Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat
      Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Lülita trükkitoodetele Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Jaga teost
      Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

      The Seated Demon

      A hauntingly beautiful symbolist masterpiece featuring a contemplative demonic figure by Mikhail Vrubel, this 1890 oil painting captures an aura of mystery that invites you to explore its profound mystical depths.

      Avastage Mihhail Vrubeli (1856-1910) müstilist maailma, olulise venelase sümbolismi ja art nouveau maalaja. Tuntud oma emotsionaalse mozaikide, eemalooduslike toonide ja rahvaluulude nagu 'Lutsukuninganna' ja 'Deemon' eest.

      Ostke kõrglahutusel ja täiustatud digitaalne pilt, mis on oluliselt parem kui veebilehel näidatud eelvaade.

      Iga fail on meie spetsialistide poolt hoolikalt ette valmistatud, kasutades kaasaegseid tööriistu ja professionaalset käsitsi retušeerimist. Tagame, et igal pildil on erakordne selgus, täpne värvitäpsus ja peen detail.

      Lõplik fail saadetakse e-posti teel 72 tunni jooksul ning on optimeeritud koheseks kasutamiseks professionaalsetes, toimetuslikes ja trüki keskkondades. See on sama kvaliteet, mida usaldavad tipptasemel disainistuudiod, kirjastused ja galeriid.

      Digitaalne pilt

      Laadi alla kõrge resolutsiooniga fail isiklikuks vaatamiseks, trükkimiseks ja loomingulisteks projektideks. ( Lülita trükkitoodetele Telli käsitsi maalitud reproduktsioon)

      Kogu summa

      € 21,88

      Sisse kuulub iga digitaalse pildi tellimusega

      Professionaalne digitaalne kohaletoimetamine, garanteeritud

      Valides TopImpressionists.com, ei saa sa lihtsalt pilti – saad professionaalselt parandatud digitaalse teose, mida on valmistatud täpsusega ja mis on toetatud rahuldamatusgarantiiga. Siin on kõik, mis sinu tellimusega automaatselt kaasneb:

      Kiire e-posti edastus

      Teie kõrge resolutsiooniga digitaalne pildifail saadetakse teile e-posti 72 tunni jooksul pärast tellimist – kohe kasutamiseks valmis.

      Tehisintellektiga täiustatud digitaalne fail

      Teie teos on professionaalselt optimeeritud arenenud tehisintellekti tööriistade ja käsitsi redigeerimise abil, tagades maksimaalse detailitaseme, selguse ja värvitäpsuse.

      Tasuta eluaegne uuesti saatmine

      Kas kustutasid faili kogukalu unustamisel või kustutamisel? Puudub mure – saad selle uuesti igal ajal ilma lisatasuta.

      Puuduvad importimaksud – alati

      Nautige oma teoseid koheselt ilma tolli-, maksude või tarnimaskuludeta – digiletchargused on alati maksuvabadud.

      Värvitäpsuse garantii

      Me tagame, et teie digitaalne pilt kajastaks originaali värve professionaalsete tööriistade ja värvihalduse abil võimalikult täpselt.

      100 päeva rahuldamatuse garantii

      Kui te ei ole oma digitaalse pildi eest rahul, siis me parandame seda või tagastame 100% summast 100 päeva jooksul – küsimusteta.

      100% raha tagastamise garantii

      Ei ole rahul? Saate täielise tagastaja 100 päeva jooksul pärast digitaalse faili kättesaamist – ilma küsimusteta.

      Suurema tellimuse soodustused

      Osta 3 pilti, säästa 10% - Osta 5, säästa 15% - Osta 10+, säästa 20%. Sobib suurepäraselt loomingulisteks projektideks, galeriideks ja agentuurideks.

      Teave teose kohta

      • Artistic style: Symbolist and Art Nouveau fusion
      • Movement: Symbolism, Art Nouveau
      • Title: The Seated Demon
      • Year: 1890
      • Notable elements or techniques: Crystal edges, painting knife strokes

      A Vision of Existential Twilight

      In the hauntingly beautiful masterpiece The Seated Demon, created in 1890, Mikhail Vrubel invites us into a realm where the boundaries between reality and the supernatural dissolve. This quintessential work of the Symbolist movement captures a moment of profound introspection, presenting a demonic figure not as a creature of pure malice, but as an embodiment of spiritual longing and cosmic sorrow. The subject sits in a contemplative, almost heavy pose, his form seemingly pressed by the very weight of his existence. Surrounded by an aura of mystery, the scene is bathed in the dramatic light of a scarlet sunset that bleeds into the dark, mountainous horizon, creating a dreamlike atmosphere that pulls the viewer into a deep, psychological landscape.

      Vrubel’s technique in this piece is nothing short of revolutionary, marking him as a pioneering figure of Modernist art. He employs a unique method that gives the canvas a crystalline, almost mosaic-like quality, reminiscent of stained glass or precious gemstones. By using a painting knife to apply bold, flat strokes, he creates sharp, faceted edges that catch the light and lend a structural complexity to the composition. This innovative approach allows the colors—saturated tones of deep blues, violets, and fiery reds—to vibrate against one another, producing a visual symphony that feels both ancient and avant-garde. For the discerning collector or interior designer, this texture provides a magnificent focal point, offering a sophisticated interplay of light and shadow that can transform any space into a gallery of profound emotion.

      Symbolism and the Human Psyche

      Beyond its striking visual surface, The Seated Demon serves as a powerful meditation on the human condition. Vrubel was deeply influenced by the mystical and the literary, often drawing inspiration from the romantic poetry of Mikhail Lermontov. The demon himself becomes a symbol of the fractured soul—a spirit caught between the earthly and the divine, characterized by suffering and sorrowing rather than simple evil. The composition, which emphasizes the constraint of the figure within the frame, mirrors the internal struggle of unfulfilled desire and existential isolation. It is an artwork that does not merely depict a myth; it captures the very essence of the subconscious mind.

      For those seeking to bring a piece of art history into their homes, a high-quality reproduction of this work offers more than just decoration; it offers a window into the Russian Symbolist tradition. The painting’s ability to evoke complex emotions—ranging from melancholy to awe—makes it an ideal centerpiece for curated collections. Whether placed in a quiet study or a grand living hall, the presence of Vrubel's demon commands attention, inviting guests to pause and reflect on the beautiful, dark mysteries that lie beneath the surface of our perceived reality.

      Küsimused ja vastused

      Kas teose „The Seated Demon“, autor Mihhail Vrubel värvid on eraldavad või pehmed?

      Teose "The Seated Demon" värvitoon on kroomi方面 Subtle Color ja intensiivsuse方面 Monochromatic.

      Milleks on soovitatav kasutada "The Seated Demon" trükistes?

      Teose „The Seated Demon“, autor Mihhail Vrubel soovituslik kasutusviis on Focal. Seda saab kasutada ka muudel eesmärkidel.

      Millises koduse ruumis sobib reproduktsioon teosest "The Seated Demon" hästi kohale?

      Soovitatav paik „The Seated Demon“, autor Mihhail Vrubel jaoks on Restaurant. See soovituse võib muidugi oma interjööri vajadust mööda kohandada.


      Kunstniku biograafia

      varajad ja haridus

      Mihhail Aleksandrovitš Vrubel, üks tuntud venelasi maalid, sündis 17. märtsil 1856 Omskis, Venetsias. Tema varajast elu kujundasid tema väimatu pärand ja isa sõjaväeline karjäär. Kuigi 1880. aastal lõpetas ta õigusteaduskonna St Peterburi ülikoolis, peitus Vrubeli tõeline kire kunstis. Ta astus Kunstiakadeemiasse, õppides Pavel Tšistjakovi juures, kus näitas erakordset joonistamisoskust ja isikupärast stiili.

      kunstiline karjäär

      Vrubeli kunstiline teekond oli iseloomulik sümbolismi ja art nouveau ühinemine. 1884. aastal pidi ta taastama Kiievi Sv. Kirilli kirikus kadunud 12. sajandi freske ja mozaikke. See projekt viis teda Venetsias uurima keskaegset kristlikku kunsti, mis sünnitas paletti täis tugevaid, küllastunud toone, mis meenutavad väärtuslikke kivimute.
      • Istuv deemon (1890), suur maalid, mis tõi Vrubelile kuulsuse, kiideti kunstitoetaja Savva Mamontovi poolt kui "geniuse lummavad sümfooniad".
      • Tema töö Moskva hotellis "Metropol", eriti mozaikpaneel unistaja printsess, demonstreeris tema meistriklassi rakendavuskunstis.
      • Vrubeli huvi orientaalkunst ja pärsiide vaipade vastu mõjutas tema tekstuuride imiteerimist maalidel nagu vaadatud deemon (1901).

      olulised teosed ja koostöö

      Mihhail Vrubeli koostöö operaartist Nadežda Zabeljaga viis lavakujunduste ja kostüümide loomini Mamontovi privaatises ooperiteatris. Tema tunnustatud teosed, nagu Pan (1899), Lutsukuninganna (1900) ja Lillad (1900), näitasid tema talenti venelike muinasjuttude maailma vangistamisel.

      pärand ja hilisem elu

      Vrubeli vaimne haigus, mis süvenes tertsiaarse sünfilüüsi tõttu, viis rasket närvus崩溃d (nervens breakdown) 1906. aastal. Ta lõpetas maalimise ning surmas 1eks 14. aprillil 1910. Vaatamata oma varajasele surmale, on Vrubeli panus venetske sümbolismi ja art nouveau ajalukku võrratu. uurige rohkem Mihhail Vrubeli teoseid TopImpressionists lehel:
      Mihhail Vrubel

      Mihhail Vrubel

      1856 - 1910 , Venemaa

      Kiired faktid

      • Artistic Movement Or Style: Sümbolism ja Art Nouveau
      • Artists Or Movements Influenced By This Artist: ['Wieni sektsioon']
      • Artists Who Influenced This Artist: ['Pavel Tšistjakov']
      • Date Of Birth: 17. märts 1856
      • Date Of Death: 14. aprill 1910
      • Full Name: Mihhail Aleksandrovitš Vrubel
      • Nationality: Venets
      • Notable Artworks:
        • Istuv demon
        • Linnu printsess
        • Lillad
      • Place Of Birth: Omsk, Venets
      © TopImpressionists.com — Kõik õigused kaitstud  ·  100% käsitsi maaldud · rahulolu garantii · tasuta kohaletoimetamine üle maailma
      VISA MASTERCARD