Ateljé — Fri frakt i hela världen — Leveranstid 2–6 veckor

      Su Xin Ping Läsarna och dukarna

      1954

      Vad innehåller den här sidan?

      Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Su Xin Ping på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

      Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

      Su Xin Ping: vad ett år av besök berättar

      Den mest visade duken är Tosting No.32: 100 besök under ett år, vilket motsvarar 17% av allt som lästs om Su Xin Ping. Det följs av Landscape No.5 och Tosting No.23. Konstnärens sida: 600 besök. Tavlor: 300. Totalt: 900. Minskande läsarsiffror: 100% färre besök från Aug 2026 till Sep 2026. Bästa månad: Jul 2026, 800 besök. De väljer Kontrastnivå (Kontrast) mer än vad katalogen antyder: 83% av besöken, 53% av dukarna.

      De 6 mest sedda dukarna av Su Xin Ping

      De 6 dukar av Su Xin Ping som TopImpressionists.com-läsare har öppnat mest under de senaste tolv månaderna, i ordning efter antal besök.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 besök · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 besök · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 besök · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 besök · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 besök · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 besök · 16,7%

      När besöker läsare sidan för Su Xin Ping?

      Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

      Siffrorna i en tabell
      MånadKonstnärssidaVerkets sidor
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600200
      Aug 20260100
      Sep 202600

      När öppnar läsarna Su Xin Pings dukar?

      Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

      De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

      Vilka är Su Xin Pings favoritdukar, månad för månad?

      Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

      Siffrorna i en tabell
      KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      På vilka språk läses Su Xin Ping?

      Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

      Siffrorna i en tabell
      SpråkBesökDela
      Danska100100,0%

      Hur många besök per dag får Su Xin Ping, och vad händer härnäst?

      Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

      Siffrorna i en tabell
      DagBesök
      fre 2 Okt0
      lör 3 Okt0
      sön 4 Okt0
      mån 5 Okt0
      tis 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tors 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lör 10 Okt100
      sön 11 Okt0
      mån 12 Okt0
      tis 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tors 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lör 17 Okt0
      sön 18 Okt0
      mån 19 Okt0
      tis 20 Okt100
      ons 21 Okt0
      tors 22 Okt0
      fre 23 Okt (prognos)0
      lör 24 Okt (prognos)100
      sön 25 Okt (prognos)0
      mån 26 Okt (prognos)0
      tis 27 Okt (prognos)100
      ons 28 Okt (prognos)0
      tors 29 Okt (prognos)0
      fre 30 Okt (prognos)0
      lör 31 Okt (prognos)100
      sön 1 Nov (prognos)0
      mån 2 Nov (prognos)0
      tis 3 Nov (prognos)100
      ons 4 Nov (prognos)0
      tors 5 Nov (prognos)0
      fre 6 Nov (prognos)0
      lör 7 Nov (prognos)100
      sön 8 Nov (prognos)0
      mån 9 Nov (prognos)0
      tis 10 Nov (prognos)100
      ons 11 Nov (prognos)0
      tors 12 Nov (prognos)0

      Vad läsare frågar om Su Xin Ping

      Vilka av Su Xin Pings dukar öppnas oftast?

      Tosting No.32 först: 100 besök, 17% av visningarna. 6 dukar är rankade ovanför.

      Hur stor är läsarskaran för Su Xin Ping på TopImpressionists.com?

      900 besök under tolv månader: 600 på konstnärens sida, 300 på dukarna.

      Vilka av Su Xin Pings dukar passar läsarnas smak?

      Dukar som tolkas som Kontrastnivå (Kontrast) står för 83% av besöken för 53% av katalogen.