Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat
      Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
      Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Slaidietendus Statistika

      Apollo and Hyacinth

      Admire Benvenuto Cellini's masterful sculpture of Apollo and Hyacinth, crafted in marble during the Renaissance period. Explore classical artistry and symbolism within this captivating piece.

      Benvenuto Cellini (1500-1571): Mannerismi meisterkuldsepp ja skulptor, tuntud teoste "Perseus Medusa peaga" ja luksusliku Cellini soolakomplekti poolest. Avastage tema kunstiloomingut ja elu!

      Käsitsi valmistatud õlimaalireproduktsioon

      Meie kunstnike poolt tellimusel valmistatud käsitsi maalitud õli-kainaste teos teie soovitud suuruses ja raamis. ( Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

      Standardne suurus
      kohandatud
      CM
      INCH

      Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

      laius
      kõrgus

      Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et teos sobiks teie raamile või seinale. Kuna tegu on käsipainatud teosega, siis erineva kujuga suuruse korral võib kunstnik jätta pildi ümber veidi rohkem marginaali või lõigata osa ära — valik on teie. Enne maali alustamist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kajasta tegelikku tulemust — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

      Näited muudetavatest elementidest: asenda nägu kliendi fotoga; lisa lemmikloom (nt asenda kass koeraga); lisa taustale peidetud sõnum; muuda tausta maastikku või elemente.
      Pärast tellimust saadab TopImpressionists.com meeskond kliendile e-posti juhised ning esitab eelvaate kavandi

      Maailmline tarne 3–4 nädala jooksul tavalise 5 nädala asemel. (25 oktoober). Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

      Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
      Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
      Täielik transpordikindlustus
      Tollimaksude tagastamise garantii
      Värvitoime täpsuse garantii
      100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
      100% raha tagasi garantii
      Hulgusoodustus

      Kogu summa

      € 236

      Apollo and Hyacinth

      Reproduktsiooni materjal

      Reproduktsiooni mõõtmed

      -

      Lõppsumma

      € 236

      Teave teose kohta

      • Artistic style: Classical
      • Artist: Benvenuto Cellini
      • Subject or theme: Mythology
      • Location: Private Collection
      • Title: Apollo and Hyacinth

      Kunstiteaduse kvartett

      Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

      Küsimus 1:
      In which city is the sculpture 'Apollo and Hyacinth' currently located?
      Küsimus 2:
      What material was used by Benvenuto Cellini to create this sculpture?
      Küsimus 3:
      Which artistic period is characterized by the use of distortion and asymmetry as seen in this work?
      Küsimus 4:
      What object is Apollo holding in his raised right arm?
      Küsimus 5:
      Around which year was this masterpiece executed?

      A Marble Symphony of Myth and Emotion

      In the hallowed halls of the Galleria Nazionale di Palazzo Barberini in Rome, there exists a profound meditation on loss and divine grace captured in stone. Benvenuto Cellini’s Apollo and Hyacinth is not merely a sculpture; it is a breathtaking moment frozen in time, a testament to the artistic fervor of the Mannerist period. Carved from pristine Carrara marble around 1540, the work transcends simple representation to offer an idealized vision of human form and raw emotion. As one gazes upon the smooth, polished surfaces of the white marble, the translucency of the stone seems to breathe, lending a lifelike vitality to the mythological figures that emerge from the block.

      The composition captures a delicate, poignant interaction between the sun god Apollo and his beloved Hyacinth. Apollo is depicted as a young man of muscular physique, his form subtly warped with the restless energy characteristic of Cellini’s Mannerist touch. Adorned with laurel leaves that crown his curly hair, he holds a lyre, an instrument that serves as a silent conductor to the drama unfolding at his feet. Kneeling before him is Hyacinth, portrayed with a more delicate build and a sense of profound reverence. The interplay between Apollo’s strength and Hyacinth’s vulnerability creates a dynamic tension, drawing the viewer into a sacred space where divinity meets mortality.

      The Mastery of Mannerist Technique

      To understand this masterpiece, one must look beyond the subject to the revolutionary technique employed by Cellini. Moving away from the harmonious balance and perfect proportions championed by the High Renaissance masters like Raphael, Cellini embraced the complexities of Mannerism. He utilized intentional asymmetry and exaggerated poses to heighten the dramatic effect, seeking to distill the very essence of character through physical distortion. This stylistic choice allows the sculpture to convey a sense of psychological depth that a more balanced composition might lack.

      The technical execution is nothing short of miraculous. Using only chisels and hammers, Cellini painstakingly refined every detail of the Carrara marble, achieving an astonishing level of realism. The subtle folds of drapery around Apollo’s torso and the soft, lifelike rendering of skin textures demonstrate a mastery over one of the most difficult mediums in art history. For the collector or the interior designer, such a piece represents the pinnacle of sculptural achievement, offering a sense of classical grandeur and sophisticated texture that can anchor any space with its timeless elegance.

      Symbolism and Eternal Beauty

      Beyond its physical beauty, Apollo and Hyacinth serves as a profound exploration of the fleeting nature of existence. The sculpture captures a moment of serene interaction that hints at the tragic myth from which it is drawn—a story of love, accidental loss, and the transformation of grief into beauty. The contrast between the powerful, god-like presence of Apollo and the tender, kneeling posture of Hyacinth invites a contemplation on the complexities of human experience, exploring themes of power, humility, and devotion.

      For those seeking to surround themselves with art that inspires deep thought and emotional resonance, this work stands as an incomparable icon. Whether viewed as a study in classical anatomy or a poetic ode to mythological tragedy, Cellini’s creation remains a vital piece of cultural heritage. A high-quality reproduction of this marble masterpiece allows the light and shadow of the Renaissance to enter the modern home, providing a focal point that celebrates the enduring power of beauty and the eternal dance between strength and vulnerability.

      Küsimused ja vastused

      Millist tunnet edastab „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini?

      Teose „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini edastatud meeleolu on Elegant ning selle emotsionaalne toon on Romantic.

      Kust saab teose kunsti „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini täna vaadata?

      Teos „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini on näitustel Museo Nazionale del Bargello, Florencia, Italia. Muuseumi keterangane viitab originaalteosele, mitte reproduktsioonidele.

      Kust saan alla laadida „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini?

      Teose „Apollo and Hyacinth“, autor Benvenuto Cellini digitaalset pilti saab alla laadida selle teose Laadi alla lehelt: kõrge resolutsiooniga digitaalse pildi allalaadimine.


      Kunstniku elulugu

      Benvenuto Cellini: Renessansi Polümaat

      Benvenuto Cellini (1500-1571) oli Itaalia renessansi erakordne figuur, tuntud kui andekas kullassepp, skulptor, joonistaja, sõdur, muusik ja kirjanik. Tema mitmekülgne talent ja temperamentiline isiksus on elavalt tabatud tema kuulsas autobiograafias, mida peetakse oluliseks kirjandusteoseks koos tema kunstiliste saavutustega. Ta kehastas maniirismi vaimu – perioodi kõrgrenessansi järel, mida iseloomustas dramaatiline hoog ja stiililine keerukus.

      Varajane Elu Ja Kunstiline Koolitus

      Cellini sündis muusikaliselt kalduva perekonna keskel – tema isa oli muusik ja pillimeister –, algselt näitas ta lootust muusikas. Kuid viieteistkümne aasta vanuses otsustas ta kirglikult kullassepa karjääri, veendes oma vastumeelset isa õpetajaks Antonio di Sandro (tuntud kui Marcone). See tähistas tema kunstilise koolituse algust. Tema varased aastad ei olnud sündmusteta; kuueteistkümneselt sattus ta kaklusesse seltsimeestega, mis viis teda Firenzest pagendusse ja ajale Sienas kullassepa Fracastoro juures töötades.

      Olulised Kunstiteosed Ja Stiil

      Cellini loomingu südames on detailirohkus ja dünaamiline vormikeel. Tema kuulsaim teos, Soolakarp, tellitud Prantsuse kuninga Francis I poolt, demonstreerib keerukat detaile ja elavaid figuure, mis asuvad tänapäeval Kunsthistorisches Museumis Viinis. Samuti väärib tähelepanu pronssskulptuur Perseus Medusa Peaga, mis kujutab Perseust triumfaalselt Medusa pead käes hoides. See teos on tunnistuseks tema oskusest tabada liikumist ja emotsioone metallis. Leda ja Luige Kuldmedaljon, loodud Gonfaloniere Gabriello Cesarino jaoks, näitab Cellini võimet ühendada klassikaline müteoloogia peenkunstiga.

      Elu Kunsti Väljaspool: Sõdur, Muusik Ja Autobiograaf

      Cellini elu ei piirdunud töökojaga. Ta teenis sõdurina piiramistel, väites et mängis olulist rolli Rooma kaitsmisel keisririikide vägede eest. Ta oli ka andekas muusik, kes mängis kornetti ja flööti paavsti õukonnas. Kuid just tema autobiograafia eristab teda teistest. Benvenuto Cellini Elu on aus ja sageli uhke konto, mis annab väärtuslikku ülevaate renessansi kunstist, kultuurist ja ühiskonnast. See on põnev narratiiv, mis on täis lugusid patroonidest, rivaalitest ja isiklikest seiklustest, pakkudes ainulaadset perspektiivi ajastule.

      Pärand Ja Ajalooline Tähtsus

      Benvenuto Cellini suri Firenzes 1571. aastal, jättes endast pärandi kui ühe olulisima maniirismi kunstniku. Tema tehniline oskus, kunstiline uuendus ja lummav autobiograafia jätkavad inspireerides kunstnikke ja kunsti entusiaste. Ta esindab kvintessentsiaalset renessansi ideaali – mitmekülgne talent, kes on osav paljudes distsipliinides, ambitsioonidest juhitud ja julge väljendama oma individualiteeti. Tema teoseid tähistatakse nende ilu, meisterlikkuse ja dramaatilise jõu eest, kinnistades tema koha lääne kunstiajaloo teljel.

      Benvenuto Cellini

      Benvenuto Cellini

      1500 - 1571 , Itaalia

      Lühikest infot

      • Artistic Movement Or Style: Mangism
      • Artists Who Influenced This Artist: ['Michelangelo']
      • Date Of Birth: 1. november 1500
      • Date Of Death: 13. veebruar 1571
      • Full Name: Benvenuto Cellini
      • Nationality: Itaallane
      • Notable Artworks:
        • Perseus Medusa pea
        • Cellini soolakarp
      • Place Of Birth: Firenze, Itaalia
      Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.
      © TopImpressionists.com — Kõik õigused kaitstud  ·  100% käsitsi maaldud · rahulolu garantii · tasuta kohaletoimetamine üle maailma
      VISA MASTERCARD