 13 Окт.0
      сре. 14 Окт.0
      чет. 15 Окт.0
      пет. 16 Окт.0
      суб. 17 Окт.100
      нед. 18 Окт.0
      пон. 19 Окт.0
      уто. 20 Окт.100
      сре. 21 Окт.0
      чет. 22 Окт.0
      пет. 23 Окт.0
      суб. 24 Окт.0
      нед. 25 Окт.0
      пон. 26 Окт.0
      уто. 27 Окт.0
      сре. 28 Окт.0
      чет. 29 Окт.100
      пет. 30 Окт. (prognoza)0
      суб. 31 Окт. (prognoza)0
      нед. 1 Нов. (prognoza)0
      пон. 2 Нов. (prognoza)0
      уто. 3 Нов. (prognoza)0
      сре. 4 Нов. (prognoza)0
      чет. 5 Нов. (prognoza)0
      пет. 6 Нов. (prognoza)0
      суб. 7 Нов. (prognoza)0
      нед. 8 Нов. (prognoza)0
      пон. 9 Нов. (prognoza)0
      уто. 10 Нов. (prognoza)0
      сре. 11 Нов. (prognoza)0
      чет. 12 Нов. (prognoza)0
      пет. 13 Нов. (prognoza)0
      суб. 14 Нов. (prognoza)0
      нед. 15 Нов. (prognoza)0
      пон. 16 Нов. (prognoza)0
      уто. 17 Нов. (prognoza)0
      сре. 18 Нов. (prognoza)0
      чет. 19 Нов. (prognoza)0

      Pitanja o Lam Qua

      Koji platna Lam Qua su najpopularnija?

      Na prvom mestu je Portrait of Keying (Qiying) sa 100 poseta (12% ukupnih pregleda za Lam Qua). Lista iznad prikazuje 8 najgledanijih dela.

      Koliko ljudi je čitalo o Lam Qua na TopImpressionists.com?

      1.200 poseta u dvanaest meseci, 500 na stranici umetnika i 700 na pojedinačnim platnima.

      Kakve platna čitaoci preferiraju kod Lam Qua?

      Blaga senka (Luminansa): 75% poseta, u odnosu na 47% kataloga.