Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymas – 2–6 savaitės
      Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
      Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

      Vanity Box

      Kazimieras Malevičius (1878–1935) – ukrainiečių kilmės dailininkas, suprematizmo pradininkas ir abstraktaus meno pionierius. Ištyrinėkite jo ikonines kūrines, tokius kaip „Juodasis kvadratas“, geometrines formas ir grynos ekspresijos įtaką 20-ojo amžiaus menui.

      Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

      Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

      Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B €10
      Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H €10
      Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W €10
      Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z €10
      Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH €12
      Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH €12
      Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H €10
      Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z €10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ €10
      Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G €10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ €10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH €10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ €12
      Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C €8
      Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G €10
      Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH €8
      Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y €10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ €10
      Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G €10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ €8
      Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y €10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ €8
      Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J €10
      Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY €15
      Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH €15
      Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G €12
      Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H €8
      Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG €15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ €8

      Standartinis
      individualaus dydžio
      CM
      INCH

      Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

      plotis
      aukštis

      Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.

      Ką galima pakeisti (pavyzdžiai): Pakeisti veidą į kliento nuotrauką; Pridėti augintinį (pvz., pakeisti katę šunimi); Įtraukti paslėptą žinutę fone; Pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.
      Gavus užsakymą, TopImpressionists.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį

      Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (23 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.

      Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
      Aukštos kokybės lininis drobė
      Pilnas siuntimo draudimas
      Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
      Tikro spalvų atitikimo garantija
      100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
      100% pinigų grąžinimo garantija
      Nuolaida dideliems užsakymams

      Bendroji kaina

      € 236

      Vanity Box

      Reprodukcijos technika

      Reprodukcijos dydis

      -

      Visų pasirinktų variantų kaina

      € 236

      Pagrindinė informacija

      • Dimensions: 49 x 25 cm
      • Artistic style: Abstract
      • Location: Tretyakov Gallery, Moscow
      • Year: 1913
      • Artist: Kazimir Malevich
      • Notable elements or techniques: Geometric forms; Multi-dimensional planes

      Karo viktorina

      Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

      Klausimas 1:
      What artistic movement is Kazimir Malevich’s ‘Vanity Box’ primarily associated with?
      Klausimas 2:
      The painting utilizes a color palette dominated by which hues?
      Klausimas 3:
      What is the dominant stylistic characteristic of ‘Vanity Box’ that distinguishes it from traditional representational art?
      Klausimas 4:
      Where is Kazimir Malevich's ‘Vanity Box’ currently displayed?
      Klausimas 5:
      How does Malevich's approach to depicting objects contribute to the overall impression conveyed by ‘Vanity Box’?

      Kazimir Malevich’s “Vanity Box”: A Fragmented Reflection of Modern Consciousness

      Kazimir Malevich (1878-1935), Ukrainian founder of Suprematism & pioneer of abstract art, stands as a monumental figure in the history of 20th-century painting. His unwavering commitment to pure geometric abstraction—a radical departure from representational tradition—continues to inspire artists and captivate audiences today. “Vanity Box,” created in 1913 during his formative years exploring Cubism and Impressionism, exemplifies this groundbreaking aesthetic and offers a glimpse into Malevich’s evolving artistic vision.

      The Genesis of Geometric Abstraction

      Malevich's early influences stemmed from the vibrant folk culture of Ukraine and an appreciation for traditional artistic expressions. However, he swiftly recognized the limitations of depicting reality faithfully and sought inspiration in European avant-garde movements, particularly Cubism. This exposure to Picasso and Braque’s fractured perspectives profoundly impacted his thinking about how art could convey emotion and experience beyond mere visual imitation. The desire to distill art down to its essential elements—pure color and geometric forms—became the driving force behind his revolutionary approach.

      Cubist Roots & Suprematist Transformation

      “Vanity Box” reveals Malevich’s initial engagement with Cubism, evidenced by the fragmented planes and overlapping shapes that dominate the composition. Yet, it simultaneously foreshadows his subsequent embrace of Suprematism – a movement he founded in 1915—characterized by the reduction of painting to basic geometric forms like squares, circles, and rectangles against a monochrome background. This stylistic shift represents a decisive rejection of illusionism and an assertion of intellectual freedom. The artist aimed to bypass sensory perception altogether, striving instead to express pure feeling and spiritual truth through abstract visual language.

      A Symphony of Color & Form

      The painting’s palette—primarily blues, reds, and yellows—is deliberately muted yet vibrant, contributing to the artwork's overall mood. These colors aren’t intended to depict objects realistically but rather to evoke emotional resonance and create a harmonious balance within the geometric structure. The artist meticulously arranges the elements of the box – a cup, spoon, and bowl – not as recognizable forms but as simplified shapes that interact dynamically on the canvas surface. This technique underscores Malevich's belief in the power of abstraction to transcend superficial appearances and communicate profound ideas.

      Symbolism Beyond Representation

      Beyond its formal qualities, “Vanity Box” carries symbolic weight. The seemingly mundane objects within the box—a symbol of domestic life and material possessions—are presented in a radically altered state, mirroring Malevich’s broader philosophical quest for transcendence. By stripping away visual detail, he invites viewers to contemplate the essence of existence itself – a concept central to Suprematism's spiritual ambition. The artwork serves as a testament to Malevich’s conviction that art could achieve a higher level of consciousness and communicate universal truths beyond the realm of sensory experience.

      Legacy & Enduring Appeal

      “Vanity Box” remains an iconic masterpiece of Cubist influence, demonstrating Malevich’s pioneering spirit in abstract art. Its bold geometric forms and emotive color palette continue to inspire artists and resonate with audiences who appreciate its intellectual depth and artistic innovation. Reproductions from TopImpressionists offer a beautiful way to experience this seminal work and celebrate the enduring legacy of Kazimir Malevich—a visionary artist whose uncompromising pursuit of pure abstraction reshaped the landscape of modern art.

      问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

      Kokio vietos išdėstymo formatas „Vanity Box“, autorius – Kazimieras Malevičius tinka?

      Savo Tall forma „Vanity Box“ reprodukcija siūloma Living Room kambariui.

      Kokia yra „Vanity Box“, autorius – Kazimieras Malevičius dominuojanti spalva?

      Dominiruojanti „Vanity Box“ spalva yra Phthalo Green (#2a211f). Pagrindinė spalva yra naudinga pritaikant kūrinį interjerui.

      Kokia „Vanity Box“, autorius – Kazimieras Malevičius suvokiamas ryškumas?

      Perceptinis „Vanity Box“, autorius – Kazimieras Malevičius ryškumas yra deep_shadow. Jį galima suderinti su intended erdvės apšvietimu.


      Autoriaus biografija

      Kazimir Malevičius: Abstraktaus meno pionierius

      Ankstyvasis gyvenimas ir įtakos

      • 1878 m. Ukrainoje, Kyjė Oblastuje, gimęs Kazimiras Severinovičius Malevičius augo lenkų šeimoje, o jo ankstyvąjį gyvenimą formavo kaukas kaimiški Ukrainos kraštas ir jo turtinga liaudies kultūra.
      • Šis vaikystės laikotarpis įsidėmėjo vertinimu tradiciniams meninei ekspresijos būdams, kurie vėliau subtiliai paveikė jo kūrybinį kelią.
      • Nors oficialus mokymasis prasidėjo Kyjuje, Malevičius greitai ieškojo platesnių meninių horizontų, keliavo link Maskvos ir galiausiai prisijungė prie spartai vystančių Europos avangardo judėjimų.
      • Pagrindinės įtakos: Ankstyvasis susidavimas su liaudies menu, kartu su troškimu moderniai ekspresijai, tapo jo unikalaus stiliaus pagrindu.

      Meninė evoliucija ir pagrindiniai judėjimai

      • Pradžioje Malevičius tyrinėjo įvairius stilius, įskaitant impresionizmą, simbolizmą, fauvizmą ir kubizmą. Lemiamą svarbią naudą jo kūrybai atliko 1912 m. lankytas Paryžius, kuris atvėrė jam paskutinius Europos meno pokyčius.
      • Jis palaipsniui atsisakė vaizduojamųjų formų, siekdamas rasti gryną meninį kalbą, pagrįstą geometrinėmis formomis ir spalvomis.
      • Tai paskatino apie 1915 m. susikūrintą suprematizmą – abstraklaus meno judėjimą, orientuotą į „gryviossios jausmo viršenybę“ menėje.
      • Suprematizmas atsisakė bet kokio bandymo vaizduoti objektai iš matomosios pasaulio, priešingai – prioritetą teikdamas pagrindinėms geometrinės formoms, tokioms kaip kvadratams, ratams ir stačiagampiams.

      Didieji pasiekimai ir žinomos kūriniai

      • Juodasis kvadratas (1915): Tikriausiai jo garsiausias kūrinys, reprezentuojantis radikalų atsiskyrimą nuo tradicinio meno ir laikomas fundamentaliu abstrakčiosios tapybos elementu.
      • Baltas ant balto (1918): Serija, tyrinėjanti formos ir spalvos grynumą, kurioje baltos geometrinės formos iškyla ant balto fono – taip stūmėdamos abstraktumą į jo ribas.
      • Stroyuschiysya dom [Statomas namas] (1916): Ankstyvasis suprematizmo pavyzdys, parodantis jo unikalų žvilgsnį į Ukrainos kultūrą per abstrakčias formas.
      • Jis taip pat plačiai rašė apie meno teoriją, išaiškindamas filosofinius supratimus, kurie stovi už suprematizmo, ir advocated su naują meninę sąmonę.

      Istorinė reikšmė ir palikimas

      • Malevičiaus kūryba kruopščiai paveikė 20-ojo amžiaus abstraktaus meno vystymąsi, įtakodama tokius judėjimus kaip minimalizmas ir konstruktyvizmas.
      • >$He challenged conventional notions of representation and paved the way for non-objective art.
      • Jis iššūkį metė įprastoms vaizduojamosios meno koncepcijoms ir atvėrė kelią neobjektyviam menui.
      • Jo idėjos apie gryvąjį jausmą ir geometrinį abstraktumą ir šiandien kelia emocinę rezonansą menininkams.
      • Nepaisant politinio persekiojimo Stalino vadovavimo laikais – kai iš pradžių buvo palaikomas, o vėliau slopinamas – Malevičius tvirtai laikėsi savo praktikos ir mokymo.
      • Įtaka vėlesniems menininkams: Jis tiesiogiai paveikė tokius menininkus kaip El Lisickį ir netiesiogiai suformavo daugybę kitų per neblėstantį suprematizmo palikimą.

      Vėlesnieji metai ir mirtis

      • Vėlesniaisiais metais Malevičius grįžo prie figūratyvios tapybos, bandydamas suderinti savo abstrakčias principas su vaizduojamosiomis formomis.
      • Jis toliau mokė ir rašė apie meną iki savo mirties Leningrade (dabar St. Peterburgas) 1935 m.
      • Po jo mirties jo kūriniai dešimtmečius išliko santykinai mažai žinomi, tačiau 20-ojo amžiaus antrąją pusę susidenavo susidomėjimo banga, užtvirtinant jo vietą kaip vienos svarbiausių figūrų modernios meno istorijoje.
      Kazimieras Malevičius

      Kazimieras Malevičius

      1878 - 1935 , Ukraina

      Trumpa informacija apie kūrėją

      • Artistic Movement Or Style: Suprematizmas, Abstrakcija
      • Artists Or Movements Influenced By This Artist:
        • Minimalizmas
        • Konstruktyvizmas
        • Elis Lisiskis
      • Artists Who Influenced This Artist:
        • Kubizmas
        • Fovizmas
        • Impresionizmas
      • Date Of Birth: 1878-02-23
      • Date Of Death: 1935-05-15
      • Full Name: Kazimiras Malevičius
      • Nationality: Ukrainietis/Rusas
      • Notable Artworks:
        • Juodasis kvadratas
        • Baltas ant balto
        • Namų statybos
      • Place Of Birth: Kijevas, Ukraina
      Tyrinėkite meno kūrinius, suskirstytus pagal temas, stilius ir savybes.
      © TopImpressionists.com — Visos teisės saugomos  ·  100% Rankų darbo · Užtikrintas meistriškumas · Nemokamas pristatymas į viso pasaulio ES
      VISA MASTERCARD