Atelje — Besplatna dostava širom sveta — Rok isporuke: 2–6 nedelja

      Titian Ramsay Peale Ii Čitaoci i najgledanija platna

      1799 – 1885

      Šta predstavlja ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Titian Ramsay Peale Ii na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

      Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

      Titian Ramsay Peale Ii i čitaoci

      Tokom dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Titian Ramsay Peale Ii na platformi TopImpressionists.com bilo je Dijana i Aktajon: 2.100 poseta, što čini 4% svih pregleda ovog slikara. Naredni su Portrait of Jacopo Strada i Noli me Tangere. Titian Ramsay Peale Ii je ukupno privukao 66.100 poseta: 23.300 na stranici umetnika i 42.800 na pojedinačnim platnima. Pažnja raste: broj poseta je porastao za 8% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najuspešniji mesec bio je Јул. 2026, sa 34.900 poseta. Čitaoci dolaze na енглески (47%), шпански (9%) i бугарски (8%). Čitaoci pretražuju na računari (73%), telefoni (23%) i tableti (4%). Čitaoci su privlašćeni Suptilne boje (Zasićenost boja): 57% poseta, za 44% umetnikovog kataloga.

      10 platna umetnika Titian Ramsay Peale Ii koja privlače najviše pažnje

      Prebrojano na osnovu poseta u poslednjih dvanaest meseci na TopImpressionists.com: 10 platna umetnika Titian Ramsay Peale Ii koja čitaoci najčešće otvaraju, počevši od prvog mesta.

      1. Dijana i Aktajon 1 Dijana i Aktajon, 1556 2.100 poseta · 4,5%
      2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 poseta · 3,8%
      3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 poseta · 3,8%
      4. Novčana porez 4 Novčana porez, 1560 1.700 poseta · 3,6%
      5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 poseta · 3,6%
      6. Венера Анадиомена 6 Венера Анадиомена, 1520 1.300 poseta · 2,8%
      7. Bahanal Andrijanaca 7 Bahanal Andrijanaca, 1524 1.200 poseta · 2,5%
      8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 poseta · 2,5%
      9. Portret dame u belom 9 Portret dame u belom, 1561 1.100 poseta · 2,3%
      10. Madona Aldobrandini 10 Madona Aldobrandini, 1530 1.000 poseta · 2,1%

      Koliko čitalaca poseti stranicu Titian Ramsay Peale Ii svakog meseca?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

      Pogledajte brojke
      MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
      Окт. 202500
      Нов. 202500
      Дец. 202500
      Јан. 202600
      Феб. 202600
      Мар. 202600
      Апр. 202600
      Мај. 202600
      Јун. 20262001.700
      Јул. 20267.60027.300
      Ауг. 20267.8006.300
      Сеп. 20267.7007.500

      Koliko često se otvaraju platna umetnika Titian Ramsay Peale Ii?

      Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

      Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

      Koji platna Titian Ramsay Peale Ii privlače najviše poseta, mesec po mesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

      Pogledajte brojke
      Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
      Sveta porodica sa pastirem0000000002000400
      Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
      Madona Aldobrandini000000002006000100
      Čovek sa rukavicom000000000200200100
      Porodica Vendramin000000000300100200
      Nimfa i pastir0000000003000100
      Dijana i Aktajon000000000700400900
      Novčana porez000000000600300800
      Venera ispred ogledala000000000200400300
      Devojka u krznu000000000300300100

      Sa kojih uređaja čitaoci prate Titian Ramsay Peale Ii?

      Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

      Pogledajte brojke
      UređajPosetePodeli
      računari48.50073,4%
      telefoni15.20023,0%
      tableti2.4003,6%

      Na kojim jezicima se čita Titian Ramsay Peale Ii?

      Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Pogledajte brojke
      JezikPosetePodeli
      енглески3.50047,3%
      шпански7009,5%
      бугарски6008,1%
      руски6008,1%
      пољски4005,4%
      корејски3004,1%
      арапски1001,4%
      немачки1001,4%
      персијски1001,4%
      фински1001,4%

      Koliko poseta dnevno ostvaruje Titian Ramsay Peale Ii i kakva je prognoza?

      Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

      Pogledajte brojke
      DanPosete
      уто. 22 Сеп.600
      сре. 23 Сеп.600
      чет. 24 Сеп.400
      пет. 25 Сеп.600
      суб. 26 Сеп.200
      нед. 27 Сеп.600
      пон. 28 Сеп.700
      уто. 29 Сеп.600
      сре. 30 Сеп.500
      чет. 1 Окт.500
      пет. 2 Окт.200
      суб. 3 Окт.700
      нед. 4 Окт.300
      пон. 5 Окт.300
      уто. 6 Окт.200
      сре. 7 Окт.800
      чет. 8 Окт.1.100
      пет. 9 Окт.900
      суб. 10 Окт.700
      нед. 11 Окт.1.200
      пон. 12 Окт.500
      уто. 13 Окт. (prognoza)700
      сре. 14 Окт. (prognoza)1.000
      чет. 15 Окт. (prognoza)1.000
      пет. 16 Окт. (prognoza)900
      суб. 17 Окт. (prognoza)800
      нед. 18 Окт. (prognoza)1.100
      пон. 19 Окт. (prognoza)800
      уто. 20 Окт. (prognoza)800
      сре. 21 Окт. (prognoza)1.000
      чет. 22 Окт. (prognoza)1.100
      пет. 23 Окт. (prognoza)900
      суб. 24 Окт. (prognoza)900
      нед. 25 Окт. (prognoza)1.200
      пон. 26 Окт. (prognoza)800
      уто. 27 Окт. (prognoza)800
      сре. 28 Окт. (prognoza)1.100
      чет. 29 Окт. (prognoza)1.200
      пет. 30 Окт. (prognoza)1.000
      суб. 31 Окт. (prognoza)1.000
      нед. 1 Нов. (prognoza)1.200
      пон. 2 Нов. (prognoza)900

      Pitanja o Titian Ramsay Peale Ii

      Koji platna Titian Ramsay Peale Ii su najpopularnija?

      Na prvom mestu je Dijana i Aktajon sa 2.100 poseta (4% ukupnih pregleda za Titian Ramsay Peale Ii). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

      Koliko ljudi je čitalo o Titian Ramsay Peale Ii na TopImpressionists.com?

      66.100 poseta u dvanaest meseci, 23.300 na stranici umetnika i 42.800 na pojedinačnim platnima.

      Na kojim uređajima prate Titian Ramsay Peale Ii?

      Čitaoci prate Titian Ramsay Peale Ii na računari (73%), telefoni (23%) i tableti (4%); računari čini 73% poseta.

      Na kojim jezicima prate Titian Ramsay Peale Ii?

      Na енглески (47%), шпански (9%) i бугарски (8%). енглески vodi sa 47%.

      Kakve platna čitaoci preferiraju kod Titian Ramsay Peale Ii?

      Suptilne boje (Zasićenost boja): 57% poseta, u odnosu na 44% kataloga.