Ateljé — Fri frakt i hela världen — Leveranstid 2–6 veckor

      Cyril Mount Läsare & mest sedda dukar

      1920 – 2013

      Vad innehåller den här sidan?

      Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Cyril Mount på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

      Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

      Cyril Mount och läsarna

      Under tolv månader var Cyril Mounts mest visade verk på TopImpressionists.com Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 besök, vilket utgör 40% av alla visningar för konstnären. Därefter följer Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 och Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Cyril Mount genererade totalt 900 besök: 500 på konstnärens sida och 400 på enskilda dukar. Uppmärksamheten minskade med 100% från Sep 2026 till Okt 2026. Den mest framstående månaden var Jul 2026 med 700 besök. Läsare dras till Mjuk luminans (Ljusstyrka): 60% av besöken, för 22% av konstnärens katalog.

      De 4 målningar av Cyril Mount som väcker mest uppmärksamhet

      Beräknat utifrån besök under de senaste tolv månaderna på TopImpressionists.com: de 4 dukar av Cyril Mount som läsarna öppnar oftast, med förstaplatsen först.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 besök · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 besök · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 besök · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 besök · 20,0%

      Hur många läsare besöker Cyril Mounts sida varje månad?

      Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      MånadKonstnärssidaVerkets sidor
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300400
      Aug 202600
      Sep 20262000
      Okt 202600

      Hur ofta öppnas dukarna av Cyril Mount?

      Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

      De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

      Vilka av Cyril Mounts dukar får flest besök, månad för månad?

      Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

      Visa siffrorna
      KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      På vilka språk läses Cyril Mount?

      Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

      Hur många besök får Cyril Mount per dag, och vad är prognosen?

      Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

      Visa siffrorna
      DagBesök
      tors 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lör 17 Okt0
      sön 18 Okt100
      mån 19 Okt0
      tis 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tors 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lör 24 Okt0
      sön 25 Okt0
      mån 26 Okt0
      tis 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tors 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lör 31 Okt0
      sön 1 Nov0
      mån 2 Nov0
      tis 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tors 5 Nov (prognos)0
      fre 6 Nov (prognos)0
      lör 7 Nov (prognos)0
      sön 8 Nov (prognos)0
      mån 9 Nov (prognos)0
      tis 10 Nov (prognos)0
      ons 11 Nov (prognos)0
      tors 12 Nov (prognos)0
      fre 13 Nov (prognos)0
      lör 14 Nov (prognos)0
      sön 15 Nov (prognos)0
      mån 16 Nov (prognos)0
      tis 17 Nov (prognos)0
      ons 18 Nov (prognos)0
      tors 19 Nov (prognos)0
      fre 20 Nov (prognos)0
      lör 21 Nov (prognos)0
      sön 22 Nov (prognos)0
      mån 23 Nov (prognos)0
      tis 24 Nov (prognos)0
      ons 25 Nov (prognos)0

      Frågor om Cyril Mount

      Vilka av Cyril Mounts dukar är mest populära?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE ligger först med 200 besök (40% av alla visningar för Cyril Mount). Rankingen ovan listar de 4 mest visade.

      Hur många personer har läst om Cyril Mount på TopImpressionists.com?

      900 besök under tolv månader, 500 på konstnärens sida och 400 på enskilda dukar.

      Vilken typ av dukar föredrar läsarna i Cyril Mount?

      Mjuk luminans (Ljusstyrka): 60% av besöken, jämfört med 22% av katalogen.