Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adriaen van Ostade na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Adriaen van Ostade: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Peasant at a Window: 600 návštev za rok, čo predstavuje 6% všetkého, čo sa čítalo o Adriaen van Ostade. Nasleduje ich The Schoolmaster a Drinking Figures And Crying Children. Stránka maliara: 1 400 návštev. Obrazy: 10 000. Spolu: 11 400. Počet čitateľov klesá: o 50% menej návštev od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026, 9 600 návštev. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (96%), telefóny (3%) a tablety (2%). Vyberajú si Pokojná atmosféra (Atmosféra) častejšie, než naznačuje katalóg: 46% návštev, 17% plátien.
10 najčítanejších pláten od Adriaen van Ostade
10 pláten umelca Adriaen van Ostade, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Kedy čitatelia navštevujú stránku Adriaen van Ostade?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
500
Júl 2026
1 300
8 300
Aug 2026
0
800
Sep 2026
0
400
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Adriaen van Ostade?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Adriaen van Ostade v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
16,7%
45,8%
Nostalgický
50,0%
37,5%
Klasika
0,0%
8,3%
Hravý
16,7%
4,2%
Dramatické
0,0%
4,2%
Pokojný
16,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
60,0%
47,8%
Radostný
40,0%
26,1%
Utešujúci
0,0%
13,0%
Melancholický
0,0%
8,7%
Napätý
0,0%
4,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
58,0%
65,7%
Mäkký tieň
16,0%
13,9%
Mierny jas
18,0%
9,3%
Svetlá rovnováha
4,0%
8,3%
Luminózny
4,0%
2,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
52,0%
41,7%
Subtelné tóny farieb
36,0%
39,8%
Vyvážene jemná
10,0%
15,7%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
2,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
75,0%
75,8%
Neutrálne tóny
20,4%
18,2%
Tmavé tóny
2,3%
5,1%
Monochromatické
2,3%
1,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
78,0%
61,1%
Vyvážené
18,0%
36,1%
Sýte
4,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
33,3%
Jemný
22,0%
18,5%
Vyvážený
12,0%
12,0%
Výrazný
4,0%
10,2%
Vyhlásenie
32,0%
25,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
0,9%
jemne prepojená paleta
4,0%
3,7%
Vyvážená harmónia
4,0%
5,6%
Silná farebná jednota
52,0%
53,7%
Jednotná paleta
36,0%
36,1%
Aké sú obľúbené plátna umelca Adriaen van Ostade podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Adriaen van Ostade?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 900
95,6%
telefóny
300
2,6%
tablety
200
1,8%
V akých jazykoch sa číta Adriaen van Ostade?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Adriaen van Ostade a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
300
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
200
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
200
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
200
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
200
Čo sa čitatelia pýtajú o Adriaen van Ostade
Ktoré plátna od Adriaen van Ostade sa otvárajú najčastejšie?
Peasant at a Window na prvom mieste: 600 návštev, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 10 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Adriaen van Ostade na TopImpressionists.com?
11 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 400 na stránke umelca, 10 000 na plátnach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Adriaen van Ostade?
Používajú pou počítače (96%), telefóny (3%) a tablety (2%); pou počítače predstavujú 96% návštev.
Aké plátna od Adriaen van Ostade najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Pokojná atmosféra (Atmosféra), získavajú 46% návštev z 17% katalógu.