Ateljé — Fri frakt i hela världen — Leveranstid 2–6 veckor

      Inti Castro Läsare & mest sedda dukar

      1983

      Vad innehåller den här sidan?

      Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Inti Castro på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

      Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

      Inti Castro och läsarna

      Under tolv månader var Inti Castros mest visade verk på TopImpressionists.com POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 besök, vilket utgör 17% av alla visningar för konstnären. Därefter följer Resistancia och San Dunguero. Inti Castro genererade totalt 4 700 besök: 3 700 på konstnärens sida och 1 000 på enskilda dukar. Intresset ökar: antalet besök steg med 467% från Aug 2026 till Sep 2026. Den mest framstående månaden var Jul 2026 med 2 400 besök. Läsare kommer från Spanska (77%), Engelska (8%) och Franska (8%). Läsare surfar på datorer (62%), mobiltelefoner (36%) och surfplattor (2%). Läsare dras till Måttlig mjukhet (Färgmättnad): 52% av besöken, för 30% av konstnärens katalog.

      De 10 målningar av Inti Castro som väcker mest uppmärksamhet

      Beräknat utifrån besök under de senaste tolv månaderna på TopImpressionists.com: de 10 dukar av Inti Castro som läsarna öppnar oftast, med förstaplatsen först.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 besök · 17,4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 besök · 13,0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 besök · 13,0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 besök · 13,0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 besök · 8,7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 besök · 4,3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 besök · 4,3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 besök · 4,3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 besök · 4,3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 besök · 4,3%

      Hur många läsare besöker Inti Castros sida varje månad?

      Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      MånadKonstnärssidaVerkets sidor
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026100200
      Jul 20261 700700
      Aug 20263000
      Sep 20261 600100

      Hur ofta öppnas dukarna av Inti Castro?

      Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

      De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

      Vilka av Inti Castros dukar får flest besök, månad för månad?

      Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

      Visa siffrorna
      KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Vilka enheter använder läsarna för att följa Inti Castro?

      Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      EnhetBesökDela
      datorer2 90061,7%
      mobiltelefoner1 70036,2%
      surfplattor1002,1%

      På vilka språk läses Inti Castro?

      Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

      Visa siffrorna
      SpråkBesökDela
      Spanska4 00076,9%
      Engelska4007,7%
      Franska4007,7%
      Ryska3005,8%
      Ukrainska1001,9%

      Hur många besök får Inti Castro per dag, och vad är prognosen?

      Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

      Visa siffrorna
      DagBesök
      fre 25 Sep100
      lör 26 Sep0
      sön 27 Sep0
      mån 28 Sep600
      tis 29 Sep0
      ons 30 Sep200
      tors 1 Okt200
      fre 2 Okt300
      lör 3 Okt100
      sön 4 Okt1 100
      mån 5 Okt100
      tis 6 Okt500
      ons 7 Okt800
      tors 8 Okt300
      fre 9 Okt300
      lör 10 Okt300
      sön 11 Okt0
      mån 12 Okt200
      tis 13 Okt600
      ons 14 Okt100
      tors 15 Okt500
      fre 16 Okt (prognos)300
      lör 17 Okt (prognos)200
      sön 18 Okt (prognos)400
      mån 19 Okt (prognos)300
      tis 20 Okt (prognos)400
      ons 21 Okt (prognos)400
      tors 22 Okt (prognos)400
      fre 23 Okt (prognos)300
      lör 24 Okt (prognos)200
      sön 25 Okt (prognos)500
      mån 26 Okt (prognos)400
      tis 27 Okt (prognos)500
      ons 28 Okt (prognos)500
      tors 29 Okt (prognos)400
      fre 30 Okt (prognos)300
      lör 31 Okt (prognos)200
      sön 1 Nov (prognos)500
      mån 2 Nov (prognos)400
      tis 3 Nov (prognos)500
      ons 4 Nov (prognos)500
      tors 5 Nov (prognos)500

      Frågor om Inti Castro

      Vilka av Inti Castros dukar är mest populära?

      POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural ligger först med 400 besök (17% av alla visningar för Inti Castro). Rankingen ovan listar de 10 mest visade.

      Hur många personer har läst om Inti Castro på TopImpressionists.com?

      4 700 besök under tolv månader, 3 700 på konstnärens sida och 1 000 på enskilda dukar.

      Vilka enheter följer läsare Inti Castro på?

      Besökare följer Inti Castro på datorer (62%), mobiltelefoner (36%) och surfplattor (2%); datorer står för 62% av besöken.

      På vilka språk följer läsare Inti Castro?

      På Spanska (77%), Engelska (8%) och Franska (8%). Spanska leder med 77%.

      Vilken typ av dukar föredrar läsarna i Inti Castro?

      Måttlig mjukhet (Färgmättnad): 52% av besöken, jämfört med 30% av katalogen.