Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat
      Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
      Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

      Hamlet and Ophelia

      A hauntingly ethereal Symbolist watercolor by Mikhail Vrubel capturing the melancholic beauty of Shakespeare's Hamlet and Ophelia through soft tones and intimate detail, perfect for collectors seeking timeless Russian art.

      Avastage Mihhail Vrubeli (1856-1910) müstilist maailma, olulise venelase sümbolismi ja art nouveau maalaja. Tuntud oma emotsionaalse mozaikide, eemalooduslike toonide ja rahvaluulude nagu 'Lutsukuninganna' ja 'Deemon' eest.

      Käsitsi valmistatud õlimaalireproduktsioon

      Meie kunstnike poolt tellimusel valmistatud käsitsi maalitud õli-kainaste teos teie soovitud suuruses ja raamis. ( Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

      Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B 10
      Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H 10
      Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W 10
      Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z 10
      Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH 12
      Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH 12
      Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H 10
      Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z 10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ 10
      Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G 10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ 10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH 10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ 12
      Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C 8
      Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G 10
      Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH 8
      Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y 10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ 10
      Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G 10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ 8
      Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y 10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ 8
      Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J 10
      Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY 15
      Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH 15
      Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G 12
      Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H 8
      Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG 15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ 8

      Standardne suurus
      kohandatud
      CM
      INCH

      Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

      laius
      kõrgus

      Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et teos sobiks teie raamile või seinale. Kuna tegu on käsipainatud teosega, siis erineva kujuga suuruse korral võib kunstnik jätta pildi ümber veidi rohkem marginaali või lõigata osa ära — valik on teie. Enne maali alustamist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kajasta tegelikku tulemust — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

      Näited muudetavatest elementidest: asenda nägu kliendi fotoga; lisa lemmikloom (nt asenda kass koeraga); lisa taustale peidetud sõnum; muuda tausta maastikku või elemente.
      Pärast tellimust saadab TopImpressionists.com meeskond kliendile e-posti juhised ning esitab eelvaate kavandi

      Maailmline tarne 3–4 nädala jooksul tavalise 5 nädala asemel. (22 oktoober). Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

      Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
      Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
      Täielik transpordikindlustus
      Tollimaksude tagastamise garantii
      Värvitoime täpsuse garantii
      100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
      100% raha tagasi garantii
      Hulgusoodustus

      Kogu summa

      € 236

      Hamlet and Ophelia

      Reproduktsiooni materjal

      Reproduktsiooni mõõtmed

      -

      Lõppsumma

      € 236

      Teave teose kohta

      • Year: 1883
      • Location: Galleria Nazionale d'Arte Moderna, Rome
      • Influences: William Shakespeare's Hamlet
      • Artist: Mikhail Vrubel
      • Title: Hamlet and Ophelia

      A Vision of Melancholy: Vrubel’s Hamlet and Ophelia

      In the quiet, evocative depths of Mikhail Vrubel’s 1883 watercolor, Hamlet and Ophelia, we are invited into a world that transcends the boundaries of mere illustration. This masterpiece does not simply depict a scene from William Shakespeare’s most famous tragedy; rather, it captures the very essence of the Symbolist movement through a lens of profound intimacy. The painting presents two women seated in an old-fashioned, perhaps timeless, interior, facing one another in a moment caught between thought and speech. One figure is lost in the silent world of a book, her focus inward, while the other gazes upon her with an expression that oscillates between tender curiosity and a haunting sense of concern. It is a composition that breathes with the weight of unspoken words and the heavy atmosphere of anticipation.

      The technique employed by Vrubel is nothing short of ethereal. Using the delicate medium of watercolor, he achieves a dreamy, almost translucent quality that lends the scene a fragile beauty. His brushstrokes are soft and nuanced, creating an atmosphere where the edges of reality seem to blur into a mist of emotion. This mastery of light and color allows the artist to evoke a sense of vulnerability, as if the entire moment might dissolve if one were to blink. For the discerning collector or interior designer, this piece offers a sophisticated layer of depth; its muted tones and soft textures provide a serene yet intellectually stimulating focal point that can anchor a room with a sense of historical grandeur and poetic mystery.

      Symbolism and the Language of the Soul

      Beyond the surface beauty lies a rich tapestry of symbolic elements that demand deeper contemplation. Vrubel, a pioneer of Russian Symbolism, utilizes the objects within the frame to speak to the themes of introspection and the human condition. The book resting on the lap of the reading woman serves as a powerful emblem of knowledge, memory, and the internal life that exists far beyond physical presence. Nearby, a simple cup sits in the stillness, perhaps representing the nourishment of the soul or the fleeting nature of earthly comforts. Even the arrangement of the chairs—multiple seats positioned throughout the room—suggests a stage set for waiting, echoing the themes of longing and the inevitable passage of time that permeate Shakespeare’s play.

      The emotional impact of Hamlet and Ophelia is found in this delicate balance between the seen and the unseen. There is a palpable tension in the gaze of the observing woman, a reflection of the psychological complexity that Vrubel was so adept at portraying. To possess a reproduction of this work is to bring into one's space a piece of art history that celebrates the beauty of the subconscious. It is an ideal selection for those who appreciate art that does not merely decorate a wall but invites a conversation, offering a window into the melancholic beauty and the profound, quiet dramas of the human spirit.

      Küsimused ja vastused

      Kuidas saan vaadata reproduktsiooni teosele „Hamlet and Ophelia“, autor Mihhail Vrubel?

      Teostest „Hamlet and Ophelia“, autor Mihhail Vrubel eelvaade on saadaval teose Eelvaade lehel.

      Millist värviharmoniat esitab „Hamlet and Ophelia“, autor Mihhail Vrubel?

      Teose „Hamlet and Ophelia“, autor Mihhail Vrubel värvid kujutavad Softly Mixed Palette harmooniat. Harmoonia kirjeldab, kuidas värvid omavahel seotud on.

      Kas saan teost "Hamlet and Ophelia" lähemalt uurida?

      Teose „Hamlet and Ophelia“, autor Mihhail Vrubel Röntgenkiirgus leht on interaktiivne vaatur, mis võimaldab liikuda läbi teose üheksateist optilise kihti, sealhulgas röntgenlaadunäoga vaadet.


      Kunstniku elulugu

      varajad ja haridus

      Mihhail Aleksandrovitš Vrubel, üks tuntud venelasi maalid, sündis 17. märtsil 1856 Omskis, Venetsias. Tema varajast elu kujundasid tema väimatu pärand ja isa sõjaväeline karjäär. Kuigi 1880. aastal lõpetas ta õigusteaduskonna St Peterburi ülikoolis, peitus Vrubeli tõeline kire kunstis. Ta astus Kunstiakadeemiasse, õppides Pavel Tšistjakovi juures, kus näitas erakordset joonistamisoskust ja isikupärast stiili.

      kunstiline karjäär

      Vrubeli kunstiline teekond oli iseloomulik sümbolismi ja art nouveau ühinemine. 1884. aastal pidi ta taastama Kiievi Sv. Kirilli kirikus kadunud 12. sajandi freske ja mozaikke. See projekt viis teda Venetsias uurima keskaegset kristlikku kunsti, mis sünnitas paletti täis tugevaid, küllastunud toone, mis meenutavad väärtuslikke kivimute.
      • Istuv deemon (1890), suur maalid, mis tõi Vrubelile kuulsuse, kiideti kunstitoetaja Savva Mamontovi poolt kui "geniuse lummavad sümfooniad".
      • Tema töö Moskva hotellis "Metropol", eriti mozaikpaneel unistaja printsess, demonstreeris tema meistriklassi rakendavuskunstis.
      • Vrubeli huvi orientaalkunst ja pärsiide vaipade vastu mõjutas tema tekstuuride imiteerimist maalidel nagu vaadatud deemon (1901).

      olulised teosed ja koostöö

      Mihhail Vrubeli koostöö operaartist Nadežda Zabeljaga viis lavakujunduste ja kostüümide loomini Mamontovi privaatises ooperiteatris. Tema tunnustatud teosed, nagu Pan (1899), Lutsukuninganna (1900) ja Lillad (1900), näitasid tema talenti venelike muinasjuttude maailma vangistamisel.

      pärand ja hilisem elu

      Vrubeli vaimne haigus, mis süvenes tertsiaarse sünfilüüsi tõttu, viis rasket närvus崩溃d (nervens breakdown) 1906. aastal. Ta lõpetas maalimise ning surmas 1eks 14. aprillil 1910. Vaatamata oma varajasele surmale, on Vrubeli panus venetske sümbolismi ja art nouveau ajalukku võrratu. uurige rohkem Mihhail Vrubeli teoseid TopImpressionists lehel:
      Mihhail Vrubel

      Mihhail Vrubel

      1856 - 1910 , Venemaa

      Lühikest infot

      • Artistic Movement Or Style: Sümbolism ja Art Nouveau
      • Artists Or Movements Influenced By This Artist: ['Wieni sektsioon']
      • Artists Who Influenced This Artist: ['Pavel Tšistjakov']
      • Date Of Birth: 17. märts 1856
      • Date Of Death: 14. aprill 1910
      • Full Name: Mihhail Aleksandrovitš Vrubel
      • Nationality: Venets
      • Notable Artworks:
        • Istuv demon
        • Linnu printsess
        • Lillad
      • Place Of Birth: Omsk, Venets
      © TopImpressionists.com — Kõik õigused kaitstud  ·  100% käsitsi maaldud · rahulolu garantii · tasuta kohaletoimetamine üle maailma
      VISA MASTERCARD