Bu sayfa, Adriaen Van Ostade için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Adriaen Van Ostade: bir yıllık ziyaret verileri ne anlatıyor
En çok görüntülenen eser Peasant at a Window: yılda 600 görüntülenme, Adriaen Van Ostade hakkında okunan her şeyin 6%'i. Ardından The Schoolmaster ve Drinking Figures And Crying Children gelir. Ressamın sayfası: 1.400 ziyaret. Kanvaslar: 10.000. Toplam: 11.400. Okunma hızı yavaşlıyor: Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 50% daha az ziyaret. En iyi ay: Tem 2026, 9.600 ziyaret. Okuyucular bilgisayarlar (96%), telefonlar (3%) ve tabletler (2%) üzerinden göz atıyor. Katalog verilerine kıyasla Huzurlu (Hava) daha fazla tercih ediyorlar: ziyaretlerin 46%'i, tuvallerin 29%'i.
Adriaen Van Ostade tarafından en çok görüntülenen 10 tuval
TopImpressionists.com okuyucularının son on iki ay içinde en çok incelediği Adriaen Van Ostade eserlerinden oluşan, ziyaret edilme sırasına göre dizilmiş 10 tuval.
Okuyucular Adriaen Van Ostade sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
500
Tem 2026
1.300
8.300
Ağu 2026
0
800
Eyl 2026
0
400
Okuyucular Adriaen Van Ostade tuvallerini ne zaman açar?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Adriaen Van Ostade okuyucuları, ressamın eserleriyle kıyaslandığında neyi tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
28,6%
45,8%
Eskimeyen Nostalji
42,9%
37,5%
Klasik
14,3%
8,3%
Dramatik Etki
0,0%
4,2%
Toprak tonları
14,3%
0,0%
Oyunbaz
0,0%
4,2%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Düşünsel ve Derin
42,9%
47,8%
Neşeli
28,6%
26,1%
Huzur Verici
14,3%
13,0%
Melankolik
0,0%
8,7%
Canlı ve Dinamik
14,3%
0,0%
Gergin ve tekinsiz
0,0%
4,3%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
54,0%
65,7%
Yumuşak Gölge
14,0%
13,9%
Yumuşak Aydınlık
22,0%
9,3%
Parlak Denge
8,0%
8,3%
Işıltılı
2,0%
2,8%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
58,0%
41,7%
Hafif Renk Tonları
26,0%
39,8%
Dengeli Yumuşaklık
16,0%
15,7%
Net Renk Varlığı
0,0%
2,8%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
74,4%
75,8%
Nötr Tonlar
20,9%
18,2%
Koyu tonlar
4,7%
5,1%
Monokrom
0,0%
1,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
72,0%
61,1%
Dengeli
28,0%
36,1%
Canlı
0,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
28,0%
33,3%
Yumuşak
22,0%
18,5%
Dengeli
8,0%
12,0%
Belirgin
16,0%
10,2%
Beyan
26,0%
25,9%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
4,0%
0,9%
Yumuşak Geçişli Palet
2,0%
3,7%
Dengeli Uyum
6,0%
5,6%
Güçlü Renk Uyumu
58,0%
53,7%
Uyumlu Palet
30,0%
36,1%
Adriaen Van Ostade tarafından en çok tercih edilen tuvaller, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Adriaen Van Ostade okuyucularının kullandığı cihazlar nelerdir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tablodaki rakamlar
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
10.900
95,6%
telefonlar
300
2,6%
tabletler
200
1,8%
Adriaen Van Ostade hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki rakamlar
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İspanyolca
100
100,0%
Adriaen Van Ostade günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
Gün
Ziyaret Sayısı
Prş 24 Eyl
100
Cum 25 Eyl
0
Cmt 26 Eyl
0
Paz 27 Eyl
0
Pzt 28 Eyl
0
Sal 29 Eyl
0
Çrş 30 Eyl
0
Prş 1 Eki
100
Cum 2 Eki
0
Cmt 3 Eki
0
Paz 4 Eki
0
Pzt 5 Eki
100
Sal 6 Eki
0
Çrş 7 Eki
200
Prş 8 Eki
0
Cum 9 Eki
100
Cmt 10 Eki
0
Paz 11 Eki
300
Pzt 12 Eki
0
Sal 13 Eki
0
Çrş 14 Eki
0
Prş 15 Eki (tahmin edilen)
100
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
200
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
100
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
100
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
200
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
100
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
100
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
200
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
200
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
100
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
0
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
200
Okurların Adriaen Van Ostade hakkında sordukları sorular
Adriaen Van Ostade adlı sanatçının en çok açılan tabloları hangileridir?
Peasant at a Window birinci: 600 ziyaret, görüntülemelerin 6%'i. Yukarıda 10 tuval sıralanmıştır.
Adriaen Van Ostade’in TopImpressionists.com üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 11.400 ziyaret: ressamın sayfasında 1.400, tuvallerde 10.000 ziyaret.
Adriaen Van Ostade okuyucuları hangi cihazları kullanıyor?
bilgisayarlar (96%), telefonlar (3%) ve tabletler (2%) kullanıyorlar; bilgisayarlar ziyaretlerin 96% kadarını oluşturuyor.
Adriaen Van Ostade adlı sanatçının hangi tabloları okuyucuların zevkine hitap ediyor?
Huzurlu (Hava) olarak tanımlanan tuvaller, 29% oranındaki kataloğun 46% kadar ziyaretini almaktadır.
TIAtölye DanışmanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?