Ateljé — Fri frakt i hela världen — Leveranstid 2–6 veckor

      István Nagy Läsare & mest sedda dukar

      1873 – 1937

      Vad innehåller den här sidan?

      Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för István Nagy på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

      Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

      István Nagy och läsarna

      Under tolv månader var István Nagys mest visade verk på TopImpressionists.com Newspaper Reader: 200 besök, vilket utgör 5% av alla visningar för konstnären. Därefter följer Swiss-capped Self-portrait och Reader. István Nagy genererade totalt 4 000 besök: 500 på konstnärens sida och 3 500 på enskilda dukar. Den mest framstående månaden var Jul 2026 med 3 400 besök. Läsare surfar på datorer (90%) och mobiltelefoner (10%). Läsare dras till Kontrastnivå (Kontrast): 30% av besöken, för 12% av konstnärens katalog.

      De 10 målningar av István Nagy som väcker mest uppmärksamhet

      Beräknat utifrån besök under de senaste tolv månaderna på TopImpressionists.com: de 10 dukar av István Nagy som läsarna öppnar oftast, med förstaplatsen först.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 besök · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 besök · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 besök · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 besök · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 besök · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 besök · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 besök · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 besök · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 besök · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 besök · 2,3%

      Hur många läsare besöker István Nagys sida varje månad?

      Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      MånadKonstnärssidaVerkets sidor
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026100100
      Jul 20262003 200
      Aug 2026100200
      Sep 202600
      Okt 20261000

      Hur ofta öppnas dukarna av István Nagy?

      Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

      De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

      Vilka av István Nagys dukar får flest besök, månad för månad?

      Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

      Visa siffrorna
      KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Vilka enheter använder läsarna för att följa István Nagy?

      Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      EnhetBesökDela
      datorer3 60090,0%
      mobiltelefoner40010,0%

      På vilka språk läses István Nagy?

      Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

      Visa siffrorna
      SpråkBesökDela
      Engelska100100,0%

      Hur många besök får István Nagy per dag, och vad är prognosen?

      Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

      Visa siffrorna
      DagBesök
      lör 17 Okt0
      sön 18 Okt0
      mån 19 Okt0
      tis 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tors 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lör 24 Okt0
      sön 25 Okt0
      mån 26 Okt0
      tis 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tors 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lör 31 Okt0
      sön 1 Nov0
      mån 2 Nov0
      tis 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tors 5 Nov0
      fre 6 Nov0
      lör 7 Nov (prognos)0
      sön 8 Nov (prognos)0
      mån 9 Nov (prognos)0
      tis 10 Nov (prognos)0
      ons 11 Nov (prognos)0
      tors 12 Nov (prognos)0
      fre 13 Nov (prognos)0
      lör 14 Nov (prognos)0
      sön 15 Nov (prognos)0
      mån 16 Nov (prognos)0
      tis 17 Nov (prognos)0
      ons 18 Nov (prognos)0
      tors 19 Nov (prognos)0
      fre 20 Nov (prognos)0
      lör 21 Nov (prognos)0
      sön 22 Nov (prognos)0
      mån 23 Nov (prognos)0
      tis 24 Nov (prognos)0
      ons 25 Nov (prognos)0
      tors 26 Nov (prognos)0
      fre 27 Nov (prognos)0

      Frågor om István Nagy

      Vilka av István Nagys dukar är mest populära?

      Newspaper Reader ligger först med 200 besök (5% av alla visningar för István Nagy). Rankingen ovan listar de 10 mest visade.

      Hur många personer har läst om István Nagy på TopImpressionists.com?

      4 000 besök under tolv månader, 500 på konstnärens sida och 3 500 på enskilda dukar.

      Vilka enheter följer läsare István Nagy på?

      Besökare följer István Nagy på datorer (90%) och mobiltelefoner (10%); datorer står för 90% av besöken.

      Vilken typ av dukar föredrar läsarna i István Nagy?

      Kontrastnivå (Kontrast): 30% av besöken, jämfört med 12% av katalogen.