Ateljé — Fri frakt i hela världen — Leveranstid 2–6 veckor

      Marina Abramović Läsare & mest sedda dukar

      1946

      Vad innehåller den här sidan?

      Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Marina Abramović på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

      Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

      Marina Abramović och läsarna

      Under tolv månader var Marina Abramovićs mest visade verk på TopImpressionists.com The Hero: 200 besök, vilket utgör 33% av alla visningar för konstnären. Därefter följer The Communicator och Green Dragon Lying. Marina Abramović genererade totalt 600 besök: 200 på konstnärens sida och 400 på enskilda dukar. Den mest framstående månaden var Jul 2026 med 500 besök. Läsare dras till Mjuk luminans (Ljusstyrka): 50% av besöken, för 33% av konstnärens katalog.

      De 4 målningar av Marina Abramović som väcker mest uppmärksamhet

      Beräknat utifrån besök under de senaste tolv månaderna på TopImpressionists.com: de 4 dukar av Marina Abramović som läsarna öppnar oftast, med förstaplatsen först.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 besök · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 besök · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 besök · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 besök · 16,7%

      Hur många läsare besöker Marina Abramovićs sida varje månad?

      Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

      Visa siffrorna
      MånadKonstnärssidaVerkets sidor
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200300
      Aug 202600
      Sep 20260100

      Hur ofta öppnas dukarna av Marina Abramović?

      Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

      De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

      Vilka av Marina Abramovićs dukar får flest besök, månad för månad?

      Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

      Visa siffrorna
      KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      På vilka språk läses Marina Abramović?

      Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

      Visa siffrorna
      SpråkBesökDela
      Spanska100100,0%

      Hur många besök får Marina Abramović per dag, och vad är prognosen?

      Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

      Visa siffrorna
      DagBesök
      fre 2 Okt0
      lör 3 Okt0
      sön 4 Okt0
      mån 5 Okt0
      tis 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tors 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lör 10 Okt0
      sön 11 Okt0
      mån 12 Okt0
      tis 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tors 15 Okt1 500
      fre 16 Okt0
      lör 17 Okt0
      sön 18 Okt0
      mån 19 Okt0
      tis 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tors 22 Okt100
      fre 23 Okt (prognos)0
      lör 24 Okt (prognos)0
      sön 25 Okt (prognos)0
      mån 26 Okt (prognos)0
      tis 27 Okt (prognos)0
      ons 28 Okt (prognos)0
      tors 29 Okt (prognos)100
      fre 30 Okt (prognos)0
      lör 31 Okt (prognos)0
      sön 1 Nov (prognos)0
      mån 2 Nov (prognos)0
      tis 3 Nov (prognos)0
      ons 4 Nov (prognos)0
      tors 5 Nov (prognos)200
      fre 6 Nov (prognos)0
      lör 7 Nov (prognos)0
      sön 8 Nov (prognos)0
      mån 9 Nov (prognos)0
      tis 10 Nov (prognos)0
      ons 11 Nov (prognos)0
      tors 12 Nov (prognos)200

      Frågor om Marina Abramović

      Vilka av Marina Abramovićs dukar är mest populära?

      The Hero ligger först med 200 besök (33% av alla visningar för Marina Abramović). Rankingen ovan listar de 4 mest visade.

      Hur många personer har läst om Marina Abramović på TopImpressionists.com?

      600 besök under tolv månader, 200 på konstnärens sida och 400 på enskilda dukar.

      Vilken typ av dukar föredrar läsarna i Marina Abramović?

      Mjuk luminans (Ljusstyrka): 50% av besöken, jämfört med 33% av katalogen.