Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andries Van Eertvelt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Andries Van Eertvelt a čitatelia
Za dobu viac ako dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Andries Van Eertvelt na TopImpressionists.com dielo Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 návštev, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení tohto maliara. Nasledujú Untitled (833) a Sea Battle. Andries Van Eertvelt celkom zaznamenal 2 200 návštev: 1 000 na stránke umelca a 1 200 na jednotlivých plátnach. Najvýraznejším mesiacom bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Čitateľov priťahujú Mäkký tieň (Luminancia): 69% návštev, čo predstavuje 35% z katalógu maliara.
9 pláten umelca Andries Van Eertvelt, ktoré priťahujú najväčšiu pozornosť
Počet návštev za posledných dvanásť mesiacov na TopImpressionists.com: 9 pláten Andries Van Eertvelt, ktoré čitatelia otvárajajú najčastejšie, od prvého miesta.
Koľko čitateľov navštevuje stránku Andries Van Eertvelt každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
200
500
Sep 2026
0
0
Okt 2026
100
200
Ako často sa otvárajú plátna od Andries Van Eertvelt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú čitatelia umelca Andries Van Eertvelt?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
87,0%
60,0%
Pokojná atmosféra
4,3%
20,0%
Pokojný
4,3%
20,0%
Klasika
4,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
91,3%
60,0%
Pokojná
4,3%
20,0%
Kontemplatívny
4,3%
20,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
9,3%
15,4%
Mäkký tieň
34,9%
69,2%
Mierny jas
41,9%
7,7%
Svetlá rovnováha
9,3%
0,0%
Luminózny
4,7%
7,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
37,2%
38,5%
Subtelné tóny farieb
25,6%
38,5%
Vyvážene jemná
30,2%
15,4%
Výrazná prítomnosť farieb
7,0%
7,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
50,0%
50,0%
Neutrálne tóny
32,1%
10,0%
Tmavé tóny
10,7%
20,0%
Monochromatické
3,6%
20,0%
Pastelové tóny
3,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
41,9%
30,8%
Vyvážené
39,5%
53,8%
Sýte
18,6%
15,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
7,0%
15,4%
Jemný
18,6%
15,4%
Vyvážený
4,7%
0,0%
Výrazný
18,6%
23,1%
Vyhlásenie
51,2%
46,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
7,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
9,3%
15,4%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
30,2%
30,8%
Jednotná paleta
53,5%
53,8%
Ktoré plátna od Andries Van Eertvelt získavajú najviac návštev, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Andries Van Eertvelt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Koľko návštev má Andries Van Eertvelt denne a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
200
st 21 Okt
100
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
100
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
100
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
100
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
Otázky o Andries Van Eertvelt
Ktoré plátna od Andries Van Eertvelt sú najpopulárnejšie?
Na prvom mieste je Naval Battle of Guetaria in (1638) s 400 návštevami (31% z celkového počtu zobrazení umelca Andries Van Eertvelt). Vyššie uvedené hodnotenie uvádza 9 najčítanejších diel.
Koľko ľudí sa o Andries Van Eertvelt dozvedelo na TopImpressionists.com?
2 200 návštev v priebehu dvanástich mesiacov, 1 000 na stránke umelca a 1 200 na jednotlivých plátnach.
Aké plátna preferujú čitatelia u Andries Van Eertvelt?
Mäkký tieň (Luminancia): 69% návštev oproti 35% v katalógu.