Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymas – 2–6 savaitės
      Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
      Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

      The Song

      Experience William Merritt Chase’s Impressionist masterpiece, "The Song," capturing a serene portrait of a woman in a richly decorated room with piano and vases. A beautiful example of American art from 1907, perfect for art lovers.

      William Merritt Chase buvo amerikiečių impresionistinis dailininkas ir meno švietėjas, garsiai išgarsintas savo portretais Šinnekokoje ir įvairiomis gyvenimo scenomis. Jo kūriniais įkvėpta yra nauja Amerikos meno estetika. Jis įkūrė Parsons mokslą, kuriame dėsiama į dėmesį į gamtos vaizdą ir spalvas.

      Giclée / Meno spausdinimas

      Muziejų lygio „giclée“ arba drobos spausdinimas: greita gamyba ir lankstios apdailos parinktys. ( Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

      Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118B €10
      Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118H €10
      Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P118W €10
      Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
      P438Z €10
      Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508JH €12
      Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P508YH €12
      Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805H €10
      Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
      P805Z €10
      Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919BZ €10
      Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919G €10
      Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
      P919XJ €10
      Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
      P959ZH €10
      Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
      P968JZ €12
      Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W106C €8
      Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218G €10
      Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218JH €8
      Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W218Y €10
      Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W307PJ €10
      Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316G €10
      Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316PJ €8
      Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
      W316Y €10
      Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W398PJ €8
      Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
      W4111J €10
      Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500HY €15
      Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
      W500JH €15
      Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
      W692G €12
      Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
      W849H €8
      Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
      W940BG €15
      Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
      W953PJ €8

      Standartinis
      individualaus dydžio
      CM
      INCH

      Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

      plotis
      aukštis

      Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad atvaizdas derėtų prie jūsų rėmo ar sienos. Spausdiną galima tik sumažinti, bet nepadidinti virš originalaus paveikslėlio dydžio, todėl keičiant proporcijas, dalis vaizdo prarandama. Prieš spausdinimą atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas pjūvis nėra tikslus – jį rodo tik maketas.

      Pristatymas visame pasaulyje () per 2 weeks, o ne įprastas 4/5 savaičių laikotarpis. (24 spalis)

      Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
      Aukštos kokybės lininis drobė
      Pilnas siuntimo draudimas
      Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
      Tikro spalvų atitikimo garantija
      100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
      100% pinigų grąžinimo garantija
      Nuolaida dideliems užsakymams

      Bendroji kaina

      € 61

      The Song

      Giclée / Meno spausdinimas

      Reprodukcijos dydis

      -

      Visų pasirinktų variantų kaina

      € 61

      Pagrindinė informacija

      • Artist: William Chase
      • Notable elements: Piano, vases
      • Year: 1907
      • Influences: John Singer Sargent
      • Subject or theme: Portrait painting

      William Merritt Chase’s ‘The Song’: A Portrait of Quiet Contemplation

      William Merritt Chase's “The Song,” completed in 1907, is more than just a beautiful depiction of a woman seated in repose; it’s a masterful distillation of the Impressionist movement’s core tenets – light, color, and the subtle nuances of human emotion. Measuring 73 x 73 cm, this oil on canvas invites viewers into a world of quiet contemplation, capturing a moment suspended in time with remarkable sensitivity. The painting's enduring appeal lies not just in its technical brilliance but also in its ability to evoke a profound sense of peace and introspection.

      • Subject Matter: The central figure, a woman seated gracefully in a chair, immediately draws the eye. Her hands clasped together suggest a moment of prayer, reflection, or perhaps simply a cherished memory.
      • Setting: The richly decorated room – complete with a piano and strategically placed vases – serves not merely as a backdrop but as an integral element of the composition, contributing to the overall atmosphere of elegance and serenity.
      • Color Palette: Chase’s masterful use of color is immediately apparent. He employs a harmonious blend of warm earth tones—ochres, browns, and reds—interspersed with cooler blues and greens, creating a visually stunning effect that captures the play of light on surfaces.

      Impressionist Technique and Artistic Style

      Chase was a key figure in establishing American Impressionism, heavily influenced by artists like John Singer Sargent but forging his own distinct style. His brushstrokes are bold yet delicate, conveying a sense of movement and vibrancy while simultaneously maintaining a remarkable level of detail. Unlike the more rigid formality often associated with portraiture at the time, Chase’s approach is remarkably relaxed and intuitive, prioritizing capturing the *impression* of light and color over strict adherence to photographic realism. The loose application of paint allows the canvas to breathe, creating a luminous quality that is characteristic of the Impressionist style.

      The painting's composition—the carefully arranged elements within the room and the woman’s posture—further enhances its visual impact. Chase expertly uses perspective and spatial relationships to draw the viewer into the scene, fostering a sense of intimacy and connection with the subject.

      Historical Context and Symbolism

      "The Song" was created during a period of significant artistic innovation in America. The rise of Impressionism challenged traditional academic styles, paving the way for new approaches to artmaking. Chase’s work reflects this shift, embracing a more subjective and expressive style. While the precise symbolism within the painting remains open to interpretation, the woman's pose and the surrounding objects—the piano representing music, the vases symbolizing beauty and refinement—suggest themes of contemplation, harmony, and perhaps even nostalgia.

      The inclusion of other figures in the scene adds a layer of complexity, hinting at a shared moment or conversation. This subtle detail elevates the painting beyond a simple portrait, transforming it into a narrative fragment.

      Owning a Piece of Art History

      Handmade oil paintings reproductions of “The Song” and other notable works are available on TopImpressionists.com, allowing art lovers to own a piece of history. These meticulously crafted reproductions capture the essence of Chase’s original masterpiece, bringing its beauty and emotional depth into your home or office. Whether you're an admirer of Impressionist art, a collector seeking to expand your collection, or an interior designer looking for a statement piece, “The Song” offers a timeless appeal that will undoubtedly enrich any space.

      问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

      Kokia atmosferą sukelia „The Song“?

      „The Song“ kūrinį lygina su Romantic atmosfera.

      Kaip „The Song“ spalvos dera vienas su kitu?

      „The Song“, autorius – Viljamas Meritas Čejsas pasižymi Strong Color Unity spalvų harmonija.

      Kas yra „The Song“ autorius ir kokia kūrinio data?

      „The Song“ autorius yra Viljamas Meritas Čejsas, o kūrinys datuojamas 1907 m.


      Autoriaus biografija

      Šviesos Nutapyta Gyvenimo: William Merritt Chase’o Pasaulis

      Williamas Merritas Čeizas, vardas sinonimiškas klestinčiai Amerikos impresionizmo epojai, buvo daugiau nei tik dailininkas; jis buvo esminis veiksnys formuojant tautos meninę tapatybę XX amžiaus sandūroje. Gimus 1849 m. lapkričio 1 d. kukliose Indianos valstijoje, Viliambergą (vėliau Nineveh) miestelyje, Čeizo kelionė nuo kaimo pradžių iki tapybos virtuozas ir įtakingas pedagogas yra liudijimas jo neatsiejamo atsidavimo ir gimtojo talento. Ankstyvoje vaikystėje šeima persikėlė į Indianapolį 1861 m., kur jis pirmą kartą padėjo savo tėvo versle. Tačiau netgi tarp šių praktinių pareigų sėti meno aistros sėklos, puoselėjamos studijų su vietiniais instruktoriais Barton S. Hays ir Jacob Cox dėka. Ši pagrindinė mokymo programa sukūrė norą toliau tyrinėti, trumpam įstojus į jūrų tarnybą prieš galiausiai pasitraukęs į energingą Niujorko miesto meno sceną 1869 m. Ten, dėsto Joseph Oriel Eaton Nacionalinės akademijos dizaine ir vėliau Lemuell Wilmarth, Jean-Léon Gérôme studentas, Čeizas pradėjo tobulinti savo įgūdžius, padėdama pagrindus karjerai, kuris perrašys Amerikos tapybą. Laikinas finansinis sunkumas privertė persikelti į Sent Luisą 1870 m., tačiau netgi šis iššūkis pasirodė derantis, leisdamas jam įsitvirtinti vietos meno bendruomenėje ir pelnyti pripažinimą dėl jo augančio talento.

      Nuo Akademinių Šaknų iki Impresionistinio Blizgesio

      Čeizo meninis vystymasis nebuvo staigus perėjimas į impresionizmą, bet palaipsniškas evoliucija, paremtas griežta akademine mokymo programa ir išplaukusiais užsienio kelionių patyrimais. Esminis lūžis įvyko su jo ilgalaikiu viešnagės Miunchene 1872 m., kur jis studijavo Karališkosios dailės akademijos Alexander von Wagner ir Karl von Piloty vadovavimo požiūriu. Šis laikotarpis įskiepijo jam tradicinių technikų meistriškumą ir polinkį dramatiškiems sprendimams, tačiau būtent per vėlesnį vizitą į Veneciją su bendražygiais amerikiečių dailininkais Frank Duveneck ir John Twachtman Čeizas pradėjo priimti laisvesnę požiūrį į tapybą. Įkvėptas Italijos kraštovaizdžio spindesio šviesos ir ryškių spalvų, jis ėmė eksperimentuoti su lengvesniais teptukų potėpiais ir padidintu jautrumu atmosferos efektams. Grįžęs į Niujorką 1878 m., Čeizas visiškai priėmė impresionistinius principus, užfiksuodamas modernaus gyvenimo trumpalaikius momentus energingu ir patraukliu stiliumi. Tokie darbai kaip *Keying Up – The Court Jester* (1876), su dideliu kritikos dėmesiu parodyti Bostono meno klubo ir Filadelfijos šimtmečio parodoje, pademonstravo jo gebėjimą perteikti judesį ir asmenybę drąsių teptukų potėpių ir dinamiškos kompozicijos pagalba. Jis toliau tyrinėjo įvairius motyvus – žavingus portretus, pavyzdžiui, Portretas Virginia Gerson, atgaivinančius kraštovaizdžius kaip *Gowanus Bay (aka Misty Day, Gowanus Bay)* ir scenas, vaizduojančias miesto gyvenimo gyvybingumą, įskaitant *Alice Fernandez*. Kiti reikšmingi darbai – „A Friendly Call“, „A Study in Curves“ ir „Terrace at the Mall, Central Park“.

      Pedagogas: Formuojantis Menininkų Kartai

      Be pasiekimų kaip dailininko, William Merritt Chase paliko neblėstančią įtaką Amerikos menui dėl savo atsidavimo mokymui. Supratęs reikalingumą naujoviškos meno edukacijos, jis 1896 m. įkūrė Chase School Niujorke, kuri vėliau išaugo į Parsons The New School for Design. Ši institucija tapo meninių talentų inkubatoriumi, pabrėždama tiesioginę stebėjimo, techninį meistriškumą ir kūrybinį eksperimentavimą svarbą. Skirtingai nuo daugelio savo to laikmečio bendradarbių, kurie pirmenybę davė griežtai akademinei mokymo programai, Čeizas skatino savo studentus ugdyti individualius balsus ir tyrinėti įvairius stilius. Jis dirbo dėsto Nacionalinės akademijos dizaine, Pensilvanijos dailės akademijoje, taip pat Brooklyno meno asociacijoje, skleisdamas savo meninę filosofiją toli ir plačiai. Jo įtaka pasiekė daugelį menininkų, tarp jų Wayman Elbridge Adams, kuris atvirai pripažino Čeizą kaip mentorių. Plien air tapybos – tiesiogiai iš gamtos tapymo lauke – tapo pagrindiniu jo pedagoginio požiūrio akmeniu, skatindamas gilesnį ryšį tarp studentų ir jų motyvų.

      Palikimas ir Istorinė Reikšmė

      William Merritt Chase’s vieta Amerikos meno istorijoje yra užtikrinta. Jis padarė tiltą tarp įsitvirtinusio akademinio tradicijų ir besivystančio impresionistinio judėjimo, reikšmingai prisidėdamas prie atskiro Amerikos meninės tapatybės kūrimo. Jo atsidavimas esminės modernaus gyvenimo – užimtiems miesto peizažams, intymiems namų interjerams ir jo laiko malonumui - esmei atsiliepėsi publikai, norintiems naujos vizualinės kalbos. Nors vėlesniais metais kritinis pripažinimas buvo laikinas, pastaruoju metu jo darbai patyrė atgimimą, įtvirtindamas jo reputaciją kaip vienas iš svarbiausių ir įtakingiausių Amerikos menininkų. Jis ne tik dokumentavo scenas; jis interpretavo besikeičiančios tautos dvasią per Impresionizmo ryškų prizmę. Jo palikimas tęsiasi už jo drobėmis iki begalės menininkų, kuriuos įkvėpė, užtikrinant, kad jo novatoriška tapybos prieiga ir toliau formuoja Amerikos meno kraštovaizdį ateinančioms kartoms.
      Viljamas Meritas Čejsas

      Viljamas Meritas Čejsas

      1849 - 1916 , Jungtinės Amerikos Valstijos

      Trumpa informacija apie kūrėją

      • Gimimo Data: 1849 m. lapkričio 1 d.
      • Gimimo Vieta: Nineveh, JAV
      • Meninis Stilius: Impresionizmas
      • Mirties Data: 1916 m. spalio 25 d.
      • Pilnas Vardas: William Merritt Chase
      • Poveikį Darė: ['Jean-Léon Gérôme']
      • Tautybė: Amerikietis
      • Įtaką Patyrė: ['Wayman Elbridge Adams']
      • Žymūs Kūriniai:
        • Keying Up – The Court Jester
        • Alice Fernandez
        • A Friendly Call
        • Gowanus Bay
        • Terrace at the Mall
      Tyrinėkite meno kūrinius, suskirstytus pagal temas, stilius ir savybes.
      © TopImpressionists.com — Visos teisės saugomos  ·  100% Rankų darbo · Užtikrintas meistriškumas · Nemokamas pristatymas į viso pasaulio ES
      VISA MASTERCARD