Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymas – 2–6 savaitės
      Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
      Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

      Swinton Moss

      Discover Laurence Stephen Lowry's "Swinton Moss," a captivating oil painting depicting a serene Lancashire field. Explore its details, artist insights & museum location – a timeless piece of British art.

      Atraskite L.S. Lowry (1887–1976), ikonikos britų dailininką, garsėjančią jautriais Šiaurės pramonės gyvenimo, „ritinukių žmonių“ ir įtraukiantų kraštžemio vaizdiniais. Tyrinėkite jo unikalią stilių ir palikimą.

      Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.

      Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.

      Giclée / Meno spausdinimas

      Muziejų lygio „giclée“ arba drobos spausdinimas: greita gamyba ir lankstios apdailos parinktys. ( Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

      Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B €10
      Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H €10
      Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W €10
      Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z €10
      Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH €12
      Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH €12
      Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H €10
      Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z €10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ €10
      Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G €10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ €10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH €10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ €12
      Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C €8
      Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G €10
      Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH €8
      Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y €10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ €10
      Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G €10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ €8
      Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y €10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ €8
      Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J €10
      Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY €15
      Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH €15
      Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G €12
      Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H €8
      Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG €15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ €8

      Standartinis
      individualaus dydžio
      CM
      INCH

      Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

      plotis
      aukštis

      Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad atvaizdas derėtų prie jūsų rėmo ar sienos. Spausdiną galima tik sumažinti, bet nepadidinti virš originalaus paveikslėlio dydžio, todėl keičiant proporcijas, dalis vaizdo prarandama. Prieš spausdinimą atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas pjūvis nėra tikslus – jį rodo tik maketas.

      Pristatymas visame pasaulyje () per 2 weeks, o ne įprastas 4/5 savaičių laikotarpis. (21 spalis)

      Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
      Aukštos kokybės lininis drobė
      Pilnas siuntimo draudimas
      Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
      Tikro spalvų atitikimo garantija
      100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
      100% pinigų grąžinimo garantija
      Nuolaida dideliems užsakymams

      Bendroji kaina

      € 60

      Swinton Moss

      Giclée / Meno spausdinimas

      Reprodukcijos dydis

      -

      Visų pasirinktų variantų kaina

      € 60

      Pagrindinė informacija

      • Artistic style: Industrial scenes
      • Subject or theme: Landscape scene
      • Dimensions: 14 x 20 cm
      • Year: 1922
      • Influences: Lowry's work

      Karo viktorina

      Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

      Klausimas 1:
      What is the title of this painting?
      Klausimas 2:
      In what year was Laurence Stephen Lowry's 'Swinton Moss' painted?
      Klausimas 3:
      Where is the painting 'Swinton Moss' currently located?
      Klausimas 4:
      According to the description, what is a notable characteristic of Laurence Stephen Lowry's style?
      Klausimas 5:
      The painting depicts a scene primarily featuring:

      The Evocative Atmosphere of Swinton Moss

      To stand before Laurence Stephen Lowry's depiction of Swinton Moss is to step directly into the atmospheric heart of early twentieth-century North West England. This painting, executed in 1922, is more than a mere record of a field; it is a profound meditation on community, transience, and the enduring rhythm of everyday life set against the backdrop of industrial change. Lowry possessed an unparalleled gift for capturing not just what was seen, but what was felt—a muted, almost melancholic hum that permeates every visible element.

      The composition itself draws the eye along a gentle pathway winding through the foreground. Here, figures move with a characteristic anonymity, their forms suggested rather than sharply defined, embodying the collective spirit of humanity passing through a shared space. Nearby, the water reflects the quiet activity, punctuated by several boats that seem suspended in time, mirroring the steady passage of life itself.

      Technique and Materiality: The Signature Lowry Touch

      Lowry’s mastery is most evident in his handling of oil paint. While some might associate him solely with the grime of factory smokestacks, Swinton Moss demonstrates his versatility. The application of the oil medium here allows for a remarkable sense of depth, particularly where the water meets the earth. His technique is deceptively simple; it appears almost spontaneous, yet it requires immense control to build up those characteristic atmospheric layers. The paint seems to breathe, giving the scene a palpable texture that invites close inspection, even in reproduction.

      The inclusion of details like the two benches—one centered and another positioned to the right—serves as subtle anchors within the composition. These spots for rest suggest moments paused from the journey, inviting the viewer to imagine themselves settling down amidst the quiet murmur of the scene.

      Historical Resonance and Symbolism

      Painted during a period of immense societal flux in Britain, Swinton Moss carries an undercurrent of historical weight. Although Lowry is often celebrated for his industrial subjects, this piece speaks to a different kind of industry: the industry of daily routine. The figures are caught between the natural expanse of the moss and the implied structures of human settlement. Symbolically, the pathway represents the journey of life itself—a continuous movement from one point to the next. The boats floating on the water can be interpreted as vessels carrying memories or hopes across the currents of time.

      It is a quiet acknowledgment that even amidst the grand narratives of progress and industry, the most enduring beauty resides in these small, shared moments of pedestrian existence.

      Bringing the Mood Home: For the Collector

      For those seeking to infuse a space with genuine artistic soul, this reproduction offers an unparalleled opportunity. Owning a piece evoking Lowry’s vision means acquiring more than just decoration; it is adopting a mood—a contemplative quietude perfect for drawing focus into a living room or study. The soft palette and the narrative depth ensure that Swinton Moss will engage viewers on multiple levels, prompting reflection long after the initial viewing.

      This artwork remains a testament to Lowry’s ability to find the sublime in the ordinary, making it a timeless piece for any discerning collector or interior designer.

      问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

      Kokia spausdinimo konfigūracija rekomenduojama kūriniui „Swinton Moss“, autorius – L. S. Lowry?

      Medium dydis, Landscape orientacija: tai rekomenduojamas spausdinimo nustatymas kūriniui „Swinton Moss“, autorius – L. S. Lowry.

      Kokią nuotaiką į erdvę atneštų „Swinton Moss“?

      Kūrinys „Swinton Moss“, autorius – L. S. Lowry pasižymi Calm atmosfera ir yra rekomenduojamas Living Room. Nuotaika – tai tai, ką šis darbas suteikia aplinkinei erdvėje.

      Koks yra „Swinton Moss“ formatas?

      Swinton Moss“, autorius – L. S. Lowry kūrinio formatas yra Landscape. Formatas aprašo kompozicijos proporcijas.


      Autoriaus biografija

      Ramusis Prusijos Pramonės Anglijos stebėtojas

      Laurence Stephen Lowry, gimęs 1887 m. Cheshire, Stretford, širdyje, išlieka vienu mylimiausių ir išskirtiniausių dvidešto amžiaus britų meno balsų. Nors jo vardas šiandien yra neatsiejamas nuo šiurpios, įtraukiančios Šiaurės Anglijos kraštžemio, jo kelionė link tarptautinio pripažinimo buvo lėtas ir jautrus kilimas. Didžiąją savo gyvenimo dalį Lowry gyveno kaip tylus stebėtojas – diena skirta nuomos rinkėjui darbui, o vakarais jis tobulino savo meistriškumę. Ši dviguba egzistencija leido jam su ypatingu artumu pajusti ritminį, dažnai negailestingą pramoninio gyvenimo pulsą. Jo kūrinys nėra tik Salfordo ir Pendlebury horizontų su dūmu užlietu vaizdas; jis įamžina gilią jautrią pastatą žmogaus būsenai, rasdamas tylią orumą šiose griežtose pramonės amžiaus realijose.

      Lowry meninė kelionė buvo glaudžiai susijusi su jo aplinka, tačiau techniniai pagrindai buvo sumatyti per kruopštų formos ir šviesos studijas. Pradėjęs nuo impresionizmo ir postimpresionizmo principų įkvėptas, jis siekė įamžinti scenos esmę, o ne tik jos paviršių. Ankstyvasis mokymasis Mančesterio meno mokykloje suteikė jam įrankius, leidžiančius išsiplėtusius fabrikus ir priglaustas gatves paversti kažkuo daug simboliškesniu. Laikui bėgant tobulėjant stiliui, jis atsisakė grandinių naratyvų, pasirinkdamas subtilių stebėjimų niuansų fokuso siekimą. Jis dažnai dirbo labai ribota paletėje – naudodamas tokias spalvas kaip balos banga, dramblio kaivalio juoda, vermilionas, prūsijos mėlynė ir ochra – taip kurdamas kompozicijų, kurios atrodo tiek įtvirtintos realybėje, tiek pakylėtos iki sapniškos, beveik surrealistinės kokybės.

      „Ritinukių žmonių“ magija

      Galbūt pats ilgaamžiškesnis Lowry palikimas yra jo sukurtieji vadinamieji „ritinukių žmoneliai“. Šie stilizuoti, supaprastinti žmonių pavyzdžiai, dažnai vaizduojami be ševelių ar išskirtinių veido bruožų, užpildo jo miesto kraštzmies kolektinio judėjimo ir bendro likimo jausmu. Per šiuos veikėjus Lowry gyvatingas gatvių escenas pavertė poetiškais meditacijomis apie bendruomenę ir vienatuvę. Nesvarbu, ar jie vyksta į futbolo rungtynes, nesivelo prie malonų ar klajo per parką – šie personažai į embodies darbo klasės atsparumą. Yra šiurpi grožio jautra tame, kaip jis šiuos mažus, trapius formų elementus iš seno, tamsių pramoninių struktūrų fono išryškina, sukuriant įtampą tarp monumentalaus pramonės masto ir delikataus žmogaus gyvenimo.

      Be savo garsiausių miesto scenų, Lowry repertuaras buvo 놀iegingai įvairiapusis, atskleisdamas didelės gylio ir smalsumo menininką. Nors pramoninis kraštzmė yra jo garsiausias subjektas, jis taip pat tyrinėja:

      • Paslaptingus neapgyvendintus kraštzmems: atšiaūs, atmosferiniai vaizdiniai, kurie sukelia vienatuvės ir laiko tekėjimo jausmą.
      • Jūrinę pejžąžę: gryni, elementiniai jūros ir dangaus vaizdiniai, iškilę iš jo susižavėjimo pakrante 1940-aisiais.
      • Portretus: intymių, dažnai rimtų asmenybės studijas, kurios parodo jo gebėjimą įamžinti charakterį naudojant minimalius detalius.
      • „Marionetės“ kūrinius: nepublikuotų, surrealizmą primenančių darbų rinkinį, atrastą tik po jo mirties, atsklebiant eksperimentinę jo vaizduotės pusę.

      Ilgalaikis palikimas britų mene

      Nors jis pasiekė reikšmingą nacionalinę šlovę po savo pirmosios solo parodos Londone 1939 m., tikrąjį Lowry poveikį jaučiamą būdos, kaip jis perdefinuojavo Anglijos kraštzmę. Jis nesiejo pagirti pažangos ar dažyti herojinių vaizdų; vietoj to jis rado grožį kasdienybėje ir melancholijoje. Gebėjimas rasti jautrų grožį šiurpiose, anglies nuo katilų purvintose Šiaurės Vakarų gatvėse padarė jo kūrybą britų kultūrinės tapatybės pamatu. Šiandien tokios institucijos kaip The Lowry Salford Quays zonoje tarnauja kaip gyvybiškai svarbios jo milžiniško palikimo saugotojos, priklausančios vienai didžiausių viešųjų kolekcijų, kurioje saugomi jo darbai.

      Lowry reikšmė slypi jo atsidavime nežiūrėti į šaltą savo eros realybę. Dokumentuodamas paprastų žmonių gyvenimus su tokia empatija ir stilistiniu inovatyvumu, jis užtikrino, kad pramoninės Anglijos dvasia būtų išsaugota ne tik kaip istorija, bet ir kaip menas. Jis išlieka atmosferos meistru – menininkas, įrodęs, kad net ir sulaužytuose, pramoniniuose aplinkuose galima rasti gilią, tylią magiją.

      L. S. Lowry

      L. S. Lowry

      1887 - 1976 , Jungtinė Karalystė

      Trumpa informacija apie kūrėją

      • Artinis Stilius Ar Kryptis: Pramoninė tapyba
      • Gimimo Data: Stretfordas, Jungtinė Karalystė (1887)
      • Gimimo Vieta: Stretfordas, JK
      • Menininkai, Paveikę Šį Paveikslio Autorių: ['Impresionizmas']
      • Mirties Data: 1976
      • Tautybė: Britų
      • Vardas, Pavardė: Laurence Stephen Lowry
      • Šio Paveikslio Autoriaus Įkvėpti Menininkai Ar Kryptys: ['Šiaurės Anglijos menas']
      • Žinomos Kūriniai:
        • An Old Street
        • Swinton Moss
        • Untitled (447)
      © TopImpressionists.com — Visos teisės saugomos  ·  100% Rankų darbo · Užtikrintas meistriškumas · Nemokamas pristatymas į viso pasaulio ES
      VISA MASTERCARD