Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Thomas Gainsborough skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1727 – 1788

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Thomas Gainsborough puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Thomas Gainsborough ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Thomas Gainsborough kūrinys buvo Jonathano vaikis: 12.000 apsilankymų, užėjęs 14% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Conversation in a Park ir Puslė ir puslė Andrews. Thomas Gainsborough iš viso sukvietė 86.700 apsilankymų: 4.400 puslapyje dailininko ir 82.300 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 7% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 60.800. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%). Skaitytojus domina Refleksyvus (Emocinis tonas): 32% lankytojų lankė 15% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Thomas Gainsborough paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Thomas Gainsborough, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Jonathano vaikis 1 Jonathano vaikis 12.000 lankytojų · 13,5%
      2. Conversation in a Park 2 Conversation in a Park, 1740 6.200 lankytojų · 7,0%
      3. Puslė ir puslė Andrews 3 Puslė ir puslė Andrews, 1748 2.000 lankytojų · 2,2%
      4. Conversation in a Park 4 Conversation in a Park, 1740 1.400 lankytojų · 1,6%
      5. Geinsboro miškas (Kornardo miškas) 5 Geinsboro miškas (Kornardo miškas), 1746 1.100 lankytojų · 1,2%
      6. Mr. and Mrs. Andrews 6 Mr. and Mrs. Andrews, 1749 1.000 lankytojų · 1,1%
      7. Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower) 7 Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower), 1920 1.000 lankytojų · 1,1%
      8. The Mall in St. James 8 The Mall in St. James, 1783 900 lankytojų · 1,0%
      9. Mrs Graham 9 Mrs Graham, 1777 900 lankytojų · 1,0%
      10. Lambe Barry 10 Lambe Barry, 1759 800 lankytojų · 0,9%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Thomas Gainsborough puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20262002.100
      Lie 20262.30058.500
      Rugp 202650010.900
      Rugs 20261.40010.800

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Thomas Gainsborough plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Thomas Gainsborough plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Jonathano vaikis0000000003.5004.4003.500
      Puslė ir puslė Andrews0000000001.000800200
      Fen Bridge Lane00000000030000
      Mr. and Mrs. Andrews000000000400300100
      Diana and Actaeon0000000001001000
      The Artist's Wife00000000000100
      Landscape with Cattle000000000000
      Conversation in a Park0000000001.200100100
      Lady Alston00000000010000
      Queen Charlotte0000000010010000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Thomas Gainsborough?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai67.30077,6%
      telefonai16.80019,4%
      planšetės2.6003,0%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Thomas Gainsborough dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų30020,0%
      Italų30020,0%
      Gruzinų20013,3%
      Korėjiečių20013,3%
      Bulgarų1006,7%
      Ispanų1006,7%
      Prancūzų1006,7%
      Protugalų1006,7%
      Rusų1006,7%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Thomas Gainsborough ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      T 23 Rugs300
      K 24 Rugs800
      P 25 Rugs300
      Š 26 Rugs500
      S 27 Rugs200
      Pr 28 Rugs300
      A 29 Rugs1.800
      T 30 Rugs700
      K 1 Spa500
      P 2 Spa400
      Š 3 Spa1.100
      S 4 Spa1.000
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa1.100
      T 7 Spa300
      K 8 Spa1.300
      P 9 Spa1.000
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa900
      Pr 12 Spa900
      A 13 Spa700
      T 14 Spa (prognozė)500
      K 15 Spa (prognozė)1.100
      P 16 Spa (prognozė)700
      Š 17 Spa (prognozė)800
      S 18 Spa (prognozė)900
      Pr 19 Spa (prognozė)600
      A 20 Spa (prognozė)1.500
      T 21 Spa (prognozė)600
      K 22 Spa (prognozė)1.100
      P 23 Spa (prognozė)700
      Š 24 Spa (prognozė)900
      S 25 Spa (prognozė)900
      Pr 26 Spa (prognozė)700
      A 27 Spa (prognozė)1.600
      T 28 Spa (prognozė)600
      K 29 Spa (prognozė)1.200
      P 30 Spa (prognozė)800
      Š 31 Spa (prognozė)900
      S 1 Lap (prognozė)1.000
      Pr 2 Lap (prognozė)700
      A 3 Lap (prognozė)1.700

      Dalykas apie Thomas Gainsborough

      Kurios Thomas Gainsborough plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Jonathano vaikis – ji sulaukė 12.000 apsilankymų (14% viso Thomas Gainsborough peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Thomas Gainsborough svetainėje TopImpressionists.com?

      86.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.400 lankytojų paveikslų puslapio ir 82.300 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Thomas Gainsborough?

      Skaitytojai stebi Thomas Gainsborough per kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%); kompiuteriai sudaro 78% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Thomas Gainsborough?

      Refleksyvus (Emocinis tonas): 32% lankytojų, kol katalogo dalis yra 15%.