Bu sayfa, Claude Mellan için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Claude Mellan: bir yıllık ziyaret verileri ne anlatıyor
En çok görüntülenen eser Face of Christ on Saint Veronica: yılda 200 görüntülenme, Claude Mellan hakkında okunan her şeyin 50%'i. Ardından Face of Christ (detail) ve Portrait of Louis XIV as a Child gelir. Ressamın sayfası: 500 ziyaret. Kanvaslar: 400. Toplam: 900. En iyi ay: Tem 2026, 800 ziyaret. Katalog verilerine kıyasla Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) daha fazla tercih ediyorlar: ziyaretlerin 100%'i, tuvallerin 27%'i.
Claude Mellan tarafından en çok görüntülenen 3 tuval
TopImpressionists.com okuyucularının son on iki ay içinde en çok incelediği Claude Mellan eserlerinden oluşan, ziyaret edilme sırasına göre dizilmiş 3 tuval.
Okuyucular Claude Mellan sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
0
Tem 2026
500
300
Ağu 2026
0
0
Eyl 2026
0
100
Okuyucular Claude Mellan tuvallerini ne zaman açar?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Claude Mellan okuyucuları, ressamın eserleriyle kıyaslandığında neyi tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
33,3%
50,0%
Zarif
33,3%
50,0%
Huzurlu
33,3%
0,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Düşünsel ve Derin
33,3%
50,0%
Ruhani
33,3%
50,0%
Melankolik
33,3%
0,0%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
0,0%
0,0%
Yumuşak Gölge
9,1%
0,0%
Yumuşak Aydınlık
27,3%
100,0%
Parlak Denge
54,5%
0,0%
Işıltılı
9,1%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
90,9%
100,0%
Hafif Renk Tonları
9,1%
0,0%
Dengeli Yumuşaklık
0,0%
0,0%
Net Renk Varlığı
0,0%
0,0%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Nötr Tonlar
70,0%
50,0%
Monokrom
20,0%
50,0%
Toprak tonlu
10,0%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
63,6%
50,0%
Dengeli
36,4%
50,0%
Canlı
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
36,4%
25,0%
Yumuşak
36,4%
50,0%
Dengeli
0,0%
0,0%
Belirgin
0,0%
0,0%
Beyan
27,3%
25,0%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
0,0%
0,0%
Yumuşak Geçişli Palet
18,2%
0,0%
Dengeli Uyum
0,0%
0,0%
Güçlü Renk Uyumu
9,1%
0,0%
Uyumlu Palet
72,7%
100,0%
Claude Mellan tarafından en çok tercih edilen tuvaller, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young shepherdess reading…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Claude Mellan hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki rakamlar
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İtalyanca
200
100,0%
Claude Mellan günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
Gün
Ziyaret Sayısı
Prş 24 Eyl
0
Cum 25 Eyl
0
Cmt 26 Eyl
0
Paz 27 Eyl
0
Pzt 28 Eyl
0
Sal 29 Eyl
0
Çrş 30 Eyl
0
Prş 1 Eki
0
Cum 2 Eki
0
Cmt 3 Eki
0
Paz 4 Eki
0
Pzt 5 Eki
0
Sal 6 Eki
0
Çrş 7 Eki
100
Prş 8 Eki
0
Cum 9 Eki
100
Cmt 10 Eki
0
Paz 11 Eki
0
Pzt 12 Eki
0
Sal 13 Eki
0
Çrş 14 Eki
0
Prş 15 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
0
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
0
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
0
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
0
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
0
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
100
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
0
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
100
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
0
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
0
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
0
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
100
Okurların Claude Mellan hakkında sordukları sorular
Claude Mellan adlı sanatçının en çok açılan tabloları hangileridir?
Face of Christ on Saint Veronica birinci: 200 ziyaret, görüntülemelerin 50%'i. Yukarıda 3 tuval sıralanmıştır.
Claude Mellan’in TopImpressionists.com üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 900 ziyaret: ressamın sayfasında 500, tuvallerde 400 ziyaret.
Claude Mellan adlı sanatçının hangi tabloları okuyucuların zevkine hitap ediyor?
Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) olarak tanımlanan tuvaller, 27% oranındaki kataloğun 100% kadar ziyaretini almaktadır.
TIAtölye DanışmanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?