Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Льюис Джи Дай на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
За дванадцять місяців найпопулярнішим полотном Льюис Джи Дай на TopImpressionists.com став(ла) Buckland Farm Cottages: 300 переглядів, що становить 43% від усіх переглядів художника. Далі йдуть Winter, North Street, Braunton, Devon та Braunton, Devon An English Village. Загальна кількість переглядів Льюис Джи Дай становить 800: 200 на сторінці художника та 600 на окремих полотнах. Увага знизилася на 33% порівняно з Сер 2026 у період з Вер 2026. Найбільш продуктивним місяцем став Лип 2026 із 300 візитами. Читачі захоплюються Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору): це 43% відвідувань при 20% у каталозі художника.
Підраховано за кількістю переглядів за останні дванадцять місяців на TopImpressionists.com: 3 полотен Льюис Джи Дай, які читачі відкривають найчастіше, у порядку спадання популярності.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 100 |
| Сер 2026 | 0 | 300 |
| Вер 2026 | 0 | 200 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 60,0% | 42,9% |
| Загальна яскравість: світла | 40,0% | 57,1% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 40,0% | 42,9% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 14,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 42,9% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 20,0% | 0,0% |
| Збалансований | 80,0% | 100,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 20,0% | 42,9% |
| Збалансований | 20,0% | 42,9% |
| Виразний | 40,0% | 14,3% |
| Опис | 20,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 40,0% | 42,9% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 40,0% | 14,3% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 42,9% |
| Висока колірна єдність | 0,0% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buckland Farm Cottages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| North Devon Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rocks of Saunton, Devon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Braunton, Devon An English… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Winter, North Street, Braun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 40,0% |
| Словацька | 200 | 40,0% |
| Фінська | 100 | 20,0% |
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 100 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 200 |
| Нд 11 Жов | 400 |
| Пн 12 Жов | 400 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 300 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 500 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 500 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 300 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 600 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 600 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 200 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 400 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 800 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 800 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 200 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |