Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andre Giroux na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Andre Giroux: čo nám hovorí rok návštev
Najčítanejším plátnom je Ruins in the Roman Campagna: 200 návštev za rok, čo predstavuje 33% všetkého, čo sa čítalo o Andre Giroux. Nasleduje ich A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) a Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Stránka maliara: 200 návštev. Obrazy: 400. Spolu: 600. Najlepší mesiac: Júl 2026, 500 návštev. Vyberajú si Mäkký tieň (Luminancia) častejšie, než naznačuje katalóg: 83% návštev, 38% plátien.
4 najčítanejších pláten od Andre Giroux
4 pláten umelca Andre Giroux, ktoré čitatelia TopImpressionists.com najčastejšie otvárali za posledných dvanástich mesiacov, zoradených podľa počtu návštev.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy čitatelia otvárajú plátna od Andre Giroux?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú čitatelia Andre Giroux v porovnaní s tým, čo vytvoril tento maliar?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
33,3%
66,7%
Pokojný
33,3%
33,3%
Romantický
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
33,3%
66,7%
Pokojný
33,3%
33,3%
Dramatický
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
15,4%
16,7%
Mäkký tieň
38,5%
83,3%
Mierny jas
30,8%
0,0%
Svetlá rovnováha
7,7%
0,0%
Luminózny
7,7%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
23,1%
0,0%
Subtelné tóny farieb
53,8%
83,3%
Vyvážene jemná
15,4%
16,7%
Výrazná prítomnosť farieb
7,7%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
77,8%
100,0%
Neutrálne tóny
11,1%
0,0%
Pastelové tóny
11,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
30,8%
16,7%
Vyvážené
61,5%
83,3%
Sýte
7,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
38,5%
33,3%
Výrazný
15,4%
33,3%
Vyhlásenie
46,2%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
7,7%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
53,8%
66,7%
Jednotná paleta
38,5%
33,3%
Aké sú obľúbené plátna umelca Andre Giroux podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta Andre Giroux?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Andre Giroux a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa čitatelia pýtajú o Andre Giroux
Ktoré plátna od Andre Giroux sa otvárajú najčastejšie?
Ruins in the Roman Campagna na prvom mieste: 200 návštev, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadilo 4 pláten.
Aký je počet čitateľov umelca Andre Giroux na TopImpressionists.com?
600 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca, 400 na plátnach.
Aké plátna od Andre Giroux najviac vyhovujú vkusu čitateľov?
Plátna, ktoré predstavujú Mäkký tieň (Luminancia), získavajú 83% návštev z 38% katalógu.