Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adolph Gottlieb na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Adolph Gottlieb na TopImpressionists.com dielo Small Burst: 300 návštev, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Pictogenic Fragments a Night Voyage. Adolph Gottlieb celkom zaznamenal 1 600 návštev: 500 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých plátnach. Pozornosť klesla o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 1 100 návštevami. Čitateľov priťahujú Zemité tóny (Paleta farieb): 75% návštev, čo predstavuje 44% z katalógu maliara.
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 10 pláten Adolph Gottlieb, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,6% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 20,5% | 20,0% |
| Mierny jas | 38,5% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 20,5% | 26,7% |
| Luminózny | 17,9% | 13,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,8% | 6,7% |
| Subtelné tóny farieb | 28,2% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 20,5% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,9% | 20,0% |
| Sýta farba | 2,6% | 6,7% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 43,8% | 75,0% |
| Neutrálne tóny | 37,5% | 25,0% |
| Pastelové tóny | 12,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,8% | 13,3% |
| Vyvážené | 43,6% | 46,7% |
| Sýte | 25,6% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,7% | 0,0% |
| Jemný | 20,5% | 6,7% |
| Vyvážený | 7,7% | 6,7% |
| Výrazný | 15,4% | 26,7% |
| Vyhlásenie | 48,7% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,9% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 38,5% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 35,9% | 20,0% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Red on Brick (Balance) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Imaginary Landscape No.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (622) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Voyage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man looking at woman ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maroon on Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (881) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (454) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |