Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Джакомо Джакеріо на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
The Fountain Of Life - — це полотно Джакомо Джакеріо, яке читачі відкривають найчастіше: 600 переглядів за дванадцять місяців, 35% від загальної кількості переглядів. Потім The Fountain Of Youth та Braves And Heroines Series Goffredo Di Buglione And Delfila. З усіх 2 600 візитів: 1 300 на сторінці художника, 1 300 на полотнах. Популярність зростає: на Жов 2026 на 1100% більше відвідувань, ніж на Вер 2026. Пік припав на Жов 2026: 1 200 відвідувань. Цей інтерес демонструє: М'яка палітра з плавними переходами (Колірна гармонія) охоплює 76% відвідувань для 40% каталогу.
Цей список ранжується за кількістю реальних переглядів на TopImpressionists.com за дванадцять місяців, а не за рейтингом каталогу. Перше місце посідає найбільш відвідуване полотно Джакомо Джакеріо.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 400 |
| Сер 2026 | 100 | 300 |
| Вер 2026 | 100 | 0 |
| Жов 2026 | 600 | 600 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 30,0% | 52,9% |
| М'яке сяйво | 10,0% | 17,6% |
| Загальна яскравість: світла | 50,0% | 29,4% |
| Світлий | 10,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 60,0% | 47,1% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 52,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 40,0% | 23,5% |
| Збалансований | 60,0% | 76,5% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 10,0% | 5,9% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 30,0% | 41,2% |
| Опис | 60,0% | 52,9% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 30,0% | 11,8% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 40,0% | 76,5% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 30,0% | 11,8% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Nine Worthies And The N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fountain Of Life - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 100 |
| The Nine Worthies And The N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Fountain Of Youth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Carrying The Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Nine Worthies And The N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nine Worthies Detail Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nine Worthies And The N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gallant Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Braves And Heroines Series… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Італійська | 600 | 100,0% |
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 100 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 100 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 600 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 100 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 200 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 100 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |