Формат паперу

Посібник зі студентських робіт

Before Autumn

Ім'я Клас Дата

Alma Thomas, Before Autumn (1974). Відтворено для ознайомлення; усі права захищені правовласником. Погляньте на це полотно в рухомому світлі: малюнок, справжній колір під лаком, чистий пігмент

Основна інформація

Автор
Alma Thomas topimpressionists.com/uk/artists/alma-thomas/
Дати створення автором
1891 – 1978
Живопис
1974
Початковий розмір
56 x 76 cm

У контексті

Before Autumn — Alma Thomas

Розмір

Оригінальні розміри складають 56 × 76 см (висота × ширина), представлено поруч із дорослою людиною середнього зросту.

Коли це було написано?

  1. 1890
  2. 1900
  3. 1910
  4. 1920
  5. 1930
  6. 1940
  7. 1950
  8. 1960
  9. 1970

Верхній рядок: роки. Нижній рядок: вік митця на початку та в кінці кожного періоду — 0 при народженні, 87 на момент смерті.

Написано, коли художнику було 83. Митець дожив до 87 років. 35 із 44 датованих робіт цього митця в нашому каталозі були створені раніше.

Затінення: життя Alma Thomas (1891–1978) ▲ ця робота, 1974 кожна картини з датою, десятиліття за десятиліттям

Перші роботи: до 1968 Основні роки творчості: 1968–1973 Пізні роботи: з 1973

Ці три сегменти поділяють роботи, датовані в цьому каталозі, на перший квартал, середину та останній квартал. Вони не є повним переліком творчості митця: певна прогалина може бути лише розривом у записах, а не періодом творчого затишшя. Ті самі роки, що переплітаються з життям митця

Схожі твори мистецтва

Оберіть одну з робіт вище: назвіть дві спільні риси з цією роботою та одну відмінність.

Більше творів, що доповнюють цей: topimpressionists.com/uk/art/similar/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/

Кольорова палітра

Виміряно за зображенням

    Основний колір

    Prussian Blue #184355

    Збережена палітра

    • #184355
    • #E1D9D7
    • #0F3749
    • #939594

    Ці кольори в межах усієї палітри художника Знайти інші картини за кольором

    Назва основного кольору
    Prussian Blue
    Інтенсивність
    Monochromatic Наскільки насиченими та різноманітними є кольори: від одного приглушеного відтінку до багатьох яскравих.
    Контрастність
    Serene Ступінь відмінності кольорів за світлотою та насиченістю в межах картини.
    Гармонія
    Unified Palette Наскільки вдало поєднуються кольори — від контрастних до повністю гармонійних.
    Яскравість
    Deep_shadow Загальна світлотінь картини: від глибокої тіні до яскравого світла.
    Насиченість
    Subtle Color Наскільки чистими та насиченими є кольори — від майже сірих до максимально яскравих.

    У яких куточках світу переглядають цю картину?

    • менше ніж 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% і більше
    Ця картина окремо має занадто мало зареєстрованих відвідувачів для створення карти, тому на плакаті представлено всі роботи Alma Thomas за останні дванадцять місяців — загалом 4 країн. Звідки беруться ці дані

    Десять провідних країн

    1. 1 Сполучені Штати Америки 59,1%
    2. 2 Німеччина 31,8%
    3. 3 Китай 4,5%
    4. 4 Сполучене Королівство 4,5%

    Знайдіть на карті три найтемніші країни. Чи є серед них та, де розташований музей, у якому зберігається ця картина? Напишіть одну причину, чому люди з далеких країв можуть захотіти її подивитися.

    10 найбільш переглянутих робіт Alma Thomas

    1. 1 Sky Light, 1973 30,4%
    2. 2 Snoopy Early Sun Display on Earth, 1970 21,7%
    3. 3 Earth Sermon Beauty, Love And Peace, 1971 17,4%
    4. 4 Deep Blue, 1974 8,7%
    5. 5 Light Blue Nursery, 1968 4,3%
    6. 6 Autumn Leaves Fluttering in the Breeze, 1973 4,3%
    7. 7 Red Abstraction, 1959 4,3%
    8. 8 The Eclipse, 1970 4,3%
    9. 9 Cherry Blossom Symphony, 1968 4,3%
    10. Before Autumn, 1974 ця картина 0,0%

    Разом ці роботи становлять 99,7% усієї уваги, яку приділяли картинам цього художника протягом останніх дванадцяти місяців. Каталог містить 45 робіт цього митця, з яких 9 були переглянуті принаймні один раз. Цю картину ще ніхто не переглядав за цей період — вона завершує список без рейтингу. Те саме значення, місяць за місяцем

    Смужки вимірюють увагу, а не якість. Оберіть роботу на самому верху та цю: назвіть одну річ, яка може принести картині славу, окрім майстерності її виконання.

    Митець та музей

    Автор

    Alma Thomas

    Alma Thomas: A Life in Color

    Early Life and Education

    Born: 1891 in Columbus, Georgia, Alma Woodsey Thomas was the eldest of four children. Her parents were John Harris Thomas, a businessman, and Amelia Cantey Thomas, a dress designer.

    The family relocated to the Logan Circle neighborhood of Washington, D.C., in 1907 due to racial violence and seeking better educational opportunities.

    Early Artistic Inclinations: From a young age, Thomas displayed artistic talent, creating puppets and sculptures at home.

    She attended Armstrong Technical High School, taking her first formal art classes.

    Thomas pursued education at Miner Normal School (later University of the District of Columbia) from 1911 to 1913, focusing on kindergarten education.

    Career as an Educator

    Thomas began her career as a substitute teacher in Maryland before securing a permanent position in 1914.

    From 1916 to 1923, she taught kindergarten at the Thomas Garrett Settlement House in Wilmington, Delaware.

    In 1921, she enrolled at Howard University as a home economics student but soon switched her focus to fine art under James V. Herring.

    Groundbreaking Graduate: She earned her B.S. in Fine Arts from Howard University in 1924, becoming the first graduate of the university’s fine arts program.

    Thomas dedicated over three decades to teaching at Shaw Junior High School (1924-1960), fostering a community arts program that included marionette performances and student-designed holiday cards for veterans.

    She earned her M.A. in Art Education from Columbia University in 1934, and continued studies at American University under Jacob Kainen (1950-1960).

    Artistic Development & Influences

    Early Style: Thomas’s early work was representational, but her style evolved towards abstraction through studies with Herring and Lois Mailou Jones.

    Key Influences: She drew inspiration from West African paintings, Byzantine mosaics, and the color field movement.

    Her exposure to the work of the New York School and Abstract Expressionism at American University significantly impacted her artistic direction.

    She was inspired by Matisse’s cutouts, notably reinterpreting “The Snail” in her painting “Watusi (Hard Edge).”

    Mature Work & Artistic Style

    Color Field Paintings: Thomas became known for her vibrant, abstract color field paintings characterized by pattern, rhythm, and bold use of color.

    Her work often reflected themes inspired by nature, space, and music.

    Notable Works: Include “Watusi (Hard Edge),” “Celestial Fantasy,” “Wind and Crepe Myrtle Concerto,” and “Sky Light.”

    She frequently sought inspiration from the effects of light and atmosphere on rural environments, often driving into the countryside with friend Delilah Pierce.

    Recognition & Legacy

    Late Recognition: Thomas gained significant recognition after her retirement from teaching in 1960.

    Her first retrospective exhibit was held at the Gallery of Art at Howard University in 1966, curated by James A. Porter.

    Groundbreaking Exhibition: In 1972, she became the first African American woman to have a solo exhibition at the Whitney Museum of American Art and the Corcoran Gallery of Art in the same year.

    Thomas passed away in 1978, leaving behind a legacy as a pioneering artist who defied labels and embraced her creative vision.

    Historical Significance: Alma Thomas’s work challenged racial barriers within the art world and contributed significantly to the development of abstract expressionism and color field painting.

    Дізнатися більше

    Доступно онлайн

    QR-код, що веде на сторінку завантаження Before Autumn

    topimpressionists.com/uk/art/download/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/

    Цитування цього твору мистецтва

    MLA
    Thomas, Alma. Before Autumn. 1974, https://topimpressionists.com/uk/art/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/
    APA
    Thomas, Alma (1974). Before Autumn [Painting]. https://topimpressionists.com/uk/art/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/
    Chicago
    Alma Thomas. Before Autumn. 1974. https://topimpressionists.com/uk/art/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/
    Harvard
    Thomas, Alma (1974) Before Autumn. Available at: https://topimpressionists.com/uk/art/alma-thomas-before-autumn-AS7T97-en/

    Придивіться уважніше

    Before Autumn — Alma Thomas

    Придивіться уважніше

    Відповідайте власними словами. Тут немає неправильних відповідей — лише такі, які ви можете пояснити.

    1. Що першим привертає вашу увагу і чому?
    2. Які кольори чи форми створюють настрій — і що це за настрій?
    3. Поверніться до розгляду Light Blue Nursery (1968), що було раніше в цьому посібнику. Назвіть дві спільні риси цього твору з цією роботою та одну відмінність.
    4. Alma Thomas було близько 83 років, коли була створена ця робота. Що саме в ній вказує на такий етап творчості митця?
    5. Які почуття міг хотіти викликати у вас автор?

    Ваша відповідь

    Напишіть короткий абзац про цей витвір мистецтва, спираючись на факти з попередніх розділів цього посібника та ваші відповіді вище.

    Запитання та відповіді

    Наскільки насиченими є кольори у «Before Autumn» Alma Thomas?

    Кольори в «Before Autumn» Alma Thomas мають Monochromatic інтенсивність.

    Чи є роботи, схожі на "Before Autumn"?

    Сторінка Схожі твори для твору «Before Autumn» Alma Thomas містить схожі витвори мистецтва.

    Як я можу отримати цифровий файл «Before Autumn» Alma Thomas?

    «Before Autumn» доступний як завантаження цифрового зображення високої роздільної здатності, що можна придбати безпосередньо на сторінці Цифрове зображення.