Atelje — Besplatna dostava širom sveta — Rok isporuke: 2–6 nedelja

      Šila Ketrin Bownas Statistika popularnosti i poseta

      1925 – 2007

      Šta predstavlja ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Šila Ketrin Bownas na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

      Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

      Šila Ketrin Bownas u brojkama

      Pattern design SB 477 je platno umetnika Šila Ketrin Bownas koje čitaoci najčešće otvaraju: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što čini 22% svih pregleda. Zatim Pattern design SB 360 i Pattern design SB 1468. Od ukupno 900 poseta: 300 na stranici slikara, 600 na platnima. Svetlost malo bledi: 75% manje poseta u Сеп. 2026 nego u Ауг. 2026. Јул. 2026 je bio vrhunac: 400 poseta. Preferansa pokazuje: Blaga senka (Luminansa) prikuplja 67% poseta za 26% kataloga.

      Šila Ketrin Bownas: 6 najčešće otvaranih platna čitalaca

      Ova lista rangira prema stvarnim posetama na TopImpressionists.com tokom dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima najposećenije platno umetnika Šila Ketrin Bownas.

      1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 poseta · 22,2%
      2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 poseta · 22,2%
      3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 poseta · 22,2%
      4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 poseta · 11,1%
      5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 poseta · 11,1%
      6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 poseta · 11,1%

      Kako se broj čitalaca za Šila Ketrin Bownas menja iz meseca u mesec?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

      Prikaži brojke
      MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
      Окт. 202500
      Нов. 202500
      Дец. 202500
      Јан. 202600
      Феб. 202600
      Мар. 202600
      Апр. 202600
      Мај. 202600
      Јун. 202600
      Јул. 2026100300
      Ауг. 2026200200
      Сеп. 20260100

      Koliko se često gledaju platna umetnika Šila Ketrin Bownas tokom godine?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

      Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

      Kako se omiljena platna Šila Ketrin Bownas porede tokom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

      Prikaži brojke
      Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
      Pattern design SB 301000000000000
      Pattern design (untitled)00000000010000
      Pattern design SB 1482000000000000
      Pattern design SB 471000000000000
      Pattern design SB 463000000000000
      Pattern design SB 33000000000001000
      Pattern design SB 14680000000001001000
      Pattern design SB 477000000000000
      Pattern design SB 1462000000000000
      Pattern design SB 3600000000001000100

      Na kojim jezicima govori publika Šila Ketrin Bownas?

      Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Kakav je dnevni broj poseta umetniku Šila Ketrin Bownas i šta sledi?

      Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

      Prikaži brojke
      DanPosete
      сре. 30 Сеп.0
      чет. 1 Окт.0
      пет. 2 Окт.0
      суб. 3 Окт.100
      нед. 4 Окт.0
      пон. 5 Окт.0
      уто. 6 Окт.0
      сре. 7 Окт.0
      чет. 8 Окт.0
      пет. 9 Окт.0
      суб. 10 Окт.100
      нед. 11 Окт.0
      пон. 12 Окт.0
      уто. 13 Окт.0
      сре. 14 Окт.0
      чет. 15 Окт.0
      пет. 16 Окт.0
      суб. 17 Окт.0
      нед. 18 Окт.0
      пон. 19 Окт.0
      уто. 20 Окт.100
      сре. 21 Окт. (prognoza)0
      чет. 22 Окт. (prognoza)0
      пет. 23 Окт. (prognoza)0
      суб. 24 Окт. (prognoza)100
      нед. 25 Окт. (prognoza)0
      пон. 26 Окт. (prognoza)0
      уто. 27 Окт. (prognoza)0
      сре. 28 Окт. (prognoza)0
      чет. 29 Окт. (prognoza)0
      пет. 30 Окт. (prognoza)0
      суб. 31 Окт. (prognoza)100
      нед. 1 Нов. (prognoza)0
      пон. 2 Нов. (prognoza)0
      уто. 3 Нов. (prognoza)0
      сре. 4 Нов. (prognoza)0
      чет. 5 Нов. (prognoza)0
      пет. 6 Нов. (prognoza)0
      суб. 7 Нов. (prognoza)100
      нед. 8 Нов. (prognoza)0
      пон. 9 Нов. (prognoza)0
      уто. 10 Нов. (prognoza)0

      Šila Ketrin Bownas: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umetnika Šila Ketrin Bownas?

      Pattern design SB 477: 200 poseta, što je 22% ukupnog broja pregleda za Šila Ketrin Bownas. Lista se proteže do 6. mesta.

      Koliko poseta ima Šila Ketrin Bownas?

      900 u poslednjih dvanaest meseci (300 na stranici umetnika, 600 na slikama).

      Da li čitaoci preferiraju određeni tip platna od Šila Ketrin Bownas?

      Da, Blaga senka (Luminansa): 67% poseta za 26% kataloga.