Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Félix Vallotton oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Félix Vallotton számokban
Üléselő női sziluett az a vászon Félix Vallotton műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 6%-át teszi ki. Aztán Still life in Chinese painting és The Poker Game. Összesen 23 900 látogatás esetén: 2 600 a festő oldalán, 21 300 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 22%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 18 600 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (89%), telefonok (10%) és tabletek (1%). Egy preferenciát mutat: a Nyugodt (Hangulat) a katalógus 0% részének látogatásainak 25%-át teszi ki.
Félix Vallotton: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Félix Vallotton leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Félix Vallotton olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 400
17 200
Aug 2026
400
2 300
Sze 2026
800
1 300
Hogyan alakul Félix Vallotton vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Félix Vallotton vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
25,0%
Elegáns
15,4%
20,5%
Békés, nyugodt
30,8%
17,0%
Klasszikus
23,1%
13,4%
Dramatikus
15,4%
8,9%
Romantikus
0,0%
7,1%
Nosztalgikus
7,7%
3,6%
Természetes tónusú
7,7%
1,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
38,5%
30,4%
Nyugodt
23,1%
27,0%
Melankolikus
7,7%
14,8%
Nyugodt
15,4%
9,6%
Rejtélyes
0,0%
6,1%
Megnyugtató, melengető
0,0%
3,5%
Romantikus
0,0%
3,5%
Energikus
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
30,0%
Lágy árnyékok
24,0%
33,5%
Érezhető fényesség
20,0%
12,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
7,0%
Fényes
16,0%
17,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
30,4%
Finom színtónusú
32,0%
26,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
25,7%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
17,4%
Éles színűség
0,0%
0,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
37,5%
38,8%
Sötét tónusú
17,5%
27,1%
Semleges tónusok
32,5%
19,4%
Pasztell színek
10,0%
11,8%
Monokróm
2,5%
2,4%
Természet
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
42,6%
Egyensúlyos
38,0%
40,0%
Élénk
18,0%
17,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
10,0%
Lágy
26,0%
20,9%
Egyensúlyozott
6,0%
9,6%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
21,3%
Kijelentés
42,0%
38,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
18,7%
Lágyan kevert paletta
14,0%
27,4%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
10,9%
Erős színegyüntetés
26,0%
23,9%
Egységes színpaletta
26,0%
19,1%
Hogyan alakulnak Félix Vallotton kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Madame Vallotton and her Ni…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
The Poker Game
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
The Balloon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Road at St Paul (Var)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Visit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Church of Souain in Sih…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior Red Room with Woma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Romanian Woman in a Red Dre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chateau Gaillard at Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Verdun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Félix Vallotton?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 300
89,1%
telefonok
2 400
10,0%
tabletek
200
0,8%
Mely nyelveket használják Félix Vallotton olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
300
27,3%
Koreai
200
18,2%
Lengyel
200
18,2%
Spanyol
100
9,1%
Finn
100
9,1%
Francia
100
9,1%
Olasz
100
9,1%
Hogyan alakulnak Félix Vallotton napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
400
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
900
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
900
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
Félix Vallotton: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Félix Vallotton műveiből?
Üléselő női sziluett: 1 300 látogatás, ami 6% a(z) Félix Vallotton megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Félix Vallotton?
23 900 tizenkét hónap alatt (2 600 a művész oldalán, 21 300 a vásznalaknál).
A látogatók Félix Vallotton oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (89%), telefonok (10%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 89% arányal.
A látogatók kedvelik-e Félix Vallotton egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Hangulat): a látogatások 25%-át teszi ki a 0% katalógusból.