Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Valerio Castello na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.
Valerio Castello: šta nam govori godina poseta
Najviše otvorenih platna je Sacra famiglia e angeli: 200 poseta godišnje, što čini 29% svega što je pročitano o umetniku Valerio Castello. Nakon toga slede St. Peter baptizes St. James i Moses Striking the Rock. Stranica slikara: 200 poseta. Platna: 600. Ukupno: 800. Najbolji mesec: Јул. 2026, 600 poseta. Biraju Ujedinjena paleta boja (Harmonija boja više nego što katalog sugeriše: 57% poseta, 15% platna.
6 najgledanijih platnih dela umetnika Valerio Castello
6 platna umetnika Valerio Castello koja su čitaoci TopImpressionists.com najčešće otvarali u poslednjih dvanaest meseci, poređana prema broju poseta.
Kada čitaoci posećuju stranicu umetnika Valerio Castello?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
Mesec
Stranica umetnika
Stranice umetničkih dela
Нов. 2025
0
0
Дец. 2025
0
0
Јан. 2026
0
0
Феб. 2026
0
0
Мар. 2026
0
0
Апр. 2026
0
0
Мај. 2026
0
0
Јун. 2026
0
0
Јул. 2026
100
500
Ауг. 2026
0
100
Сеп. 2026
0
0
Окт. 2026
100
0
Kada čitaoci otvaraju platna umetnika Valerio Castello?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju u odnosu na to šta je Valerio Castello stvorio?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
Atmosfera
Atmosfera
Umetnička dela umetnika
Posete
Dramatično
75,0%
50,0%
Klasika
8,3%
25,0%
Romantičan
8,3%
25,0%
Elegancija
8,3%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Umetnička dela umetnika
Posete
Duhovni
33,3%
50,0%
Dramatično
33,3%
0,0%
Melanholičan
8,3%
25,0%
Misteriozno
8,3%
25,0%
Mirno i spokojno
8,3%
0,0%
Romantičan
8,3%
0,0%
Luminansa
Luminansa
Umetnička dela umetnika
Posete
Tamno
70,0%
71,4%
Blaga senka
25,0%
28,6%
Blaga luminancija
5,0%
0,0%
Svetla ravnoteža
0,0%
0,0%
Svetlostan
0,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Umetnička dela umetnika
Posete
Prigušene boje
20,0%
28,6%
Suptilne boje
45,0%
28,6%
Umereno nežna i uravnotežena
30,0%
28,6%
Jasna prisutnost boja
5,0%
14,3%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Umetnička dela umetnika
Posete
Monohromatski
50,0%
57,1%
Uravnoteženo
45,0%
28,6%
Živopisno
5,0%
14,3%
Kontrast
Kontrast
Umetnička dela umetnika
Posete
Mirno
10,0%
0,0%
Blag
45,0%
71,4%
Uravnotežen
10,0%
14,3%
Upečatljiv
25,0%
14,3%
Izjava
10,0%
0,0%
Harmonija boja
Harmonija boja
Umetnička dela umetnika
Posete
Nekompatibilna paleta boja
0,0%
0,0%
Blago izmešana paleta
5,0%
0,0%
Uravnotežena harmonija
10,0%
14,3%
Snažno kolorističko jedinstvo
70,0%
28,6%
Ujedinjena paleta boja
15,0%
57,1%
Koji su omiljeni platna Valerio Castello, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
Umetničko delo
Нов. 2025
Дец. 2025
Јан. 2026
Феб. 2026
Мар. 2026
Апр. 2026
Мај. 2026
Јун. 2026
Јул. 2026
Ауг. 2026
Сеп. 2026
Окт. 2026
Rest of the Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Sacrifice of Noah
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Massacre of the Innocents
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rebecca at the Well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Peter baptizes St. James
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Virgin of the Compote-d…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Na kojim jezicima se čita Valerio Castello?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tabeli
Jezik
Posete
Podeli
француски
100
100,0%
Koliko dnevno poseta ima Valerio Castello, i šta je sledeće?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
Dan
Posete
пет. 16 Окт.
0
суб. 17 Окт.
0
нед. 18 Окт.
0
пон. 19 Окт.
0
уто. 20 Окт.
0
сре. 21 Окт.
0
чет. 22 Окт.
0
пет. 23 Окт.
0
суб. 24 Окт.
0
нед. 25 Окт.
0
пон. 26 Окт.
0
уто. 27 Окт.
0
сре. 28 Окт.
0
чет. 29 Окт.
0
пет. 30 Окт.
0
суб. 31 Окт.
0
нед. 1 Нов.
0
пон. 2 Нов.
0
уто. 3 Нов.
0
сре. 4 Нов.
0
чет. 5 Нов.
100
пет. 6 Нов. (prognoza)
0
суб. 7 Нов. (prognoza)
0
нед. 8 Нов. (prognoza)
0
пон. 9 Нов. (prognoza)
0
уто. 10 Нов. (prognoza)
0
сре. 11 Нов. (prognoza)
0
чет. 12 Нов. (prognoza)
100
пет. 13 Нов. (prognoza)
0
суб. 14 Нов. (prognoza)
0
нед. 15 Нов. (prognoza)
0
пон. 16 Нов. (prognoza)
0
уто. 17 Нов. (prognoza)
0
сре. 18 Нов. (prognoza)
0
чет. 19 Нов. (prognoza)
200
пет. 20 Нов. (prognoza)
0
суб. 21 Нов. (prognoza)
0
нед. 22 Нов. (prognoza)
0
пон. 23 Нов. (prognoza)
0
уто. 24 Нов. (prognoza)
0
сре. 25 Нов. (prognoza)
0
чет. 26 Нов. (prognoza)
200
Šta čitaoci pitaju o Valerio Castello
Koji platna Valerio Castello se najčešće otvaraju?
Sacra famiglia e angeli prvi: 200 poseta, 29% pregleda. Iznad je rangirano 6 platana.
Kolika je čitalačka publika umetnika Valerio Castello na TopImpressionists.com?
800 poseta u dvanaest meseci: 200 na stranici umetnika, 600 na platnima.
Koji platna Valerio Castello odgovaraju ukusu čitalaca?
Platna koja se interpretiraju kao Ujedinjena paleta boja (Harmonija boja) čine 57% poseta za 15% kataloga.