Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat
      Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
      Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

      Naine koopas

      Augustus Edwin Johni maal „Naine koopas“ – vaikne portree kunstniku stiilis loodusliku keskkonna vastu. Vaadake rohkem selle suurepärase töö kohta!

      Avastage Augustus Edwin Johni (1878-1961) kunst – Walesi postimpressionisti võluv portreekunst ja maastikud! Tutvuge tema boheemliku elu ja pärandiga.

      Sellel lehel kuvatav kunstiteos on kaitstud autoriõigusega, mis tähendab, et meil ei ole seaduslikku õigust luua või müüa identset reproduktsiooni. Seda kaitset rakendatakse rahvusvaheliste kokkulepete alusel, nagu näiteks Berne konventsioon ning riiklike seadustega, sealhulgas nendega, mida on sätestatud USA autoriõiguse seadus – 17. peatükk.

      Austasena ja seaduslikuna alternatiivina pakume originaalist inspireeritud, käsitsi maalitud isikupärastatud teoseid. Meie osutavad ja professionalsed kunstnikud uurivad hoolikalt originaali stiili, meelemoi ja kunstilist olemust, et luua uus, ainulaadne teos, mis tekitab sama tunnet – olles samal ajal omaette originaalne looming.

      See meetod järgib täielikult autoriõiguse reegleid, kuna see ei põhine kaitstud kunstiteose kopeerimisel või dupliteerimisel. Selle asemel on tegu loova reinterpreetatsiooniga – uue maaldisega, mis on algteosest inspireeritud, kuid ei ole sellest identiline.

      Käsitsi valmistatud õlimaalireproduktsioon

      Meie kunstnike poolt tellimusel valmistatud käsitsi maalitud õli-kainaste teos teie soovitud suuruses ja raamis. ( Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

      Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B 10
      Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H 10
      Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W 10
      Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z 10
      Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH 12
      Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH 12
      Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H 10
      Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z 10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ 10
      Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G 10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ 10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH 10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ 12
      Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C 8
      Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G 10
      Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH 8
      Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y 10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ 10
      Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G 10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ 8
      Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y 10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ 8
      Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J 10
      Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY 15
      Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH 15
      Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G 12
      Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H 8
      Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG 15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ 8

      Standardne suurus
      kohandatud
      CM
      INCH

      Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

      laius
      kõrgus

      Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et teos sobiks teie raamile või seinale. Kuna tegu on käsipainatud teosega, siis erineva kujuga suuruse korral võib kunstnik jätta pildi ümber veidi rohkem marginaali või lõigata osa ära — valik on teie. Enne maali alustamist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kajasta tegelikku tulemust — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

      Näited muudetavatest elementidest: asenda nägu kliendi fotoga; lisa lemmikloom (nt asenda kass koeraga); lisa taustale peidetud sõnum; muuda tausta maastikku või elemente.
      Pärast tellimust saadab TopImpressionists.com meeskond kliendile e-posti juhised ning esitab eelvaate kavandi

      Maailmline tarne 3–4 nädala jooksul tavalise 5 nädala asemel. (21 oktoober). Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

      Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
      Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
      Täielik transpordikindlustus
      Tollimaksude tagastamise garantii
      Värvitoime täpsuse garantii
      100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
      100% raha tagasi garantii
      Hulgusoodustus

      Kogu summa

      € 235

      Naine koopas

      Reproduktsiooni materjal

      Reproduktsiooni mõõtmed

      -

      Lõppsumma

      € 235

      Teave teose kohta

      • Artistic style: Realistlik
      • Medium: Õli kartongi külge
      • Influences: Henry Tonks
      • Dimensions: 34 x 24 cm
      • Notable elements or techniques: Nähtav kehakarva

      Kunstiteaduse kvartett

      Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

      Küsimus 1:
      Mis kunstniku nimi on Augustus Edwin John?
      Küsimus 2:
      Millisel aastal loodi maal?
      Küsimus 3:
      Maal kujutab endast naist kaevas.
      Küsimus 4:
      Augustus Edwin John oli Walesi kunstnik.
      Küsimus 5:
      Mis tehnika kasutati maalil?

      Augustus Edwin Johni "Naine koopas" – Ülevaade

      Augustus Edwin John oli Walesi kunstnik, kes jäi ajaloo tähtsamaks figuuriks esimetele aastatelekümbris Inglismaal, tema elu oli nii värvilik ja tavapäralt kunstniku elu nagu maalid, mida ta produtseeris. Tema sünnipäev oli 4. jaanuari 1878ndal aastal Tenbyses, Walesis ning tema kunstiloo algus sai kannustuse juba lapsepõlges ema poolt, kes õpetas talle joonistamist juba noorena. See varane õpetamine juhtuski teda kaheteise kooli kunstkooli 17 aastatest ja kui ta lõpetas selle kooli, siis tema loomulik talent oli juba selgelt nähtav ning tema hilisem registreerumine Slade’i kunstakadeemias ÜKÜ (1894–1898) kiirendas tema kunstilist arengut täielikult ning kinnitas teda suurtena talentina juba diplomatsiooni eelnevaks aastaks. Dramaatiline pöördepunkt oli 1897ndal aastal õnnetus Tenbyses, kui ta sai päikese eest tulnud vigastuse käigus sukeldumisõppuses. See juhtum mõjutas Johni elu sügavalt ning
      • Kunstniku kohta: Augustus Edwin John (1878–1961) oli Walesi Post-Impressionist, kes oli tuntud oma vapratest portree ja maastikupilteeritud töödest. Tema kunstiloo keskpunktiks oli tema perekondlik elu ning kunstilooming.
      • Kunstitehnika: John oli suurmeister õlimaalistajana, kasutades täielikult värvikirjuritööd ja hoolikat kompositsiooni tehnikaid. Ta oli tuntud oma realistliku stiili poolest ning tema töödes oli suur tähelepanu detailidele.
      • Stiil: John’i stiil oli väga tundlik ja väljavaliku kunstniku jaoks oli see oluline osa tema loomingust. Tema maalid olid täielikult värvilised ja näitasid loodusliku maailma ilupaelu.

      Kunstiteose kontekst

      "Naine koopas" tehtud aastal 1930 ning sellega jäi John esimeste maailmasõja perioodil Inglismaale kunstniku suuremaks tähtsuseks. Selle töö oli osa suurema maastiku perekonda, kus John püsis oma kunstiloo keskpunktiks ja tema maalid olid täielikult värvilised ning näitasid loodusliku maailma ilupaelu. Maal oli mõeldud väljaspool olevatele inimestele ning sellega jäi John esimeste maailmasõja perioodil Inglismaale suuremaks tähtsuseks.

      Symbolism ja Emotsiooni Ühendamine

      Koopa kujundus maalil ei ole mitte ainult dekoratiivne element, vaid ka sügav simbolistlik tähendus. Koopas võib olla näha rahu ja vaikimist, samuti saladust ning tundmatu maailma vastu võitlemist. Maal olev naine on keskendunud kaugemale vaatamisele ning sellega jäi John esimeste maailmasõja perioodil Inglismaale suuremaks tähtsuseks.

      Kohtumine Kunstinädalikult ja Dekoratsiooniprojekti Ülesande Täitmine

      "Naine koopas" on ideaalne kunstinädalikult ning sellega jäi John esimeste maailmasõja perioodil Inglismaale suuremaks tähtsuseks. Maal olev naine võib olla näide rahvusvaheliselt tuntud kunstniku töödest ning sellega jäi John esimeste maailmasõja perioodil Inglismaale suuremaks tähtsuseks.

      Küsimused ja vastused

      Mille kohta on teos "Naine koopas" ja milline on selle atmosfer?

      Teos "Naine koopas" kujutab teemasid nude figure, cave landscape, british art, john painter, mountain scene, outdoor setting, early 20th century ning selle meeleolu on Rahu ja sereniteit.

      Milline on teose „Naine koopas“, autor Augustus Edwin John värvitoon intensiivsus?

      Teose „Naine koopas“, autor Augustus Edwin John värvid on Eeremad intensiivsusega.

      Kui palju valgust tundub värvid teosele "Naine koopas" peegeldatav olevat?

      Teose "Naine koopas" värvid näitavad Kerge vari luminantsi.


      Kunstniku elulugu

      Augustus Edwin John: Walesi boheemlane ja portreekunstniku tee

      Augustus Edwin John (sündinud Edwin Augustus Stevens, 4. jaanuar 1878 Tenbys – 31. oktoober 1961 Fordingbridge) oli 20. sajandi alguse Briti kunstimaailma keskne figuur, maalikunstnik, kelle elu oli sama elav ja konventsioonivaba kui tema loodud lõuendid. Tema kunstiline teekond sai alguse Walesis Tenbys, kus ema õpetas talle varakult joonistamist armastama. See varajane julgustus viis ta seitsmeteistkümne aasta vanuses Tenby School of Arti ning sealne loomupõline ande kohe märgatuks tuli. Ent alles sisenemine University College Londoni Slade School of Fine Art’i (1894–1898) süütas tema kunstiliku arengu tõeliselt. Seal, Henry Tonksi juhendamisel, ta lihvis oma joonistusoskust erakordsel määral, pälvides kiitust ja kinnistades end juba lõpetamise eel andekana. 1897. aastal Tenbys sukeldumise õnnetusel saadud peavigastus muutis tema isiksust drastiliselt, vallandades uue spontaansuse ja julguse, mis oleks iseloomulik nii tema elule kui ka kunstile.

      Mõjutused ja stiili kujunemine

      Johni kunstilised tundlikkused olid sügavalt juurdunud vanade meistrite traditsioonis, eriti Peter Paul Rubensi loomingus, mille dünaamilised kompositsioonid ja rikkalikud värvipaletrid resoneerisid temaga. Samal ajal omandas ta ka prantsuse kaasaegsete uuendusi, nagu Matisse ja Gauguin, võttes omaks nende väljendusrikka värvikasutuse ja traditsiooniliste akadeemiliste piirangute lükatust. Puvis de Chavannesi peened tooniharmooniad jätsid kustumatu jälje tema esteetilisele visioonile. Need mitmekesised mõjutused sulandusid omapäraseks stiiliks, mida iseloomustasid elavad värvid, voolav pintslijoon ja veenv keskendumine subjekti olemuse tabamisele. Ta ei olnud pelgalt huvitatud sarnasest; ta otsis iga indiviidi sisemist elu, mööduvaid emotsioone, mis määrasid igaüks. See soov viis ta portreekunstis silpa, kus tal oli erakordne võime tabada seda, mida ta nimetas “hetkeline hoiak” – lühike pilguheit istuja hinge.

      Portreed ja mustlaste kultuur: täielikult elatud elu

      Augustus Edwin Johni mäletatakse ehk kõige paremini aristokraatide ja kirjandushuviliste silmapaistvate portreede eest. Tema lõuendid äratasid ellu selliseid isiksusi nagu David Lloyd George, James Joyce ja George Bernard Shaw, mis olid kujutatud psühholoogilise sügavusega, mis ületas pelgalt esitust. Tähelepanuväärsed teosed nagu *Caspar* (1909), poeetiline noore puhtuse kujutus ning Archibald Henry Macdonald Sinclairi (1924) ja Francis Henry Crittalli (1919) portreed on tema žanri meisterlikkuse näited. Johni kunstilised huvid ei piirdunud aga konventsionaalse portreekunstiga. Sügav huvi romani kultuuri vastu viis ta rändava eluviisi juurde, reisides koos perega pikema perioodi vagonis. See süvenev kogemus mõjutas tema kunsti oluliselt, täites selle vabaduse, hulkurmeele ja loodusmaailma ilu teemadega. Tema sügav seotus selle kogukonnaga kulmineerus Gypsy Lore Society presidendiametiga, kinnistades tema pühendumust nende ainulaadse eluviisi mõistmisele ja tähistamisele. *Air Mechanic Shaw* (1935), T.E. Lawrence’i portree on veel üks tunnistus tema võimest tabada keerulisi tegelasi tähelepanuväärse tundlikkusega.

      Kompleksne pärand: tunnustus ja ümberhindamine

      Kogu oma karjääri jooksul koges John nii laialdast kiitust kui ka kriitilisi kõikumisi. Esialgu tähistati tema uuenduslikke õlisketšitehnikaid ja figuurijooniseid, kuid mõned kriitikud leidsid hiljem tema tööd liiga ekstravagantseks või maalilikult puudulikuks. Tema teenistus sõjakunstnikuna Esimeses maailmasõjas, mis oli seotud Kanada vägedega, andis mälestusväärseid portreesid sõduritest, kuid kahjuks viis üks intsident tema tagasikutsumiseni Inglismaale. Nendest väljakutsetest hoolimata jäi Augustus Edwin John oluliseks jõuks Briti kunstiajaloo vallas. Ta oli väheste seas oma aja kunstnikke, kes saavutasid laialdase avaliku tunnustuse ja mängisid otsustavat rolli postimpressionismi populariseerimisel Ühendkuningriigis. 1942. aastal autasustati teda Order of Merit’iga ning ta dokumenteeris oma elu ja kunstifilosoofiat kahes autobiograafia köites: *Chiaroscuro* (1952) ja *Finishing Touches* (välja antud postuumselt 1964. aastal). Kuigi tema maine pärast Teist maailmasõda veidi kahanes, on viimastel aastatel täheldatud uut tunnustust tema töö vastu, eriti varajaste teoste elavuse ja originaalsuse eest. Tema pärandit rikastab veelgi tema õe Gwen Johni kunstiline saavutus, kelle ainulaadne visioon andis olulise panuse modernismi liikumisse.
      • Sündinud: 4. jaanuar 1878, Tenby, Wales
      • Surnud: 31. oktoober 1961, Fordingbridge, Inglismaa
      Augustus Edwin Johni kunst jätkab lummanud ja inspireerimist, tuletades meile meelde individuaalse väljendusviisi jõudu ja kestvat võlu kirgliku ning kunstilise aususega elatud elu.
      Augustus Edwin John

      Augustus Edwin John

      1878 - 1961 , Ameerika Ühendriigid

      Lühikest infot

      • Artistic Movement Or Style: Post-Impressionism
      • Artists Or Movements Influenced By This Artist: ['Modern British painting']
      • Artists Who Influenced This Artist:
        • Rubens
        • Matisse
        • Gauguin
      • Date Of Birth: 4. jaanuar 1878
      • Date Of Death: 31. oktoober 1961
      • Full Name: Augustus Edwin John
      • Nationality: Welsh
      • Notable Artworks:
        • Caspar
        • Air Mechanic Shaw
        • David John
      • Place Of Birth (City And Country): Tenby, Wales
      Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.
      © TopImpressionists.com — Kõik õigused kaitstud  ·  100% käsitsi maaldud · rahulolu garantii · tasuta kohaletoimetamine üle maailma
      VISA MASTERCARD