Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adriaen Van Utrecht na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Adriaen Van Utrecht a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Adriaen Van Utrecht na TopImpressionists.com dielo The Pantry: 400 návštev, čo predstavuje 21% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Still Life with Lovers a Still-Life with Grapes. Adriaen Van Utrecht celkom zaznamenal 3 300 návštev: 1 800 na stránke umelca a 1 500 na jednotlivých plátnach. Pozornosť rastie: počet návštev vzal dohodu 267% od Aug 2026 do Sep 2026. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 1 800 návštevami. Čítatelia si prehliadajú obsah na pou počítače (88%), telefóny (9%) a tablety (3%). Čitateľov priťahujú Elegantný (Atmosféra): 78% návštev, čo predstavuje 44% z katalógu maliara.
8 pláten umelca Adriaen Van Utrecht, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 8 pláten Adriaen Van Utrecht, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Adriaen Van Utrecht každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
600
1 200
Aug 2026
100
200
Sep 2026
1 000
100
Ako často sa otvárajú plátna od Adriaen Van Utrecht?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Adriaen Van Utrecht?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
44,4%
77,8%
Zemitý
22,2%
22,2%
Dramatické
22,2%
0,0%
Zázračný luxus
11,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
22,2%
44,4%
Nostalgický
11,1%
33,3%
Dramatický
33,3%
0,0%
Pokojný
11,1%
22,2%
Utešujúci
11,1%
0,0%
Zúfalý a vážny
11,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
73,2%
84,2%
Mäkký tieň
24,4%
15,8%
Mierny jas
2,4%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
41,5%
36,8%
Subtelné tóny farieb
39,0%
47,4%
Vyvážene jemná
14,6%
15,8%
Výrazná prítomnosť farieb
4,9%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
78,0%
63,2%
Vyvážené
17,1%
36,8%
Sýte
4,9%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,6%
0,0%
Jemný
39,0%
5,3%
Vyvážený
12,2%
21,1%
Výrazný
21,9%
47,4%
Vyhlásenie
12,2%
26,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
9,8%
0,0%
Vyvážená harmónia
17,1%
47,4%
Silná farebná jednota
41,5%
52,6%
Jednotná paleta
31,7%
0,0%
Ktoré plátna od Adriaen Van Utrecht získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Pozostatok jedného večera s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Grapes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Pantry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
OISEAUX DE BASSE COUR
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
NATURE MORTE FRUITS ET LEGU…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kompozícia z krevety, zelen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garland of fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garland of Fruit and Vegeta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still life of game
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú čitatelia na sledovanie Adriaen Van Utrecht?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
2 900
87,9%
telefóny
300
9,1%
tablety
100
3,0%
V akých jazykoch sa číta tvorba Adriaen Van Utrecht?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
300
37,5%
dánsky
200
25,0%
nemecky
200
25,0%
taliansky
100
12,5%
Koľko návštev má Adriaen Van Utrecht denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
0
št 8 Okt
300
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
100
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Adriaen Van Utrecht
Ktoré plátna od Adriaen Van Utrecht sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je The Pantry s 400 návštevami (21% z celkového počtu zobrazení umelca Adriaen Van Utrecht). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 8 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Adriaen Van Utrecht dozvedelo na TopImpressionists.com?
3 300 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 800 na stránke umelca a 1 500 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach sledujú čitateľia umelca Adriaen Van Utrecht?
Čitateľia sledujú Adriaen Van Utrecht na pou počítače (88%), telefóny (9%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 88% návštev.
Aké plátna preferujú čitatelia u Adriaen Van Utrecht?
Elegantný (Atmosféra): 78% návštev oproti 44% v katalógu.